Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VIC20


VIC20
őstag

Egek! Micsoda torzszülött lett ebből a szerencsétlen játékból!

Előveszem majd a legelső részt, az még realisztikus volt, vagyis hát annak még volt valami köze a valósághoz (még ha csak egy feltételezett valóságról volt is szó).

(#2) Rexdemon válasza VIC20 (#1) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

No offense, de ezen a kommenten nagyon jót nevettem :)

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#3) Gery9112 válasza VIC20 (#1) üzenetére


Gery9112
őstag

Játszottál a második résszel? vagy az X-COM Enemy Unknownnal? Ha nem, akkor érdemes adni nekik egy esélyt mert nagyon jó játékok..szerintem.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#4) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Árazásáról lehet tudni? A Reinforcment gondolom nem lesz kiterjesztve erre, mivel nem sp? Azért remélem nem újabb 20 euro lesz.

(#5) VIC20 válasza Gery9112 (#3) üzenetére


VIC20
őstag

Nálam [ez] az etalon. :)

(#6) BoB válasza VIC20 (#5) üzenetére


BoB
veterán

Akkor ez a te játékod: [link]

Az új X-COM-ok iszonyat szarok (konzolos butítás), ez játékmechanika szempontjából ugyanaz mint a régiek.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#7) VIC20 válasza BoB (#6) üzenetére


VIC20
őstag

Köszi szépen a tippet, ez érdekesnek tűnik.

(#8) lmno válasza VIC20 (#1) üzenetére


lmno
őstag

Ja, plazma-, lézerfegyverek, meg úgy egyáltalán ufók - tényleg sok köze van a valósághoz :)

(#9) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Úgy érzem, hogy szeptembertől még több save scumming következik. :D

Mondjuk a Ruler dlc-t inaktiváltam a játékban, mert eléggé túlzás volt amit a lények toltak. Ezzel az új kieggel érkező patchben vissza is lesznek fogva a képességeik, pl. egy fegyver töltés már nem ad nekik szabad kört...

Egyébként mindkét új Xcom játékot szeretem, de maximalista vagyok, addig töltök vissza egy mapot, amíg mindenki ki nem jut élve. (save scumming, ha valaki nem ismerné a jelentését) :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#10) micafighter


micafighter
nagyúr

Egy kis plusz infó Q&A formában, annak akit érdekel: XCOM 2: War of the Chosen's New Campaign, Classes, and Mods - GameSpot at E3 2017

(#11) Gery9112 válasza micafighter (#10) üzenetére


Gery9112
őstag

Köszi, ez érdekel, este meg is hallgatom. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#12) VIC20 válasza lmno (#8) üzenetére


VIC20
őstag

Nézd, ha akarod, megérted, ha nem akarod megérteni, akkor meg úgysem fogod.
(Ennyi erővel ne olvassunk Asimovot vagy Lemet sem, ugye?)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.