Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

399? Ez egy vicc? Ennyiért kéne adni Kinect-tel...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2) alevan válasza tDr1v3r (#1) üzenetére


alevan
őstag

Na látod, ez a valódi vicc.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3) InterFox


InterFox
senior tag

Ha most sem kezdik el venni (amit kétlek), nagyobb bajok is lesznek itt.

PSN ID: interfoxthedead

(#4) tDr1v3r válasza alevan (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Mi? A riválishoz képest gyengébb, ha Kinect lenne mellé ennyiért akkor azt mondhatnák hogy ennyivel többet tud...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) Def26


Def26
félisten

Örülök hogy meglépték. Így már jogos a használt ára 100k alatt. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6) Воланд


Воланд
titán

egyszerubb lett volna a kinect-es verzio arat csokkenteni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) a.sebi válasza Воланд (#6) üzenetére


a.sebi
őstag

Azt már meglépték.!

(#8) Def26 válasza a.sebi (#7) üzenetére


Def26
félisten

Az hivatalos volt? Én nem hinném. A boltok magán akcióztak, nem?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Nem, nem soha nem lesz Kinect nélküli XO csomag!! :DDD

(#10) Воланд válasza Def26 (#8) üzenetére


Воланд
titán

de. az ms nem csokkentette az arat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) rodrigez válasza tDr1v3r (#4) üzenetére


rodrigez
senior tag

Elég egyszerűen közelíted meg a dolgot. A hw másodlagos, az exkluzív tartalom az ami számít. Csak itt, meg a hasonló fórumokon pocoló emberek mániája ROP blokkokat számolgatni és %-osan nézegetni, kié a jobb. A júzerek 99% bemegy a boltba és leveszi azt amin megy a Titanfall vagy a Uncharted. Ennyi. Nem gondolod, hogy apukák, anyukák,akik zömmel megveszik a 18 év alatti vagy akár feletti csemetéknek a gépet, tisztába vannak a speckókkal?

[ Szerkesztve ]

(#12) Neoteric


Neoteric
addikt

Hát ja, új 400dodós/jurós kinectes xbone csábítóbb lett volna. Mondjuk pár év múlva ígyis-úgyis megveszem (vszeg használtan) az exkluzívok miatt.. Addig meg marad pc & ps4.

Egyébként meg akkor ennyit arról h a kinect szerves része a konzolnak és elválaszthatatlanok. :D ha esetleg vki benyalta volna ezt a szöveget

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#13) moli.hu


moli.hu
őstag

bazzeg, ezek nem normalisak. megkovetem a multkori valakit itt, de tenyleg annyira dobbenetesen idiota dontes lett volna ez, hogy ellenment volna mindennek, ami ismert es tudott. es megis.

(#14) Def26 válasza rodrigez (#11) üzenetére


Def26
félisten

Nagyon el vagy tévedve. Az eladások alapján is toronymagas a ps4 eladás. Sajnos vagy nem sajnos az van, hogy a marketingen elcsúszott az MS. Most majd javíthat.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) tDr1v3r válasza rodrigez (#11) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tisztában vagyok vele (szerintem én kardoskodok legjobban itt a fórumon ezügyben), de a marketing az marketing... a Sony a 1080p-re veri a reklámcerkát, míg az MS meg a Kinect-re. Azonos árnál az utóbbi meg mint látható eltűnik mint érv.

Lényeg a lényeg, ezt nem így kellett volna szerintem.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#16) rodrigez válasza Def26 (#14) üzenetére


rodrigez
senior tag

Majd meglátjuk, hogyan változik mindez, ha kijönnek a valódi exkluzív next-gen tartalmak. Még alig van mit venni a mostani gépekhez, mármint ami értelmes lenne. :)

(#17) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Most akkor valoszinuleg en vagyok a hulye, hogy orulok ennek a hirnek? Akarhogy szamolom nem ertem az arcedula gondot. 400 dollar 100.000 Ft alatti arat jelent arrafele, ami egy Next Gen-ert jo ar.

Ugyanannyi lesz kb itthon hivatalosan, mint a PS4, ahhoz sem vettem kamerat, itt sem erdekel a Kinect. Orulok, hogy nem a Kinect verzio ara csokkent, ami meg mindig magasabb lenne ennel, igy valaszthatok. De szar...tenyleg...

[ Szerkesztve ]

(#18) BiP


BiP
nagyúr

Nem rossz. Így legalább megvan a választás lehetősége.
Kíváncsi leszek, hogy nálunk majd szeptembertől kapható lesz-e mindkét kiszerelés, ill. mennyiért.

(#19) Thodeus válasza tDr1v3r (#15) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Ott van még a TíVí.

(#20) Def26


Def26
félisten

Egyébként nagy kib*szás lenne egyeseknek, ha kinect csatlakozó és hdmi in nélkül jönne. Régebben valaki írt erről neogaf -on. :D Hát nevetnék, ha bejönne ez is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21) vg


vg
addikt

Hülye egy cég ez. Ha kiadták volna ezt egyből én is ezt vettem volna, de így...

(#22) mentoloshypo válasza Def26 (#20) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nem hinném, hogy hardveresen megpiszkálják. Csak szimplán kiveszik a csomagból, oszt csókolom! ;)
Legalábbis én nem látom az értelmét a csatlakozók eltávolításának.

(#23) ldave


ldave
félisten

Na akkor, lesz-e Gamepad nélküli Wii U? :)

A Slime draws near! Command?

(#24) Neoteric válasza ForRedGlory (#17) üzenetére


Neoteric
addikt

Így ua annyi lesz ps4, mint xbone, viszont ps4 még mindig combosabb marad, ellenben az xbone elveszti a kinect adta fícsöröket, szal akit nem a kimondott xbox exkluzív játékok érdeklik, annak nem nagyon lesz érv továbbra sem xbone mellett. Sztem.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#25) ForRedGlory válasza Neoteric (#24) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez az. Pont letojom a Kinect es a tovabbi marhasagot. Gamer kocka azert vesz majd X1-et, mert azon van csak Titanfall, Forza, stb. Nekem is lesz ha megjelenik, a tv egyik sarkaban PS4, masikban X1. A PC-m meg nem fejlesztem tovabb. Bar az meg eleg sokaig tuning PC marad :D

(#26) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

Az MS kitalál valamit.
A jónép mondja: Ne má!
Erre az MS: De akkor is!
A jónép mondja: Ne mááá!
Az MS végül benyögi: Na jó!

Az XBOX ONE pályafutása végig ilyen lesz? :F

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9 Pro

(#27) a.sebi válasza Neoteric (#24) üzenetére


a.sebi
őstag

Az exclusive gamek lehetnek okok xbox vàsárlásra :)
Forza
Ryse
Titanfall
Deadrising 3

Az e 3 fontos mérföldkő lesz a vásárlásban
Halo 2, halo 5, forza horizon 2, gears of war 4, stbst
Egyenlőre a sonynal kevesebb az exclusive, es kevesebb is lesz a hírek szerint!
De egy god of war bekerget a boltba ps 4 et venni :)

(#28) BiP válasza mentoloshypo (#22) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem is a legegyszerűbb, ha szimplán csak kiveszik a csomagból. Egy új típust emiatt felesleges gyártásba vinni. Na meg csatlakozó nélkül elvennék a lehetőségét, hogy valaki utólag vegyen magának Kinectet, ami szintén kieső pénz. Szóval irreális.

(#29) Def26 válasza BiP (#28) üzenetére


Def26
félisten

Én simán kinézem belőlük, hogy így "büntetnek". :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30) Neoteric válasza a.sebi (#27) üzenetére


Neoteric
addikt

"szal akit nem a kimondott xbox exkluzív játékok érdeklik"

PSN: ne0teric_sAN

(#31) Glenda


Glenda
addikt

Ezek nagyon hülyék.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#32) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na tessék. Megmondtam. Egy újabb Xbox-os pletyka ami igaznak bizonyult. Mostantól minden Xbox szivárgást tényként fogok kezelni asszem. :D

Live-Die-Respawn

(#33) Def26 válasza oriic (#32) üzenetére


Def26
félisten

Ezek után már csak a hardveres átalakítás van hátra, kicsit erősebb gpu -val. Remélem az is igaz lesz. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34) a.sebi válasza Neoteric (#30) üzenetére


a.sebi
őstag

Figyelj en elvakult sonys vagyok! A tvm, hazimozim, telefonom, tabletem, kocsi rádióm, mindenem sony! De egyszerűen több és számomra tetszetősebb gamek vannak boxta, es voltak x360 ra is!
Konzolokkal nem tudnak megvenni.!
Kár nekem bizonygatni akármit is! Én örülnék neki a legjobban ha nem az általam utált, mikrof@szt fömném lével!
De a gamek, a rendszer es az egészökosisztéma sokkal jobban bejön!

(#35) oriic válasza Def26 (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit merész cucc volt az, de ezek után már lassan bármit elhiszek. Emlékszel pár napja én írtam ide topicba a 400dodós gépet. Erre tessék.

Live-Die-Respawn

(#36) Neoteric válasza a.sebi (#34) üzenetére


Neoteric
addikt

Én nem bizonygatok neked semmit, csak leírtam egy tényt. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#37) alevan válasza oriic (#35) üzenetére


alevan
őstag

Nincs 400 dodó, csak 399. Ha kártyával vagy neten vásárolsz, megspórolod az egy dolcsit. Bótban viszont a bótot tömöd az egy dolcsiddal (ami EUban egy ajró).

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#38) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Jó hír, bár én vagyok a kisebbség, aki kinectes verziót vesz majd :)

Való igaz, a 360-asnál sem használom állandóan, de használjuk, és nem bántam meg.

Kiváncsi vagyok Forza és BF4 esetén hogyan működik a fejmozgásérzékelés, ha vásárlásra kerül a sor, biztos ezek is számítani fognak majd.

Meg lehet kövezni érte, de én rengeteg lehetőséget látok a Kinectben, és kíváncsian várom, mikor lépnek ezügyben végre a fejlesztők is.

Ettől függetlenül mindenképp jó hír, hiszen aki eddig csak emiatt nem vett One-t, annak adott lesz a lehetőség!

Life is shor...

(#39) kovsol válasza alevan (#37) üzenetére


kovsol
titán

Miért a boltban nem ismerik a visszajáró fogalmát? :F

May the Force be with you!

(#40) InterFox


InterFox
senior tag

Bocsi, hogy trollkodok egy kicsit. :R

Microsoft this gen...

PSN ID: interfoxthedead

(#41) alevan válasza kovsol (#39) üzenetére


alevan
őstag

Eddig soha sehol nem kaptam vissza. Németországban pl. furcsán nézett rám az eladó, miért állok a sorban (1€ és pár cent kelett volna visszajárjon). Szerencséje, hogy nem tudok németül.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#42) dilipok válasza alevan (#41) üzenetére


dilipok
veterán

tapasztalataim szeirnt ez ebben a formaban nem normalis :U da hat mittudomen hogy te milyen puccos boltokba jarsz, ahol nem adnak vissza apropenzt ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43) mentoloshypo válasza BE4GLE (#26) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nem. A M$ a végén azt mondja, hogy: "meghallgattuk a játékosokat és ezért változtattunk a döntésünkön"

Ez volt a szöveg a DRM meg a 24 óránkénti kötelező net kapcsolat eltörlésekor.
A világ legnagyobb vicce mai napig, sokan persze be is nyalták. :P

(#44) alevan válasza dilipok (#42) üzenetére


alevan
őstag

Mondjuk csak átutaztam Némethonon. Viszont MO és RO-ban nem hogy üzletekben, még bankokban sem kapom vissza a visszajárót, ha nem üt meg egy mércét. Mondjuk csak lehet, hogy olyan balek arcom van, ami miatt folyamatosan kivételeznek velem...

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#45) dilipok válasza alevan (#44) üzenetére


dilipok
veterán

5 forint alatt meg jo, hogy nem kapod meg, mert nincs is olyan erme mar ;) Afelett viszont illene visszakapni :K

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#46) Peat;)


Peat;)
veterán

Nézzük a tényeket:
- Játékok tekintetében semmivel nem áll rosszabbul mint a nagy PS4, sőt. Szerintem mindkettő konzol leégette magát, de xbox one-on talán még jobb is a helyzet. Csak a sony magasabbra rakta a lécet, így jobban el is maradt tőle.
- A teljesítménydifferenciáról már semmit nem lehet tudni, mert össze vissza kamuznak. A reálisan sejthető 30-40% erőtöbblet egyszerűen kevés lesz kategóriákkal jobb grafikára PS4-en, a mostani különbség szint az ami realizálódni fog az egész életciklusban valószínűleg, mert a legtöbb cím multiplatform lesz. Az exkluzívoknál meg pont az egyedi tervezést tudják állítólag kamatoztatni az xboxnál, így nem hiszem hogy a mostanitól drasztikusabb különbség alakulna ki a két konzol között, a sony erősebb és szebbek a játékok, valamivel.
- Rendszer tekintetében megint csak hiányosan indult mindkettő, de eddigi tapasztalatok alapján xbox-nál simább lesz az online rendszer hosszú távon.
- És a fizikai tulajdonság. Valakit nem érdekel, valaki nem hallja, de a PS4 kisebb házban van, kisebb hűtője van, kisebb ventilátorral. Nekem fontos a hang és fizikai minőség, ebbe az irányba az x360 üldözött el, egy életre elég volt a traktor hangja.

Összevetve a döntés pozitív az olyanoknak mint én, mert ha jó játékok lesznek rá akkor nem érdekel kicsit rosszabb grafika, ha minden másban legalább olyan jó illetve jobb mint a vetélytárs. De a kommunikáció az fájóan gyenge és ésszerűtlen.

Persze ha a (alsó)középkategóriás gépemtől nem tudnak többet felmutatni továbbra sem akkor meg felejtsenek el, de az AMD próféták szerint erről szó nincs és bitang játékok lesznek...majd meglátjuk.

(#47) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem a Kinect és a hozzá való sportjátékok a legjobbak amit ezekhez a konzolokhoz kitaláltak. Persze ha valaki más játékokkal játszik, nekik tényleg nem kell.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#48) Gilberto válasza alevan (#41) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Nem tudom, hogy te milyen boltokban jártál, vagy hol, de lassan 7 éve itt élek, és ilyennel még nem találkoztam, pedig rendszeresen járok ilyen helyeken.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#49) he7edik. válasza a.sebi (#27) üzenetére


he7edik.
addikt

A Sony-nak több belsős stúdiója van mint ahány exclusív cím lesz One-ra :K

Égő szöveg a flém vázon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.