Hir​de​tés​

2017. november 24., péntek

Gyorskeresés

(#1) b.

b.
(PH! addikt)

ÁÁÁÁ ez az :) Jó lenne , ha rálehetne valahogy varázsolni a Magyarítást is, hatalmas meló volt annak idején a srácoknak. és szuperül sikerült.

Egyébként ezeket is esetleg adják majd Goldhoz? esetleg pluszban havonta egyet ? :))
Bloodrayne, Princ of persia,,de milyen jó volt a Psychonauts és a Dead to Right is a hibái ellenére is.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#2) oriic válasza b. (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Elvileg lesz majd +1 Gold játék, de még nem tudni mikortól. Pletykák szerint novembertől.

Live-Die-Respawn

(#3) Solten

Solten
(őstag)

:C

Saor Alba

(#4) b. válasza oriic (#2) üzenetére

b.
(PH! addikt)

Akkor biztos a Classic címek lesznek :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#5) Giinos

Giinos
(PH! kedvence)

A Ps now szolgáltatást a $ony meg pénzért adja... :(((

[ Szerkesztve ]

PES & ISS PRO only

(#6) Stauffenberg válasza Giinos (#5) üzenetére

Stauffenberg
(PH! nagyúr)

Ez volt az egyik fő szempont nálam, mikor konzolt választottam. :)

PS4-et akarok, de Xboxos kitérővel megyek. Jó áron jutottam hozzá, ha beleszámolom az ajándékokat is, akkor nagyjából bukó nélkül tudok kiszállni még most is. De már ott tartok, hogy lehet ki sem szállok, csak mellé fogok venni PS4-et. Kifejezetten megkedveltem ezt a platformot, pont azért, mert a konzolversenyben való lemaradás arra ösztönzi a Microsoftot, hogy baromi ötletes dolgokat műveljen.

Nekem már csak egy-két klasszikus X360 cím bepótlása miatt is megérte a kitérő a PS4 előtt (pl: Red Dead Redemption, ami pont akkor jelent meg, mikor az Xbox 360-at eladtam, sírtam is eleget miatta), meg azért akad még a nagy XO - Win10 összeborulás előtti időből is bepótolandó exkluzív.

A PS Now streamelős borzadványa eleve nem csigáz fel, na meg még pénzt is adni érte... A Microsoft ingyen adja a BC-s játékokat a Gold előfizetéshez, most éppen a MoH: Airborne nosztalgia csalt elő pár könnycseppet. :)

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

(#7) Giinos válasza Stauffenberg (#6) üzenetére

Giinos
(PH! kedvence)

Igen, nekem is fontos volt mikor gondolkoztam hogy ps4 vagy xo legyen. Aztán az exkluzív címek miatt ps4 lett a nyertes. De elég kevés only ps cím ami tetszik, így lehet xo-t kellett volna vennem. Meg sok 360-as játék hiányzik (gears, halo stb.. ).
És ott az EA access+BC játékok... Úgy hogy most talán karácsonyi akcióban lehet lecsapok egy one-ra a ps4 mellé.

Halkan jegyzem meg, szerintem a $ony nagyobb zsidó mint az M$.. Ékes példa a Ps now...

[ Szerkesztve ]

PES & ISS PRO only

(#8) b. válasza Giinos (#7) üzenetére

b.
(PH! addikt)

Egyetértek. Egyébként EAcess miatt is megéri szerintem, de a havi 4 ( nemsokára 5 ) játék felhozatala is jobb szokott lenni általában Microsoftnál.
Voltak olyan hónapok PS nél, hogy igazából azon csodálkoztam, hogy ezt oda merik tolni a felhasználók elé. Ami viszont nagy fájdalmam,az Exkluzívok,főleg az én stílusomnak megfelelő exkluzívok hiánya. Last Of Us , vagy éppen Uncharted szériára gondolok. Autóversenyek nem igazán érdekelnek.
Most már azért jó áron beszerezhető használt piacon mindkét gép. Én One és Switch mellé lassan beszerzek egy Ps4 masinát.

[ Szerkesztve ]

(#9) Szakiii válasza Giinos (#7) üzenetére

Szakiii
(őstag)

Szerintem a legjobb kombo jelenleg a pc + ps4 ez nagyjabol lefedi a jatekpiac 90%at.

S7 black

(#10) Polllen

Polllen
(PH! nagyúr)

Meglepő, hogy még ebbe is tolják a pénzt. Minden estre örömteli. (Bár ezek a játékok kb. egy jobb notebookon is elfutnak, az meg konzol mellett még akad.)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) Janus27 válasza Polllen (#10) üzenetére

Janus27
(kvázi-tag)

Sajnos csak elfutnának egy notebookon! Nincs használható Xbox Classic Emulátor! :(((

(#12) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Frissitve a hir. Holnaptol jatszhato mindegyik One-on.

Live-Die-Respawn

(#13) NandorHUN válasza Giinos (#5) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Igen, de az nem csak PS-re van limitálva nem? Szóval részben érthető is.

(#14) b. válasza oriic (#12) üzenetére

b.
(PH! addikt)

Szuper köszi. Azért van érdemi előrelépés grafika terén, ez azért nem semmi így. :R

(#15) SunMount3r

SunMount3r
(PH! addikt)

Mondjuk ez engem annyira nem vonzana be. Pl. megjelenésének idején PC-n le voltam döbbenve a KOTOR grafikájától, aztán mikor mostanában visszanéztem YT-on, hááát, nem igazán erősítette meg bennem a Replay késztetést (végig az az érzésem volt, hogy "én ennél sokkal szebbre emlékszem"). Pedig kétség kívül egy bitang jó játék amúgy... És kb. így lennék az összes többivel is, még akkor is, ha -mivel nem volt X-em soha- nem is játszottam velük régen.

Tudom, hogy a grafika nem minden, de az ilyen poligonos grafikán sajnos meglátszik az idő vasfoga. A 2D-s "pixelhalmaz" 8 és 16bit-es korszak sokkal jobban állja a sarat ebből a szempontból. IMO!!!

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#16) Polllen válasza Janus27 (#11) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

Ezeknek a fele szerintem van pc-n.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17) Silenc3Hun válasza oriic (#2) üzenetére

Silenc3Hun
(fanatikus tag)

Ez de jó lenne :D Komolyan, egyre jobban csalódok az MS-ben, de az ilyen dolgokkal azért mindig ébresztenek bennem némi reményt: D

Xiaomi Redmi Note 4 EU (mido) | Xbox ONE | Xbox 360E

(#18) Norb79 válasza oriic (#12) üzenetére

Norb79
(újonc)

Nekem ebből úgy tűnik, hogy x360on is játszhatóak. Vagy a Classic játékok korábban is mentek X360on?

(#19) Silenc3Hun válasza Norb79 (#18) üzenetére

Silenc3Hun
(fanatikus tag)

A 360 eddig is tudott elég sok Classic játékot "emulálni". Itt a lista: [link]

Xiaomi Redmi Note 4 EU (mido) | Xbox ONE | Xbox 360E

(#20) figure85 válasza Norb79 (#18) üzenetére

figure85
(PH! addikt)

Igen, minden Classic Xbox játék futni fog 360-on is, bár ott valószínűleg bugosabb lesz, meg másképp fog kinézni. Plusz ezekben nem lesz online multiplayer (csak local coop, vagy System Link multi. Valamint Achievement-ek se lesznek.

Viszont 360-on kötelező hozzájuk a belső HDD.

[ Szerkesztve ]

(#21) Giinos válasza NandorHUN (#13) üzenetére

Giinos
(PH! kedvence)

Ezt nem értem...
De akár adhatná ajándékba a ps+ mellé a $ony... Ha már egyszer árat emeltek ráadásul... (ps+)
De neeeem...

[ Szerkesztve ]

PES & ISS PRO only

(#22) távcsőves

távcsőves
(senior tag)

ÉS megvan... Ott a Crimson Skies! :C Nekem van egy Classic a mai napig, de épp gondolkodtam, nem-e kellene egy One, ha már a 360 és a PS3 is kimaradt. Vagy épp éppen ezért vegyek egyet (már 20000Ft-ért is van...) vagy hagyjam ki, és PS4 vagy Xbox One legyen inkább. El is dőlt a kérdés, Xbox ONE kell nekem. Amit viszont nem tudok, hogy is működik ez a kompatibilitás? Meg kell vegyem a játékot megint, vagy kezeli az EREDETI lemezem is?

Multi nem lesz hozzá, azt nagyon sajnálom... Ez biztos?

[ Szerkesztve ]

(#23) SunMount3r válasza figure85 (#20) üzenetére

SunMount3r
(PH! addikt)

A másik dolog amit még nem tudtam eddig megfejteni az a Achievement -ek kérdése... Ez kb. 2006 körülire datálhatóan kezdődött (lehet hamarabb, de mind 1 is). Csak Steam-es tapasztalatom van egy pár játékkal, de engem annyira nem tud érdekelni, hogy csuda... Olvasgatom az adatlapomon, hogy a sok kis inci-finci kis sziluett "ikonok" közül mi van már meg és mi nincs, egy kis rövid leírással és kb ennyi... Nem sikerült eddig rájönnöm mi ebben az olyan "nagy szám"?! Nyilván a RPV-t akarják növelni vele :F , de ez eléggé mesterséges és vérszegény módja a dolognak...

Vagy "menő", mert a haverok is látják online az adatlapomon, így, ha minél feljebb turbózom az presztízs, master chief és csodálat?! (Csak kérdezem... :F )

Amire még emlékszem az a Portal 2-ben volt, hogy pár új (elhanyagolható) skin-t lehetett vele betápolni értük a Co-Op részhez... Jujj, de izgi...

X-en és PS platformon nem tudom, hogy működik, van e több értelme, vagy egyáltalán...

Egy játéktól én azt várom, hogy szórakoztasson és leljem benne "örömömet", az Achievement-ek -számomra és ebben a formában- ehhez semmit nem adnak hozzá.... :N

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#24) figure85 válasza távcsőves (#22) üzenetére

figure85
(PH! addikt)

Igen a lemezes játék is menni fog.

(#25) a2d2 válasza Szakiii (#9) üzenetére

a2d2
(senior tag)

Szerintem PC + Dolphin + Cemu emulátor :)
Gyerkőcök imádják.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#26) távcsőves válasza figure85 (#24) üzenetére

távcsőves
(senior tag)

Nagyon köszönöm a választ! Lenne még kérdésem. Felhívtam a haverom (akivel rengeteget nyomtuk ezt a játékot a BOX fénykorábban, hogy rák essen az MS-be amiért meg kellett ölni a LIVE-ot), és bizza az ő BOX-a és a lemez vagyis a játék már nincs meg. Pal verzió elégé borsos áron található jelenleg, NTSC eredeti lemez gondolom nem lesz jó neki itt Magyarországon, ugye? (Lelkes lett Ő is, a fa alatt lehetne egy One a családnak...)

Total OFF, GOG.-on épp megy a petíció, hogy a PC-s változatot vegyék be a kínálatba. :D De a BOX-os az igazi szerintem. Isten király egy játék ez.

(#27) figure85 válasza távcsőves (#26) üzenetére

figure85
(PH! addikt)

Elvileg az NTSC-s is jó lesz. Legalábbis a 360-nak jó volt és ez emulátor arra épül. Ráadásul az is 1080p lesz valószínűleg 60fps-el.

(#28) dabadab válasza SunMount3r (#15) üzenetére

dabadab
(Jómunkásember)

"Tudom, hogy a grafika nem minden, de az ilyen poligonos grafikán sajnos meglátszik az idő vasfoga. A 2D-s "pixelhalmaz" 8 és 16bit-es korszak sokkal jobban állja a sarat ebből a szempontból."

Igen, ez szerintem is pont így van.

DRM is theft

(#29) dabadab

dabadab
(Jómunkásember)

Azt egyébként lehet tudni, hogy ez technikailag micsoda? Emulálnak alá egy, az eredetinél jóval bikább Xboxot vagy az egész emulációt kihajították és újrafordították X1-re?

DRM is theft

(#30) falijja

falijja
(őstag)

Ninja Gaiden Black azta mit összeszenvedtem annak idején vele, főleg a külön küldik miatt.. :K

Motorola Moto Z

(#31) Def26 válasza dabadab (#29) üzenetére

Def26
(PH! félisten)

Itt már beszéltek róla már 2015 -ben. Original Xbox Games on Xbox One Possible

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Nokia:On Windows Phone:Off

(#32) laleh

laleh
(PH! addikt)

Wow, ez király. :C

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078

(#33) Stauffenberg válasza Def26 (#31) üzenetére

Stauffenberg
(PH! nagyúr)

Vagy én siklottam el felette vagy tényleg semmit nem ír itt semmit arról, amint dabadab kérdezett. Csak azt írja lehetséges megoldani "Classic" játékok futtatását Xbox One-on.

Csak nem mindegy, hogy Xbox One-ra készítenek egy "Classic" emulátort, vagy az Xbox One-os Xbox 360 emulátoron belül fut az az emulátor, ami már volt Xbox 360-ra is.

Már az Xbox 360-as címek sem mindig futnak szépen Xbox One-on a brutális input lag miatt. Nekem a Medal of Honor Airborne vagy a Battlefield 3 gyakorlatilag játszhatatlan. Átlépek Battlefield 1-be és hatalmas a különbség reszponzivitásban (utóbbi javára). Több helyen olvastam, hogy ennek az oka az, hogy eleve az emulátor is tol egy V-Sync-et, meg az emulált játékban is lehet V-Sync, ami duplán is rátesz a késleltetésre. De például az emulált Raymen Origins probléma nélkül fut, régen is megvolt már a 60 fps vele, korrekt frame pacing mellett nem kell V-Sync.

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

(#34) szupermacs

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Azt hiszem harmadszorra is megveszem a KOTOR-t. :R

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#35) távcsőves válasza figure85 (#27) üzenetére

távcsőves
(senior tag)

Köszönöm! :)

(#36) Z10N

Z10N
(PH! addikt)

Inkabb Cuphead kene x360-ra...

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#37) Stauffenberg válasza Z10N (#36) üzenetére

Stauffenberg
(PH! nagyúr)

Az van PC-re is és elfut még egy kenyérpirítón is (mondjuk a legtöbb Xbox Classic játék is).

(#38) Z10N válasza Stauffenberg (#37) üzenetére

Z10N
(PH! addikt)

Es ez a lenyeg: "elfut még egy kenyérpirítón is"
Szoval igen, a kanapen co-op-ban kenyelmesebb.

(#39) Stauffenberg válasza Z10N (#38) üzenetére

Stauffenberg
(PH! nagyúr)

Ez tény, viszont az is, hogy az Xbox 360 ma már nem tényező és nem igazán adnak ki rá játékot. Ha megoldható a kép kivitele PC-ről a TV-re és a kontrollereid is párosíthatók PC-vel, akkor nem gond a couch co-op, mert ezt a PC verzió is tudja.

(#40) GreatL válasza Stauffenberg (#39) üzenetére

GreatL
(tag)

Megjegyzem annyi ilyen couch coop játék van már pc-n hogy a korrekt darabok mellett már megjelent a szemét is, a konzolokhoz hasonlóan.

i7, 1080 Ti

(#41) szupermacs válasza GreatL (#40) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Bezzeg D3 és TL2 nem támogatja a local coop-ot, meg a controllert. Pedig haverral le se szállnánk ezekről.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#42) SunMount3r válasza GreatL (#40) üzenetére

SunMount3r
(PH! addikt)

Az lehet, hogy van egy pár, de a többségük mind ügyességi ugrálós vagy lövöldözős platformer. A Trine jut csak eszembe, ami üdítő kivétel a Puzzle részeivel. Ahhoz hasonlóan egyediek kellenének még.

Amúgy a "jobbak" közül sincs olyan sok...

(#43) GoTReX

GoTReX
(senior tag)

Ninja Gaiden... Na én ahhoz már annó sem voltam elég Hardcore, de a grafikája egy akkori animációs filmre emlékeztetett. Nem is értettem miért kell tönkre tenni az élményt ;]

(#44) dabadab válasza SunMount3r (#42) üzenetére

dabadab
(Jómunkásember)

Ja, mondjuk a Trine 3-ért nagy kár, hogy az lett belőle, ami.
(Aki lemaradt: a játékban meg kell szerezni három bizbaszt, hogy legyőzzük a főgonoszt, erre a második beszerzése után minden átmenet nélkül stáblista, vége. A készítők azt mondták, hogy elfogyott a pénzük.)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#45) Z10N válasza Stauffenberg (#39) üzenetére

Z10N
(PH! addikt)

A sportjatekok eves kiadasai a mai napig megjelnnek ra. Szoval a profitmaximalizalas miatt nem lenne nagy mutatvany portolni ra. Megoldhato lenne a pc-rol a tv-re + vezeteknelkuli adapter is van. De nem ez a lenyeg. Bezzeg doom-t tudnak portolni switch-re.

(#46) b. válasza Z10N (#45) üzenetére

b.
(PH! addikt)

"Bezzeg doom-t tudnak portolni switch-re."

Gratula, ez aztán fájó neked gondolom. :W

Az ne is zavarjon hogy lassan már 3 generáció lépi túl házon belül is a 360 konzolt ráadásul úgy hogy a Switch márciusban jelent meg és ha így folytatódik, többet adnak el belőle az idén mint az Xbox One-ből január óta, ráadásul közel 30 % kal. ( 11 millió vs 14 millió) [link]

itt meg a heti top tíz konzol eladási lista :
Ebből 5 Switch cím és 1 3DS.

[PS4] Middle-earth: Shadow of War
[NSW] Splatoon 2
[NSW] Mario Kart 8 Deluxe
[3DS] Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser’s Minions
[NSW] Pokken Tournament DX
[PS4] Lost Sphear
[PS4] FIFA 18
[NSW] The Legend of Zelda: Breath of the Wild
[NSW] Lost Sphear
[PS4] No Heroes Allowed! VR

[ Szerkesztve ]

(#47) n.p

n.p
(lelkes újonc)

Ez vajon mikor fog élesedni? Mert az xbox.com-on az Original Xbox Games checkbox az szürke...

(#48) GreatL válasza SunMount3r (#42) üzenetére

GreatL
(tag)

Screencheat, Overcooked, Pipe Mania, Doom bananasplit, Serious Sam 3, Virua Tennis, Fifa, Serf City... a lehetőségek határtalanok, csak nem nézel jól körül.

i7, 1080 Ti

(#49) Z10N válasza b. (#46) üzenetére

Z10N
(PH! addikt)

Megragadtad a lenyeget latom.
Inkabb maradtal volna csendbe.

Ui: Ugy kevesbe fajna, hogy a falba vered a fejed.

[ Szerkesztve ]

(#50) SunMount3r válasza b. (#46) üzenetére

SunMount3r
(PH! addikt)

Nem néztem most utána ezeknek a statisztikáknak, de gondolom azért az ázsiai vásárló tömeg nem kis szerepet játszik a Switch sikerében...

A Mario-t meg a Zelda-t még megértem, no de az olyanok mint a Splatoon?! :F

Hmmm... Ha gondolkozok rajta még vagy egy fél napot, akkor biztos eszembe jut még 1 másik (kihagyhatatlanul) tetszetős exkluzív Switch cím is :D ...

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.