Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) syIex válasza Chaser (#350) üzenetére


syIex
veterán

Toltam, mint a lopott biciklit.... :DDD
Ha 50-60 lenne rajta már lecsaptam volna egyre, de ezeken 160 van... :U

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#352) BusinessGuy válasza syIex (#341) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Leginkább annak hogy az összes apróhirdetésben,ide értve a hardveraprót is, tiltania kellene a hiénákat egytől egyig. Hiéna értsd: a bolti árra jelentős összeget dobva árulja az új boltokban alig kapható stuffot.
Ha mindenhol tiltabák az ilyen szarháziakat, nem lenne ez sem a konzol sem a vga piacon.....

(#353) syIex válasza BusinessGuy (#352) üzenetére


syIex
veterán

Attól megnőne a készlet? :F

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#354) Hopkins95 válasza BusinessGuy (#352) üzenetére


Hopkins95
addikt

És tényleg vannak, akik bőven piaci áron felül árulják itt is. :((( Láttam az egyik fazon egyszerre ötöt is - amelyiknél te is hozzászóltál - hát a pofám leszakad! :(( Én levenném a hirdetését, de még a profilját is azonnal tiltanám. Ilyen uzsorás hiénákra nincs itt szükség!

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#355) atok666 válasza Hopkins95 (#354) üzenetére


atok666
őstag

Miert baj az, ha keres egy kis aprot a par tuladott konzolon. Ha eladja mind - es marpedig el fogja adni - alig keres rajtuk egy millat, konnyu penz :) Ha innen kitiltjak, eladja mashol.

Atok

[ Szerkesztve ]

(#356) Chaser válasza syIex (#351) üzenetére


Chaser
titán

nem tudom az arányokat, de ezt nem tudtam kihagyni ( :
amíg megveszik mintha szívműtéthez kellene, akkor lehet a másik oldalon van a gond
ebben semmi kivetnivalót nem látok, demokrácia+kapitalizmus
itt a gyártó a hunyó a kamuzásával
részermől pont nem akartam rtx 3070-et, másnak akartam hátha upgradel, jókor voltam jó helyen, lett
magamnak akartam 5xxx cpu-t, nem lett, 1ft-tal nem fogok többet adni érte mint az alzás ár volt - ami msrp -
valahogy nem szeretem ha bármelyik gyártó hülyének néz, a nincs mifelénk nincs, promózzák be akkor amikor már van oszt' akkor sokaknak még a kedve se megy el az egésztől, mint pl nekem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#357) Hopkins95 válasza atok666 (#355) üzenetére


Hopkins95
addikt

Mert manapság mindenki abból akarna meggazdagodni, hogy megvesz valamit az egyik sarkon és eladja nagy haszonnal a másikon. Ez szimpla nyerészkedés. Mikor akar valaki már végre a tisztességes munkából megélni és nem a másikról a semmiért lehúzni a nagy hasznot? :(((

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#358) atok666 válasza Chaser (#356) üzenetére


atok666
őstag

Mar az Alza arak is elkezdtek lassan emelkedni. Ma, mikor raneztem az 5900-ra, mar 600€-rol indult az ara, bar az meg eleg messze van az egyelore az amazonos 1100€-tol :)

Atok

@Hopkins95 - cinikus megjegyzesnek szantam :) en is ruhellem az onzo, hiena embereket.

[ Szerkesztve ]

(#359) Chaser válasza atok666 (#358) üzenetére


Chaser
titán

felőlem már emelkedhetnek, ma még adtam vola pénzt 5xxx-re, holnap már nem fogok :N majd jövőre ha olcsóbb lesz, csak ki akartam próbálni, jó lett, elférne
de már elvették a kedvem, nem szívműtéthez kellett volna ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#360) Döglött Róka válasza Hopkins95 (#357) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hallo, szerinted mirol szol a kereskedelem?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#361) Hopkins95 válasza Döglött Róka (#360) üzenetére


Hopkins95
addikt

Arról, hogy van egy MSRP piaci ár és a legtöbb tisztességes kereskedő akörül adja. Amelyik kereskedő viszont pofátlanul vastagon áraz, azokat hívjuk hiénáknak. Meg lehet nézni pl. az IPON facebook oldalán a kommenteket, hogy hogyan sikerült lejáratni magukat az emberek előtt. Na én náluk például semmit nem veszek többé, nálam leírták magukat.

#358 atok666 Hoppá, akkor nem jött át. :R

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#362) Kanczy válasza Döglött Róka (#360) üzenetére


Kanczy
veterán

Kérlek ne hasonlítsuk a normális kereskedelmet ehhez a gusztustalan viselkedéshez.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#363) Döglött Róka válasza Kanczy (#362) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ez is a kereskedelem resze. Plusz az alaptetelt igazolja: Olcson veszed, dragan adod.

Amig vannak emberek akik megveszik, addig lesz ilyen. Ne az eladot iteld el hanem azt a barmot aki kifizeti a 2-3 kilot erte.

@Hopkins95 : Az hogy te kit minek hivsz, magasrol leszarom.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#364) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Melyiket lehet egérrel és billentyűzettel használni? És melyikben támogatja több játék ezeket?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#365) #72042496 válasza Döglött Róka (#363) üzenetére


#72042496
törölt tag

Vagy a Microsoftot/Sonyt, hogy kevés konzollal készült a startra. De inkább a Sonyt, mert XSX-ből hamar lesz utánpótlás, ha lehet hinni a híreknek.

A végeredmény tekintetében teljesen mindegy, ha valaki 180 ezer forintért nem kapja meg (mert nincs készlet), vagy 360 ezer forintért nem veszi meg (mert annyit nem ad érte).

[ Szerkesztve ]

(#366) #16820480 válasza Hopkins95 (#354) üzenetére


#16820480
törölt tag

HA-n lehet jelenteni is az ilyen tagokat elvileg, aztán más kérdés, hogy mit kezd vele az oldal üzemeltetője...

(#367) AxBattler válasza Hopkins95 (#354) üzenetére


AxBattler
félisten

A pofátlanul magas ár önmagában nem indok a moderációra. Senkit nem lehet azért büntetni, mert - mások szerint - túl drágán árulja a portékáját.

Annyit tehetsz, hogy a hirdetés alatti kommentekben kifejted a véleményedet... már ahol a hirdető ezt engedélyezte... és persze kulturáltan, mert ha nem, akkor jönnek a modik.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#368) hunluki válasza enginev3.0 (#364) üzenetére


hunluki
senior tag

Mindkét konzol támogatja, fejlesztőn múlik hogy implementálja-e az egér/bill támogatást a játékához. Pl ps-en asszony remekül elvolt egérbillel sims4-el én meg a cities skylines-al.

Javasolt egy játéknév konzol mouse and keyboard support google a biztosabb eredményért.

Árazás topikokra: Nekem van egy lélektani határ amit kiadok egy termékért, ha az alá esik megveszem, ha fölötte van akkor meg nem. Nyerészkedőket azok tartják életbe akik meg is veszik ennyiért, hidd el hamar leszoknának róla ha rajtuk rohadna a felhalmozott készletük és bukóval vagy minimális nyereséggel jönnének ki belőle.
Türelem tornaterem, most kezdődik ez a generáció, idővel mindenkinek jutni fog az álomkonzoljából. Még rendes játék sincs ami miatt teperni kéne, aki meg a hype miatt képes ennyi pénzt kiszórni annak gratulálok.
Én meg majd veszek használtat 10-15 játékkal egy 100-asért 3 év múlva :D

(#369) Wolverine válasza Hopkins95 (#349) üzenetére


Wolverine
félisten

Tömegtermelés ide vagy oda, ha mondjuk a kihozatali szint nem jó (értsd: sok a selejtes, eladhatatlan konzol), vagy egyszerűen a beszállítók nem tudnak elég alkatrészt szállítani, akkor a Sony sem fog tudni csinálni semmit. Pláne a covid óta, most a beszállítók cseréje sem olyan "egyszerű", mint amilyen mondjuk 2 éve lett volna.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#370) #16820480 válasza AxBattler (#367) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk egy ilyen árazás már effektív az a kategória, mintha minden második eladott konzolt nem adna át, csak lelépne a pénzzel. Ha ez történik, akkor ugye csalásnak minősül és eljárás indulhat ellene, így meg nem.
Azzal egyetértek, hogy nem kellene senki megvegye ennyiért, és akkor bebukna az üzleti modellje, de ennyi erővel a piramisjátékokba sem kellene senki beszálljon ideális esetben, mégis ezen felül még tilos is az üzemeltetésük.

(#371) persil válasza Döglött Róka (#363) üzenetére


persil
nagyúr

Sokkal inkabb az a baj, hogy attol IS kisebb az elerheto keszlet, hogy az ilyen buzik fejenkent 5-10-50-100 konzolokat megvettek "eloled", hogy utana sokkal tobbert eladjak.

Kisarkitva, elkepzelheto, hogy te holnap besetalva az mm-be azert nem kapsz konzolt, mert egy ilyen fereg megvette az utolso otot. A "te" konzolod pedig itt kot ki apron 300-ert.

Egyebkent meg teljesen mindegy, hogy "a piac resze, meg az a hulye, aki megveszi", stb, de akkor se vedjuk mar meg az ilyet, mert szimplan parasztsag felvasarolni egy keszletet, hogy masnak ne jusson es undoritoan nagy haszonnal tovabbadni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#372) AxBattler válasza #16820480 (#370) üzenetére


AxBattler
félisten

A nagyon magas elvi részét hagyjuk, mert akkor napestig mindenről IS értekezhetnénk, hogy "elvileg" hogyan kellene működnie ideális esetben...

Ha PS5 mellett tenném le a garast, akkor simán kivárnám a tavaszt egy Slim-el, mintsem hogy ilyen hiénák zsebét tömjem... de nem vagyunk egyformák, valaki képes 2-3 napot kempelni egy bevásárlóközpontban, hogy először jusson iPhone-hoz; mindenkinek joga van ahhoz, hogy hülye legyen. Mert KELL a karifa alá.

#371 persil
Sokkal inkabb az a baj, hogy attol IS kisebb az elerheto keszlet, hogy az ilyen buzik fejenkent 5-10-50-100 konzolokat megvettek "eloled", hogy utana sokkal tobbert eladjak...
... de akkor se vedjuk mar meg az ilyet, mert szimplan parasztsag felvasarolni egy keszletet, hogy masnak ne jusson es undoritoan nagy haszonnal tovabbadni.
Igaz. Mindkét része.

Szerintem egyik oldalnak sem kellene olyan nagy ügyet csinálnia a dologból:
- sajnos ez a piac része, tetszik vagy sem - addig még elmegy, amíg ezt csak játékkonzollal lehet megcsinálni, és nem mondjuk vakcinával;
- bizony ez nyerészkedés, úgyhogy senki ne szívja mellre, ha nevén nevezzük a gyereket, azaz hiénának a hirdetőt.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#373) janeszgol válasza Noukoum (#166) üzenetére


janeszgol
félisten

Elméletileg egyre többen kapnak nyelvvizsgát. És akkor véded ezt az álláspontot? De legyen!
Nagyon autók lettek az barack konzolok.
Na de megyek, mert elalszok a boltba, hoznom kell tejet, és köretlét.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#374) enginev3.0 válasza hunluki (#368) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha vinné a játékok 90%-a az egér és billt, sokkal szívesebben vállalnék be már egy konzolt mint egy gamer pc-t

De nem tudnám megszokni a lövöldözős játékokat gamepadon...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#375) #72042496 válasza hunluki (#368) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Még rendes játék sincs ami miatt teperni kéne, aki meg a hype miatt képes ennyi pénzt kiszórni annak gratulálok."

Újgenerációs játék sincs, de - a PS-ről fogok írni - a jelenlegiekkel is profitál az ember, ha gyorsabban betöltenek, megszűnnek az esetleges lassulások/szaggatások (pl. GoW), és mindeközben normális zajszint mellett működik a gép. Szubjektív, de a DS4 > DS5 váltás is egy kényelmi ugrás lehet.

Nekem például már ezek megérnék a bolti ár dupláját, de az újdonságokkal amúgy is várok pár hónapot. Így megveszem majd 150 ezer forintért tavasszal, a fogyasztói többletemnek pedig örülök. :)

[ Szerkesztve ]

(#376) hunluki válasza enginev3.0 (#374) üzenetére


hunluki
senior tag

Megértem, mondjuk én jóformán nem is játszok FPS-el, nem az én műfajom. Amit PC-n játszok azt is inkább 360 joy-al tolom, egyszerűen jobban fekszik pl AC-ban, Witcher 3-ban, GTA-ban, de pl 7 days 2 die viszont egerészősen sokkal kényelmesebb (próbáltam azt is joy-al, nem az igazi). Illetve egy jó stratégia is egerészős, bár PS-en egy idő után cities skylines már kényelmes volt DS4-el.

#375: Neked megéri, nekem speckó nem, embere válogatja. Igazából én is a slim/pro vonulatra várok, gépem kb Series S szintjét hozza szóval pár évig még elkocogok vele low/medium beállításokon, illetve ps4-en is még ott van raklap játék. Töltési időből SSD-vel le lehet rántani valamennyit, per pill azon filózok hogy a jelenlegi SSHD-t kicserélem egy WD blue SSD-re (1 tera 35 ruppó), másfél perces AC töltési időket le lehet rángatni 45 sec körülre de ott már nem az ssd a bottleneck. Később meg ha eladom visszarakom bele az sshd-t a wd meg megy a gépembe és kész.
Zajszint nálam nem nagy para, "halk" pro-m van (rdr2-es kiadás), nem igazán zavaró, viszont DS5 majd érdekes lesz, de egylőre türelmes vagyok, nem sietős.

Szerencsére még minden játék jön jelenlegi genre vagy PC-re, demon souls pedig nem érdekes számomra.

(#377) #72042496 válasza AxBattler (#372) üzenetére


#72042496
törölt tag

Más pedig azt mondhatja, hogy te vagy a hülye, amiért vársz tavaszig, hiszen pénzből egyre több lesz, időből viszont egyre kevesebb - ezért ő nem fog hónapokat várni.

Közben mennyivel élhetőbb lenne minősítgetés nélkül elfogadni a különböző álláspontokat.

#376 hunluki
Gondolkodtam az SSD-n, de akkor már jöttek a hírek a PS5-ről, és úgy voltam vele, hogy megvárom. Nagyon nem szeretek szerelni, illetve aprózni már. :)

#378 Chaser
Engem a PS5 Digital érdekel, annak ennyi a listaára. Tavaszra szerintem lesz belőle, de majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#378) Chaser válasza #72042496 (#375) üzenetére


Chaser
titán

ezzel én is így vagyok
nincs többet kerregő hdd
csiga betöltések
halkabb a gép - elvileg sx nagyon -
és elvileg az egyik kedvenc játékomnál a 4k-t még felturbózták
én x-ről beszélek, mert forza csak arra van ( :
150e ft-ok ezek sztem nem mostanában lesznek, bár legyen igazad

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#379) janeszgol


janeszgol
félisten

Elméletileg ugyan azon játék az XSS-re kevesebb adatot telepít, mint XSX-re, de nekem az a 36x GB akkor is kevésnek tűnik. Egyszerre csak egy játékkal játszom, de 2-3 darabot mindig feltelepítek, aztán tartanak, ameddig tartanak.
Illetve valaki írta, hogy most egyik sem éri meg. Tök igaza van szerintem. Majd megéri valamelyik (vagy mindkettő).
A CD nélküli PS szimpi nekem most. De egyelőre azt sem veszem meg.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#380) hunluki válasza janeszgol (#379) üzenetére


hunluki
senior tag

Igen, kevesebbet telepít:

Forrás
Illetve videót is érdemes megnézni, nem rossz a series S ha:
1. nem igazán érdekel a grafika
2. fontos a gamepass
3. fontos a back compat
4. egyszerre kevés next-gen játékkal játszol mert igen, az SSD az vékonyka, viszont ha veszel hozzá bővítőt akkor már ott vagy árban hogy vehettél volna egy SX-et is.

(#381) janeszgol válasza hunluki (#380) üzenetére


janeszgol
félisten

A TheVR-os gyerek nagyobb különbséget mondott. Ekkora difi lópikula. :)
A graf annyira nem izgat, ráadásul FHD-s a monitorom (és marad is).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#382) hunluki válasza janeszgol (#381) üzenetére


hunluki
senior tag

Nem tudom elviselni V(é)R István stílusát szóval őket nem nézem, illetve linkeltem a forrást, ennél hitelesebb nem tudok lenni :D
Lehet hogy itt az alap kiadást tesztelték, VR-ék pedig a kieges verziót, mivel ott 2 plusz terület is van lehet azokból is a két textúra pakk között már lényegesebb difi jön ki.

Esetleg saját PC-s számaim összes kieggel: 89,3 giga, ebből alapjáték 76,8; szerencsesziget 7,18; lego 5,3 giga.

(#383) janeszgol válasza hunluki (#382) üzenetére


janeszgol
félisten

Ja igen, mintha a Sea-t mondta volna. Ez nem tőle van, de a lényeg:
"According to this post, Sea Of Thieves takes up only 17 GB on Series S compared to 47 GB on Series X (a 64% difference), Dirt 5 takes up 56 GB instead of 72.5 GB (a 23% difference), and Gears Of War 5 is only 39 GB instead of 64 GB (a 39% difference). " [link]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#384) Chaser válasza janeszgol (#379) üzenetére


Chaser
titán

vr-éknál 300 v 305gb-ot mondtak szabadnak

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#385) Noukoum válasza janeszgol (#373) üzenetére


Noukoum
veterán

Annyi a különbség hogy az ő mondatát mindenki értette, a tiedet meg senki. Vagy legalábbis azt fogják gondolni hogy elírtad.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#386) janeszgol válasza Noukoum (#385) üzenetére


janeszgol
félisten

Csak a funboy-nak azért sincs értelme, mert a vicces fiú a funny boy. A fanboyok néha funny boyok, de nem funboyok. :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#387) Noukoum válasza janeszgol (#386) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk én azért beszélek hogy mások megértsék mit akarok mondani. Nem azért hogy a hivatásos nyelvtannácik unatkozzanak.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#388) persil válasza Noukoum (#387) üzenetére


persil
nagyúr

Ez a legszomorubb a mai vilagban. Ha valakinek van szokincse, tud normalisan fogalmazni, helyesen irni, illetve, amit ir az nem egy stilisztikai zsakutca, az mar nyelvtannaci.

Legyunk buszkek az ostobasagra, hajra.

Az ne zavarjon senkit, hogy a funboy-t es tarsait leirva 70 iq felett mindenki egy baromnak fogja tartani az illetot.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#389) genlog válasza persil (#388) üzenetére


genlog
junior tag

Szívemből szóltál. ;)

(#390) Xero válasza Noukoum (#387) üzenetére


Xero
nagyúr

Attol meg marhasag egy termek rajongojat funboynak(sic!) titulalni. Ez siman annyit jelent, hogy az aki leirta nem bir az angol nyelv alapfoku ismeretevel. ;)
Csak az hasznalhatja igy aki nem tudja mit ir le pontosan. ;]

En sem hasznalok orosz vagy sved szavakat, mert nem beszelem a nyelvet. Nem ciki.

[ Szerkesztve ]

(#391) BiP válasza janeszgol (#386) üzenetére


BiP
nagyúr

funboy-ról nekem mindig az unatkozó gazdag háziasszonyok pénzért rendelhető hancúrpajtásai jutnak eszembe :P :)

[ Szerkesztve ]

(#392) Kansas válasza BiP (#391) üzenetére


Kansas
addikt

az boytoy/toyboy... igazán tudhatnál ennyit ángilusul... :D :R

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#393) #72042496


#72042496
törölt tag

Ezzel lezárhatjuk? Légyszi. :D

(#394) BusinessGuy válasza syIex (#353) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Több emberhez jutna el mintsem ezekhez a nyerészkedő köcsögökhöz akiknél a fene tudja mennyit szereztek be csak ezért hogy agyonárazva árulják. Ugyan ez megy a VGA piacon is. Egytől egyig mocskos hiénák akiket el kellene lehetetleniteni árusítás szinten.

(#395) BiP válasza Kansas (#392) üzenetére


BiP
nagyúr

Bár nem vág az érdeklődési körömbe, sajnos tudok ennyit, ám itt most az lett volna a lényeg, hogy a sokat tárgyalt szó is erre emlékeztet.

(#396) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Komolyan a Sony miért nincs olyan szolgáltatás Mo. mint a Microsoft a game pass? Miért kell trükközni a Sony hogy ezt igénybe vegyük a Playstation Now szolgáltatást?
Szerintem aki konzol tervez az biztos hogy Series S választja a jóval olcsóbb konzol ára és a game pass lehetősége miatt...jah és 30ezer ft sony játék exkluzívról nem is beszélek röhej.. :(((
Mondjatok indokot hogy miért maradjak a sony oldalán?

(#397) #72042496 válasza Rathrol (#396) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én pl. az exkluzívok és meglévő játékaim miatt. De neked nem kell a Sony-nál maradni, ha az XBOX az erősebb ajánlat számoda. :)
(Az új AAA játékok tudtomal XBOX-ra is ennyibe fognak kerüni.)

[ Szerkesztve ]

(#398) BusinessGuy válasza Rathrol (#396) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Az még trükközve sem közelíti a gamepass-t.
Több a játék benne mert beleszámít a stream. De az olyan okádék minőség jobban jár az ember ha vesz egy ps3-at.
A sony oldalán egy érv van, az a pár komolyabb exkluzív amiből jóesetben1-2-t tudnak villantani per év.

(#399) janeszgol válasza Rathrol (#396) üzenetére


janeszgol
félisten

Igazából ezt mindenkinek magának kell eldönteni. PS3-om volt, PS4 már nem, mert azon csak az UC4 érdekel. Egy játék miatt meg kár konzolt venni. Oké kettő, GoT (Ghost of Tsushima).
Gamepass forever!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#400) Xaels válasza Rathrol (#396) üzenetére


Xaels
félisten

Kicsit törni magyartot nem? A gamepass kapkodás, átgondolatlanság eredménye. Persze egyelőre a user jól jár vele, egyelőre. Ugyanez az XSS, olcsó de legalább "szar" aminek semmi más értelme nincs csak, hogy piacot szerezzen a MS.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.