Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

:C :DD

Ezen jót mosolyogtam. Az a legjobb mikor leesik nekik, de már késő... :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Blizz


Blizz
őstag

Óriási troll :DDD

No mistakes, just happy little accidents

(#3) #85552128


#85552128
törölt tag

"Oooh... I see why his name is that!"

Genius... :C

Hány évesek lehetnek ezek (hangok alapján :Y ) ?

[ Szerkesztve ]

(#4) pdev1811 válasza #85552128 (#3) üzenetére


pdev1811
tag

Hatalmas! :DD

(#5) Spancho


Spancho
őstag

Az a baj ,hogy a fiatalabb fiúknak is csaj hangja van az ilyen teamspek-es cuccokon.
Arra a sexy csaj nevetésre is azt hittem hogy valami rekedt kisfiú. (másodszorra azért már kivettem, hogy csaj)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#6) 90Quiet válasza #85552128 (#3) üzenetére


90Quiet
tag

[link]

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#7) fityesz9


fityesz9
tag

Nagyon nagyon pihent, sok embernek okozott mosolygós perceket. :D Most először gondolkoztam el azon, hogy nem is lehet rossz konzolon játszani. ;]

Garrus, am I your dirty little secret?

(#8) fugu válasza #85552128 (#3) üzenetére


fugu
tag

Azt ne mondd, hogy még soha nem cod-oztál.
Amit itt hallasz az az áltag életkor. Ráadásul legalább annyi iQval is rendelkeznek mint ahány évesek... :U

(#9) #85552128 válasza fugu (#8) üzenetére


#85552128
törölt tag

Cod 2 (meg egy kevés 4) volt amivel játszottam MP-ben, de az is már vagy 3-4 éve.

(#10) Stauffenberg válasza #85552128 (#3) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mit vársz? Ezeknek a játékoknak a magját a 10-14 évesek adják. Ha olyan nicknevet olvasol, hogy xXx_John_Moth3rfucker_c@ptain_$harpsh00ter__98_xXx, akkor tudd, hogy ő már túlkoros ehhez a játékhoz.

(#11) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Kemény a videóból az átlag konzol gamer életkorára levonható következtetések.
Kb minden második 10-12 éves srác lehetett.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12) Stauffenberg válasza Zirowe (#11) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Miért pont konzol? PC-n talán magasabb az átlag életkor ugyan ezekben a játékokban? A csében' nem 10-12 éves kölykök ugatnak? Egy időben párhuzamosan toltam Xbox360-on meg PC-n is. Tök ugyan az.

(#13) Zirowe válasza Stauffenberg (#12) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Lehet, de én most a videóról beszélek, az pedig a legújabb konzol.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14) Prof01 válasza fugu (#8) üzenetére


Prof01
veterán

Ezért nem kell nekem X1. Majd ha én akarok, akkor 2 gombnyomás után kijelentkezek. :U
A videó jó, egyébként! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#15) .LnB válasza Stauffenberg (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen magasabb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) MasterMark válasza Zirowe (#11) üzenetére


MasterMark
titán

Na ne. Azért ilyen általánosításokat nem kéne.

Switch Tax

(#17) banhammer


banhammer
veterán

EPIC LOL!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#18) Zirowe válasza MasterMark (#16) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ok, akkor itt van általánosítások nélkül: tehát adott egy zsír új, nemrég megjelent drága konzol, amire a videó vonatkozik, ahol egy játék multiplayerében a játékosok a hangjainak nagy része 10-12évesektől származik. :U

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19) MasterMark válasza Zirowe (#18) üzenetére


MasterMark
titán

És ez alapján azt szűrted le, hogy mindenki aki konzolon játszik legyen az bármilyen csak 10-12 éves lehet?

Switch Tax

(#20) Mister_X válasza Prof01 (#14) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Két gombnyomással ugyan úgy lehet vele gondolom kommunikációt kezdeményezni, tehát ha nem akarod, akkor nem muszáj használni... ez olyan ostoba ellenérv, nem is kell a rendszer használatához (az ár már más kérdés). Ha nem adod ki a parancsot, akkor nem fog magától kijelentkezni. Amúgy biztos egy bonyolultam hangutasítással meg lehet kerülni (talán XBOX - Select - Xbox Sign Out).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21) Zirowe válasza MasterMark (#19) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Látom nagyon a szívedbe taposhattam és a mondanivaló megértése helyett inkább kötekedni akarsz.
Nyugodtan, de ne velem, én továbbra is a videóról beszélek.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#22) AS


AS
félisten

Edenyke-nek igaza van konzolosok nagy részt 10-14 évesek. Nem mind de nagy része. Azért Pc-t egy értebb generáció használja jóval nagy részben mivel nem csak játékra van és kell tudás szereléshez bővítéshez.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) MasterMark válasza Zirowe (#21) üzenetére


MasterMark
titán

Úgy van.

Akkor is úgy írtad, mintha minden konzolosra gondolnál.
Igazából elhiszem ha a videóra gondoltál, de nem ezt írtad le.

Ki nem állhatom amikor tudatlanok degradálnak le minden konzol játékost. Oké, lehet kicsit sokat gondoltam hozzá a hozzászólásodhoz, bocsánat.

AS: Na pontosan erről beszéltem...!
Mi alapján gondolod, hogy én mondjuk azért konzolon játszok mert nem értenék a PC-hez?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#24) Stauffenberg válasza Zirowe (#18) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szakértő módon megmagyaráztad. Mondjuk én évekig toltam párhuzamosan Xboxon és PC-n, nem ritkán ugyan azzal a játékkal és semmi lényeges különbséget nem találtam az átlagos életkor tekintetében, de jó, neked legyen igazad, hiszen láttál egy videót amiben a trollkodás áldozatai gyerekek. Az még véletlenül sem lehet, hogy az idősebb játékosok nem dőlnek be ennyire könnyen egy ilyen átverésnek.

(#25) kispecek


kispecek
aktív tag

Így lesz egy gamertag-ból PCvsKonzol háború :DDD

A bejegyzéshez visszatérve, leleményes az illető :)

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#26) MasterMark válasza kispecek (#25) üzenetére


MasterMark
titán

Hát ennek a béna trükknek csak azok dőlnek be akik retardáltak, és nem tudják használni az Xbox-ukat.

Ez olyan mintha én PC-n Cod-ba belépve Press: Alt+F4 névvel mennék. Tuti lenne néhány idióta ki megnyomja.

Switch Tax

(#27) janitor01 válasza AS (#22) üzenetére


janitor01
tag

Kedves AS!

Igyekszem a lehető legkulturáltabbra venni a reakciómat. Az FPS közösségek mint cod BF CS jelentős része tizenéves gyerekekből áll. Nagyon kevés 30 körül ismerősöm tolja FPS el. Mi már inkább kevésbé kompetitív és co-op játékokat szeretünk játszani. Ettől függetlenül tizenévesen mi magunk is Q1/2/3 maztunk és CS-ztünk lelkesen.

A PC bővítéséhez (fejlesztéséhez) a legtöbb 12 éves pontosan annyira ért amennyire kell.

30 éves vagyok. A barátaim 28-35 közöttiek. Mindannyian játszunk konzollal (is). Mi már a játékokon nőttünk fel. Szeretünk játszani és szívesen csináljuk, és rengeteg hasonló korúval találkozunk a konozols és PC-s multiplayerben is. Szerintem amit Te itt leírtál az már ne is haragudj de butaság. A videóban hang alapján egy lány is volt akkor a konzolos játékosok között több a nő mint a PC-sek között?

(#28) tDr1v3r válasza AS (#22) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Persze, glorious PC gamimg master race, biztos ezért találkozok folyton 14 év alattiakkal a Minecraft-ban meg a BF/CoD-okban... hagyjuk már ezt a blamát, tök ugyanaz az átlag életkor mindenhol.

Amúgy, mi az a franc az az "értebb"? Ha már univerzális igazságosztásba kezdesz, legalább a helyesírásra figyelnél...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#29) keIdor válasza janitor01 (#27) üzenetére


keIdor
titán

"konzolos játékosok között több a nő mint a PC-sek között?"
Hajlandóbbak leülni konzol elé inkább, ez a tapasztalatom.
Egyébként szerintem is játékfüggő, én mondjuk 26 vagyok, szoktam CS-zni meg BF-ezni, nem gyakori, de szoktam, viszont 95%-ban inkább single player már csak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30) imibogyo válasza MasterMark (#26) üzenetére


imibogyo
veterán

Persze, mert PC-n is megy a hangutasítás. Egy bill. kombót benyomni pedig (ráadásul közismertet), vagy "véletlenül" kimondani valakinek a nevét dühödben, például megszólításként a játék hevében, pedig pont ugyanaz. Persze nincs X1-em szóval én vagyok a helikopter. ;] :P

(#31) janitor01: huhh, ez de ismerős. Az egyetlen játék ami valamilyen szinten függővé tette az a lufipukkancsos játék, amikor alulról lövöd a labdákat felfelé szín szerint. Na azt tolta egy jó darabig, de azt is csak telefonon.

(#32) MasterMark: tudom, hogy minek szántad, de a szarkazmussal egyben az egyet nem értésemet is ki akartam fejezni. Amikor belesüllyedsz egy játékba és fejbe lőnek vagy valami más idegesítő stb. óhatatlanul is elküldöd pl. az illetőt az anyjába. Na most ha ezt veszi az X1 alapból, akkor csak sokkal könnyebb ezt elkövetni, mint mondjuk egy billentyűparancsot benyomni nem? Szóval analógiaként sem állja meg nekem a helyét. :N

[ Szerkesztve ]

(#31) janitor01 válasza keIdor (#29) üzenetére


janitor01
tag

Hát az én menyasszonyom egyik el sem ül le ha kényszerítem akkor sem. A legjobb amit ki tudok hozni, hogy 5 percig nézi ahogy játszom, aztán két kérdés jön:

Ez neked komolyan tetszik?
Mikor hagyod abba?

(#32) MasterMark válasza imibogyo (#30) üzenetére


MasterMark
titán

Tudtam, hogy valaki lesz aki beleköt. Az analógia a lényeg.

Switch Tax

(#33) keIdor válasza janitor01 (#31) üzenetére


keIdor
titán

A legtöbb hölgyemény még mindig ilyen.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#34) Def26 válasza janitor01 (#31) üzenetére


Def26
félisten

:DDD Ismerős. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35) mikej95


mikej95
aktív tag

"Shitbox sign out" névvel még durvább vicc lenne, vagy már javították a túlérzékeny hangvezérlést?

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#36) EczkE


EczkE
addikt

A hét videója nálam. :DDD :R

Asszem mindenféleképpen!

(#37) Bjørgersson válasza mikej95 (#35) üzenetére


Bjørgersson
félisten

HUEHEUEHEUEUEHEUEH

Milyen vicces valaki.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#38) Raysen623


Raysen623
addikt

Én már mosolyogni sem tudok az ilyen humoron... az első dolgom lenne jelenteni az ilyen gyökereket a játékban!!! Bannolni a pics@ba örök életre, mert tönkreteszi más játékát...ez is minősíti a COD játékosállományának egy részét... :(

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#39) gianni85 válasza janitor01 (#31) üzenetére


gianni85
veterán

:DDD nekem is ismerős... kiegészül olyanokkal, hogy "már megint játszani akarsz?" "Új játékot vettél? Juhééé!"
Egyébként az AC játékokat elviseli, azt nézi ahogy tolom :D

(#40) csaba951 válasza Raysen623 (#38) üzenetére


csaba951
veterán

De miért is?! Ő nem csinál semmit, pont te vagy az aki csinálja! :D

(#41) hommeros válasza janitor01 (#27) üzenetére


hommeros
őstag

Egyetértek veled mélyen, hasonló korcsoportban. Amúgy ez egy sima flame hsz. Az állítása egy nettó hülyeség, semmivel nem tudja alátámasztani. PS4-en rendszeresen beszélek 2x évesekkel COD-ban. Olyan, mintha én azt írnám, a PC játékosok 14 év alattiak átlagban :D

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#43) ígyvanferi válasza Raysen623 (#38) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ezzel miért is teszi tönkre bárki játékát? Még akinek annyi az esze, hogy kimondja, az is egy egyszerű cancellel vagy backkel visszatérhet a játékba és kész. A rage alapján te is áldozata lettél már valami hasonlónak, amihez ezúton gratulálok.

[ Szerkesztve ]

(#44) saelin


saelin
veterán

Oké, ez jól esett! Leleményes. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45) kispecek válasza Raysen623 (#38) üzenetére


kispecek
aktív tag

Meg már miért kéne bannolni :F
Tipikus olyan ember lehetsz, aki tolja a negatív feedback-et ha jobb nálad TDM-ben :DDD

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#46) Gebriel válasza EczkE (#36) üzenetére


Gebriel
veterán

+1

(#47) D1Rect


D1Rect
félisten

:))

(#48) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Egyszerű de nagyszerű. :D

(#49) M3Ny3'T


M3Ny3'T
senior tag

Ez eszelős, jókat röhögtem! :DD

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#50) exec79


exec79
tag

ha instant kilépne mókásabb lenne:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.