Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

All your your games. All your entertainment. All in One. Jump Ahead.

Ez nekem kell! :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) flakter


flakter
tag

PS4 vagy ez, nem tudok dönteni :D Mind a kettőre nincs cash :D

..FlaK..

(#3) Spancho válasza flakter (#2) üzenetére


Spancho
őstag

Ha ez megnyugtat nekem egyikre sincs :D
(+ én még amúgy is várok ,hogy kiforrjanak :) )

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#4) flakter válasza Spancho (#3) üzenetére


flakter
tag

Én sem azonnal szeretnék fejest ugrani bele :P
Majd húsvét körül talán :)

..FlaK..

(#5) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Fúj, windows 8 van rajta, fúúj... ;]
Amúgy nem tudnék dönteni, hogy melyiket válasszam a ps4 és ez közül.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Én belőlük max egy kontrollerre vágyom... :K

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7) kentucky


kentucky
őstag

Én a kontroller miatt az Xbox-ra szavazok, számomra sokkal, de sokkal kényelmesebb mint a PS-é.

(#8) Shatterstar


Shatterstar
aktív tag

Hölgyeim és uraim, a nagyapám kazettásmagnója: AZ XBOX EGY!!!!!! :DDD

[link]

Why are you wearing that stupid man suit?

(#9) evo86 válasza Shatterstar (#8) üzenetére


evo86
tag

Ez nagyon-nagy :DD

Egyébként jó mind 2ő de nyílván a húzó címek fognak dönteni...

(#10) JanR válasza Shatterstar (#8) üzenetére


JanR
addikt

Úúúúúúristen :D Ez így estére most betette nálam a kaput! Nekem nagyapó féle kazettás magnó kell :D

Mindenesetre, tényleg nem tudok dönteni a 2 közt :D

(#11) Kirrr


Kirrr
aktív tag

Nekem jobban tetszik a gofrisütő... :U

(#12) CocooN-z válasza Shatterstar (#8) üzenetére


CocooN-z
őstag

Amúgy ez a hivatalos reklám volt már nem? Nekem ismerős :)

Hihetetlen, de a PS4-es is jó
INNOVÁCIÓ :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#13) Warrax


Warrax
csendes tag

Sony épp kezdi kimutatni a foga fehérjét: [link]

Wir sind die Borg. Deaktivieren sie ihre Schutzschilde und ergeben sie sich. Wir werden ihre biologischen und technologischen Charakteristika den unsrigen hinzufügen. Ihre Kultur wird sich anpassen und uns dienen. Wiederstand ist zwecklos.

(#14) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Asszem marad továbbra is a Master System 2...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#15) Shatterstar válasza CocooN-z (#12) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Volt már persze,de még a start előtt gyorsan el kell sütni párszor,hogy tudat alatt azt is vásárlásra buzdítsák, akiknek közük nincs a konzolokhoz :DDD

A PS4-es bemutató is jól sikerült, bár azt nem tudták annyira kifigurázni, mert a Sony kommunikációja a tömeg felé valahogy sokkal korrektebb és kiforrottabb mint a MS-é ;]

Szerk: Warrax: Nocsak, tán korai volt az öröm? :U

[ Szerkesztve ]

Why are you wearing that stupid man suit?

(#16) anulu válasza Warrax (#13) üzenetére


anulu
félisten

:DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

De ismerős volt a videó. :U

Live-Die-Respawn

(#18) MortalVenoM válasza Warrax (#13) üzenetére


MortalVenoM
tag

gyönyörű... már vártam, valami hasonlót. a sony mindig ilyen kis sunyi volt... :W
lehet szidni a microsoftot, velük sem vagyok mindig kibékülve, de ők még tudomásom szerint, nem csináltak ilyen mocskos húzást... már az is szemét dolog volt, hogy japánban elcsúsztatták a megjelenést.

(#19) unrealnoise válasza kentucky (#7) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Mert aztán Dualshock 4 volt már a kezedben mi? :W :(

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#20) boost válasza MortalVenoM (#18) üzenetére


boost
addikt

Tájékozódj, utána szitkozódj egy kamuoldal lejáratócikke miatt. Ez a passzus megvan minden szoftverkiadó EULA-jában, azaz magát a szoftvert te nem veszed meg, csak a használati jogot, ezért nem is adhatod el. Ez ugyanúgy benne van a PS3, az XBox, és a Windows EULA-jában. a lemezt attól még eladhatod. Nem kell minden hangulatkeltő cikknek felülni.

:D

[ Szerkesztve ]

(#21) anulu válasza boost (#20) üzenetére


anulu
félisten

"7. Resale

7.1. You must not resell either Disc-based Software or Software Downloads, unless expressly authorized by us and, if the publisher is another company, additionally by the publisher."

ez azért eléggé egyértelmű tiltása a továbbadásnak (továbbértékesítésnek)...

valamint a 6.3-as pont is. jó lenne valami hivatalos kommunikáció a Sony részéről, mert ez a váltás 10 nappal a megjelenés előtt eléggé érdekes

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22) hedzs válasza anulu (#21) üzenetére


hedzs
csendes tag

Nem akarok jogászkodni, de ez a kereskedelmi célú továbbértékesítésre vonatkozik.

(#23) anulu válasza hedzs (#22) üzenetére


anulu
félisten

ezért is mondom, hogy jó lenne hivatalos info... addíg viszont marad a magas labda

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) Warrax válasza boost (#20) üzenetére


Warrax
csendes tag

A Techreport meg a Neowin kamuoldal? :Y

Amúgy az eredeti forrásban: [link], már van update, miszerint kinyilatkozták, hogy a magánszemélyeket ez nem érinti. Azonban arra nem adtak választ, hogy a júliusi termshez képest miért sunnyogtak bele dolgokat.

Mondjuk az "adatvédelmi" rész érdekesebb.

Forrás: [link]

"Your use of PSN and our community features may be recorded and collected by us or sent to us by other users as described in 13.1. Any information collected in this way, for example, your UGM, the content of your voice and text communications, video of your gameplay, the time and location of your activities, and your name, your PSN Online ID and IP address, may be used by us or our affiliated companies to enforce these Terms and the SEN Terms of Service, to comply with the law, to protect our rights and those of our licensors and users, and to protect the personal safety of our employees and users. This information may be passed to the police or other appropriate authorities. By accepting these Software Usage Terms, you expressly consent to this."

A probléma leginkább az, hogy pont ezek miatt démonizálták a Microsoftot.

Wir sind die Borg. Deaktivieren sie ihre Schutzschilde und ergeben sie sich. Wir werden ihre biologischen und technologischen Charakteristika den unsrigen hinzufügen. Ihre Kultur wird sich anpassen und uns dienen. Wiederstand ist zwecklos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.