Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

És ennyi! Ezért volt az a nagy felháborodás? Oldalba vágod kétszer a konzolt és jobb mint valaha :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Armageddon rulz :DDD
Én amúgy soha nem ütögetnék egy 150ezret érő tárgyat de hát a tulajok tudják, beválallják-e az Antropov módit.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) Def26


Def26
félisten

Hát biztos jobb mint a szervizre várni. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) Schuerue


Schuerue
csendes tag

Egy, még a képcsöves érából származó vicc:

Az egyszeri embernek elromlik a televíziója. Üstöllést ki is hívja az első szerelőt, akire a rábukkan a napi újság apróhirdetési rovatában. A kiérkező mester pedig nem tesz mást, mint emberesen rácsap a TV oldalára, s az máris flottul működik.
- 2550 forintot kérnék. - Közli a tulajjal (ne feledjük, nem mostani a vicc, akkortájt ez még jó pénz volt).
- Ezért, ilyen sokat? Hiszen csak oldalba vágta a tévémet. - Méltatlankodik az összeget némileg sokalló megrendelő.
- Uram, maga az ütés csupán 50 forint, a többit azért kérem, mert én tudom, hogy hova kell ütni.

(#5) Peterson_ válasza Schuerue (#4) üzenetére


Peterson_
addikt

:D:R

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6) Angel1981


Angel1981
veterán

Like a Boss! ;]

(#7) mephi666


mephi666
nagyúr

volt anno 40x-es sony cd rom-om (ami már talán a 3. sony volt: gari után haltak sorban), ami csak akkor olvasta a lemezt, ha tenyérrel olyan erővel nyomtam be a tálcáját, hogy a komplett számítógépház 5-10 centit csúszott hátra az asztalon :DDD egyébként erőlködött, pittyegett, lemezt nem volt hajlandó felpörgetni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) .mf válasza Sirandrish (#1) üzenetére


.mf
veterán

"És ennyi! Ezért volt az a nagy felháborodás? Oldalba vágod kétszer a konzolt és "

-- és a HDD olvasófeje már fel is szántotta a tányért. :C :W

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

"a kattogó hangot egy félrecsúszott fogaskerék okozza a meghajtóban"

Stabil egy mechanika lehet, mit ne mondjak... :Y

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#10) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ezt a technikát sok családban alkalmazzák ha az asszony "rendetlenkedik",egy két füles és már meg is javul! :DDD ;]

(#11) Def26 válasza Silentfrog (#10) üzenetére


Def26
félisten

lol. :DDD Sokszor elég lenne az anyósnak is, mert ő a probléma forrás.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) fugu válasza .mf (#8) üzenetére


fugu
tag

Az ms fórumot nem olvastam, de gondolom ott is írják, hogy előtte érdemes kikapcsolni a konzolt....
Kérdés 10 Ft-ért: Hol van egy merevlemez olvasófeje amikor az nem kap áramot?
Kérdés 12 Ft-ért: Mi történik ha ebben az állapotban rázod / ütögeted (nem kalapáccsal) a hdd-t?

(#13) b. válasza Dr.F.E.R.I. (#9) üzenetére


b.
félisten

Mindkét új konzolnak megvan a maga első szériás gondja. Már lassan kezdem azt gondolni hogy ez is hozzá tartozik a konzolokhoz , mint egyfajta marketing.

[link]

(#11) Def26: :C :C :C

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) Fratello válasza Def26 (#11) üzenetére


Fratello
tag

Ahogy mifelénk mondják: "Akkor jó az anyós, ha porhanyós..." ;]

(#15) Silentfrog válasza Def26 (#11) üzenetére


Silentfrog
veterán

Nem véletlen van az a mondás, miszerint akkor jó az anyós ha porhanyós. :D

(#14) Fratello .: De egyre gondoltunk! :P

[ Szerkesztve ]

(#16) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Jézus isten.... sooOOO next gen :DD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17) Sirandrish válasza .mf (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igen ez gond lenne de ebbe bakelit van :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Malachi


Malachi
addikt

úgy tudom az 576 kByte shopokban holnaptól árulják a Microsoft (tm) gumikalapácsot, a nyele fa, a feje zöld, potom 9.999.- forintért.

[ Szerkesztve ]

(#19) SkyS1gn válasza Malachi (#18) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:C :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20) MortalVenoM


MortalVenoM
tag

sonyéknál az a fícsör, hogy a tönkrement HDDt otthon még 1 majom is ki tudja cserélni, erre a microsoft az optikai egység otthoni javíthatóságával válaszolt! és még csavarozni sem kell!! :C

viszont most az a helyzet, h az xboxnak nincs nem-azonnal, otthoni is orvosolható problémája, a ps-nek meg még mindig ott a BLOD (+ a szabotázsos meglepik). ezt csak úgy mondom... :U

(#21) Dr.F.E.R.I. válasza b. (#13) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Mondjuk én első szériás hibának azt hittem, hogy a szalagot fogja majd behúzni. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#22) sad_Vamp válasza fugu (#12) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Jézusom... :W egy laptoppal mi történik ha átviszed a szobádból a nappaliban (bekapcsolva)? Vagy ha hurcibálod napközben a táskádban!? megmondom: SEMMI!

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#23) MortalVenoM válasza sad_Vamp (#22) üzenetére


MortalVenoM
tag

ő is pont erre próbált utalni :)

(#24) .mf válasza fugu (#12) üzenetére


.mf
veterán

Lefogadom, hogy lesznek olyanok, akik a bekapcsolt boxot fogják ütögetni.
A videóban azt mondja, hogy a másik javasolt megoldás, amit a fórumokon írtak, hogy egy lábnyira felemeled és leejted párszor egy kemény felületre. Ettől még egy leparkolt olvasófej is ki tud ugrani a helyéről, ha a parkolási terület mindössze néhány mm.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#25) khron78


khron78
őstag

Ütögetni kell egy 150eFt-os cuccot.
Azért kétlem, hogy ezt egyszer megcsinálod, aztán a hiba örökre száműzve.
Egy ilyen primitív hibát, hogy nem vettek észre?
Miből áll egy teszt a Microsoft-nál?

(#26) Slade92


Slade92
aktív tag

Biztos az MS szervízbe is ütögetik a hibás konzolokat! :D

(#27) banhammer


banhammer
veterán

Nincs itt semmi látnivaló kérem oszoljanak.

Régi, jól bevált finom kalibráló műszert alkalmazza a fazon a videóban.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#28) seederking válasza khron78 (#25) üzenetére


seederking
őstag

"Azért kétlem, hogy ezt egyszer megcsinálod, aztán a hiba örökre száműzve."

No,igen ez teljesen igaz.Szerintem sokan tapasztaltuk már esetleg rezgő,rezonáló műszaki cikknél,hogy lehet épp abban a pilanatban orvosolva lesz a hiba de hosszú távon tuti nem.

(#29) Sirandrish válasza khron78 (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Azért kétlem, hogy ezt egyszer megcsinálod, aztán a hiba örökre száműzve."

És akkor mi van? Később nem tudod megütni a gépet? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) khron78 válasza Sirandrish (#29) üzenetére


khron78
őstag

Dehogynem. Legalább a napi testmozgás is meglesz ;)

(#31) Sirandrish válasza khron78 (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy idő után már rutin lesz.
-Leveszed a játékot a polcról
-Kiveszed a tokból
-Mindeközben egy jól begyakorolt bokamozdulattal oldalba rúgod a gépet
-Beteszed a lemezt
-Önfeledten játszol

Hol itt a probléma?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) Seri21


Seri21
tag

Képzelem, hogy szállíthatták a gépeket, ha ennyinél kiugrott a helyéről a fogaskerék.

(#33) Sirandrish válasza Seri21 (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

És arra még nem gondoltál hogy azért szállítják CSAK földúton hogy a lehető legtöbb gépet a lepakolás előtt még helyrehozzák?:DD

Képzelem hogy az MS betesz a gyártósorra a minőségellenőr és a csomagoló közé egy pofozó emberkét aki átveszi a ME-től a gépet, oldalba vágja vagy kétszer és küldi tovább csomagolásra :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) mephi666 válasza Sirandrish (#33) üzenetére


mephi666
nagyúr

magyarországon akárhol vihetnék :D írni kellene m$-nak, hogy tervezzenek ide az ország közepére valami baszottnagy logisztikai központot, ahonnan elláthatnák közúton egész európát... tuti nem lenne gond a gépekkel :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35) b. válasza banhammer (#27) üzenetére


b.
félisten

Hát erre csak egy régi klasszikussal tudok reagálni :D :C :C
[link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#36) scampolo84


scampolo84
aktív tag

Hahahah, kész vicc ;]
Next gen rulz :C

(#37) Peterson_ válasza .mf (#24) üzenetére


Peterson_
addikt

De az optikai meghajtó megjavul.
Problem?:DDD;]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#38) Mardel válasza Seri21 (#32) üzenetére


Mardel
őstag

Ahogy Ace a torekeny dolgokat. :DDD [link]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#39) Sirandrish válasza b. (#35) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ezen beszartam ecsém :C :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) gianni85


gianni85
veterán

Le kell tölteni a játékokat kérem szépen :) Úgyis olcsóbb jelenleg, mint dobozosan

(#41) Seri21


Seri21
tag

Sztem ezek után a szervizben is így javítják majd.

(#42) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Ez oda*asz nagyon :DDD

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#43) nrgia


nrgia
őstag

Na ez már döfi...tuti az oroszok rakták össze... :Y

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#44) sh4d0w válasza Malachi (#18) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

SP1 felirattal?

https://www.coreinfinity.tech

(#45) parkasz


parkasz
senior tag

Szerintem rögvest ötvözni kéne egy kinect-es játékkal, ahol mind virtuálisan, mint real time hülyére lehet verni a konzolt, vagy a konzolnak látszó tárgyat.
A címe lehetne ez: "here can be only (xbox) one" a hegylakó után szabadon ;]

[ Szerkesztve ]

(#46) Wolflaci


Wolflaci
csendes tag

Üderállat :DDD
Amúgymeg ha nem sikerül józanra pofozni, és pont hogy kinyiffan az xbox, mért ugrana a gari?
Nem tudják hogy mi történt ha visszaviszem és azt mondom: nem működik. :DDD

I love computer troubleshooting.

(#47) sad_Vamp válasza Wolflaci (#46) üzenetére


sad_Vamp
őstag

de mit tudsz kupofozni belőle!? az ellenállást vagy a kondenzátort a nyomtatott áramkörből?! mert akkor az igyis úgyis selejt volt.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#48) Wolflaci válasza sad_Vamp (#47) üzenetére


Wolflaci
csendes tag

Én csak a cikben lévő mondatra referáltam. erre: "Ennek a javítási procedúrának egyetlen hátránya van, mégpedig az, hogy ha nem vagyunk elég óvatosak, könnyen hazavághatjuk a konzolt, ami azt eredményezi, hogy nem kapunk helyette újat."
Szerintem is ez hülyeség, mert pár pofontól nem hiszem hogy kinyiffan bármi, nameg nem tudják a szervízben hogy mi történt mert csak annyit mondunk: bekapcsoltuk és nem működik :DDD

[ Szerkesztve ]

I love computer troubleshooting.

(#49) sad_Vamp válasza Wolflaci (#48) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Már azt hittem te is a túlgondolkozós fajta vagy .

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#50) BlackSoft


BlackSoft
addikt

El tudom képzelni, hogy gariban is így csinálják ;]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.