Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) SunMount3r válasza negyven2 (#20) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A másik dolog amit még nem tudtam eddig megfejteni az a Achievement -ek kérdése... Ez kb. 2006 körülire datálhatóan kezdődött (lehet hamarabb, de mind 1 is). Csak Steam-es tapasztalatom van egy pár játékkal, de engem annyira nem tud érdekelni, hogy csuda... Olvasgatom az adatlapomon, hogy a sok kis inci-finci kis sziluett "ikonok" közül mi van már meg és mi nincs, egy kis rövid leírással és kb ennyi... Nem sikerült eddig rájönnöm mi ebben az olyan "nagy szám"?! Nyilván a RPV-t akarják növelni vele :F , de ez eléggé mesterséges és vérszegény módja a dolognak...

Vagy "menő", mert a haverok is látják online az adatlapomon, így, ha minél feljebb turbózom az presztízs, master chief és csodálat?! (Csak kérdezem... :F )

Amire még emlékszem az a Portal 2-ben volt, hogy pár új (elhanyagolható) skin-t lehetett vele betápolni értük a Co-Op részhez... Jujj, de izgi...

X-en és PS platformon nem tudom, hogy működik, van e több értelme, vagy egyáltalán...

Egy játéktól én azt várom, hogy szórakoztasson és leljem benne "örömömet", az Achievement-ek -számomra és ebben a formában- ehhez semmit nem adnak hozzá.... :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.