Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

végre nem kell charge kit? :U

erre a profil dologra a Sony válasza? még át se adtad, de már a másik useré van betöltve? :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) mephi666 válasza anulu (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

triviális: agyhullámdetektort építenek a konzoljukba és amikor már arra gondolsz, hogy váltson profilt, váltani is fog :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Mr.Csizmás válasza anulu (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sonyt ismerve valszeg biometrikus erzekelessel fogjak megoldani :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) trufa12


trufa12
addikt

Szerintem meg nem foglalkozik a sony ezzel, meg ez nem 1olyan nagy dolog...

(am nem mertek a joyhoz nyúlni nehogy csatornát váltson vagy mi?) ;]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#5) danikollar


danikollar
őstag

Biztos jó lesz a joy. Nekem most is a 360 controllere jobban tetszik, mint a ps3-é. Tehát csak csiszolgatni kellett rajta. Ez a vezeték-vezeték nélküli dolog jó. Gondolom akkor usb-n működni fog pc-n is. A D-pad minden bizonnyal jobb lesz, de nem értem, hogy miért nem egy új D-pados 360 joyt tettek mellé. Annak már Tekkenre és MK-ra is alkalmas a D-padja. Persze a ps3 D-padja még így is jobb.

(#6) trufa12


trufa12
addikt

am drága mulatság lesz , xbox 1, ps4, 2 tv :D de majd szépen lassan :C mondjuk a tv olcsó is, 107 cm már lehet kapni 110 k ért.

az meg már parasztnak ( :D magamra értem) vidékre kis szobába több mint elég

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#7) danikollar válasza trufa12 (#6) üzenetére


danikollar
őstag

De minek 2 TV? Egyszerre játszanál mindkét konzollal? :))

(#8) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Nem értem miért nem "szaggatják" szét a Dpadot még mindig.... :W A razer onza tiszta ócska kar (minőségre) az originálhoz képest, a dpad miatt használom csak.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#9) pelenka35


pelenka35
őstag

Remélem itt is fel lehet majd a gombok funkcióját cserélni mint x360 irányítóján.
(kisebb-nagyobb forrasztással )

A mai nap, a Balkezesek Világnapja ;)

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#10) trufa12 válasza danikollar (#7) üzenetére


trufa12
addikt

lehet :D ,
meg hát lehet nem 1 helyiségbe lenne

mert tudom én is 2 konzolt is rá lehet kötni :D 1 tvre stb, de hát nah jó lenne 1 másik is ,,

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#11) danikollar válasza trufa12 (#10) üzenetére


danikollar
őstag

Értem én, álmodik a gyomor. :DDD

(#12) Glenda válasza trufa12 (#4) üzenetére


Glenda
addikt

Ez nem nagy dolog? A Sony a joypadet mutatta meg télen a konzol helyett, mert a joypad kinézete a legfontosabb! ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#13) ManUnited válasza anulu (#1) üzenetére


ManUnited
aktív tag

A Sony válasza a normálisan használható D-pad :D

[ Szerkesztve ]

(#14) danikollar válasza ManUnited (#13) üzenetére


danikollar
őstag

Az nem válasz, mert már a ps1 kontrollerén is ugyanaz a d-pad volt, viszont ettől függetlenül kínál néhány finomságot.

[ Szerkesztve ]

(#15) idegen lény válasza ManUnited (#13) üzenetére


idegen lény
őstag

De úgy nem áll össze az X-forma.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#16) idegen lény


idegen lény
őstag

[link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#17) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Azért az vicces, hogy kiemelte hogy mostmár nincs külön kábeles és wireless kontroller, hanem egy bármilyen usb kábellel megoldható a dolog. Szóval tudni fogja, amit a PS3 kontroller már tud, remek :)

Arról meg nem esett szó, hogy a gombok digitálisak lesznek-e (PS fronton DS2 óta digitálisak, de talán már korábban is), vagy hogy az X360-as kontroller szörnyű kattogó L1-R1 gombjait lecserélik-e valami csendesebb használhatóbbra.

(#18) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Az XBox hidegen hagy, de kontrollert akarok venni, szoval remelem nem csuszik megis 2014 az egesz cucc, ahogy pletykaljak :/

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.