Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Őszintén, ha lenne pénzem, meg időm, meg olyan helyen élnék ahol lehetne használni, én is ezt vettem volna inkább :U (Szigorúan Kinect nélkül )

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2) zzola válasza vegitossj7 (#1) üzenetére


zzola
félisten

És lehetne kapni, azt is tegyük hozzá...

(#3) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Kedves vészmadarak és különféle szavazások alapján jósolgatók, csak gratulálni tudok a hihetetlenül pontos jóslataitokhoz!

Amúgy fakje, remélem jövőre már lesz készleten több is.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4) oriic válasza tDr1v3r (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem akartam ilyet beírni, de hja. :DDD De figyeld meg, most jön az hogy a PS4 az egymilliót csak USAban érte el, míg a ONE globálisan 13 országban. :DDD

(#5) Neoteric
Namegmondtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5) Neoteric válasza tDr1v3r (#3) üzenetére


Neoteric
addikt

Háde azt ne felejtsd el, h Xbox start eu és usa is volt, PS4 eu startja csak jövő héten jön. PS4-ből csak usába adtak el több mint 1 milliót.

PSN: ne0teric_sAN

(#6) Alteus válasza vegitossj7 (#1) üzenetére


Alteus
csendes tag

Akkor kicsit zavarhat, hogy csak szigorúan Kinecttel lesz kapható...

(#7) tDr1v3r válasza Neoteric (#5) üzenetére


tDr1v3r
veterán

EU alig kapott gépet elvileg.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8) mephi666 válasza Neoteric (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

na de xbox=usa... minden hazafias amerikai meg nem japán cuccot vesz, amikor ott van a sajátjuk :DDD ezt mondtam már az elején is, hogy a szolgáltatások miatt is elsősorban a hazai piacot célozzák meg a termékkel... majd kijön, hogy globálisan egálban lesz az x1/ps4, viszont észak-amerikában magasan az x1 fogy...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) a.sebi


a.sebi
őstag

En 1 darabbal gazdagítottam a microfost...

(#10) Neoteric válasza oriic (#4) üzenetére


Neoteric
addikt

Mér, nem így van?

PSN: ne0teric_sAN

(#11) gabor85 válasza a.sebi (#9) üzenetére


gabor85
őstag

Akkor te béta teszter vagy? :D

(#12) Jakesz válasza oriic (#4) üzenetére


Jakesz
őstag

És jogosan is lehet felhozni ezt a box ellen. Azt senki sem állította, hogy a Microsoft most csődbe fog menni, mert senki nem veszi meg a One-t, de Amerikában is, ahol eddig teljhatalmuk volt, most annyit adtak el ott a PS4-ből, mint a boxból a 13 országban együttesen. Úgyhogy ajánlatos csak mértékkel ünnepelni ezt a sikert :D

(#13) a.sebi válasza gabor85 (#11) üzenetére


a.sebi
őstag

Igen:)

(#14) Peterson_ válasza vegitossj7 (#1) üzenetére


Peterson_
addikt

Ha lenne pénzem...?
-Biztos hogy PS4 és One is lenne itthon.:))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#15) Armagedown


Armagedown
őstag

Ez nem bizonyít semmit, a Dvd rewinderből is sokat eladtak :))

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#16) pzstm válasza tDr1v3r (#7) üzenetére


pzstm
titán

Optimális túlzó becslesekkel momdjuk tegyuk fel, hogy 100.000db érkezett EU-ba...akkoris szép szam...ha USA ugyanannyit eladott mint PS4-bol, akkor már bukik az osszes létező netes szavazas...hisz két milliót kellett volna eladni...vagy másfelet....bár azokat a szavazasokat már kiiraskor kirohogtem;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17) drlovi


drlovi
aktív tag

német saturnban nálunk még nem lehet venni. Csak játék,meg kontroller kapható.

(#18) vegitossj7 válasza Peterson_ (#14) üzenetére


vegitossj7
addikt

Nekem elég lenne 1 konzol, amin eljátszogatok :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#19) anulu válasza a.sebi (#9) üzenetére


anulu
félisten

nagyon csúnya dolog az irígység, de ezt most ezt érzem. :DDD gratula! akár pm-ben is jöhet, hogy mik a tapasztalataid, ill merre laksz, hogy sikerült lőnöd :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) rocket válasza pzstm (#16) üzenetére


rocket
nagyúr

250000 darab a PAL regio.
PS4 Eszak-Amerikaban mar 1.5millio felett jar.

Nem iden fogod latni ezeknek a szavazasoknak az eredmenyet mert PS4-bol mar hiany van, es iden kisebb mennyisegek lesznek csak.
Amikor a Sony mar kitudja elegiteni a keresletet a kinai ujev utan, es sorra kerulnek az atlagosabb felhasznalok akiknel mar az arazas is szamit akkor szepen kifog rajzolodni az amit latsz a netes szavazasokon.

A M$-nak sokkal nagyobb eladasokat kene produkalnia hazai palyan ahoz, hogy partiban lehessen, ehez kepest ugye az egal is messze van ami nem eleg, es a Sony-nak meg ott van a hazai palya, ahol az X1 zero esellyel indul.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#21) Raysen623


Raysen623
addikt

Hölgyeim jó lenne ha szigorúan a lényegre szorítkoznánk: ama bizonyos ominózus szavazás itt a gamepod-on csak a piac egy szűk rétegén végzett egy igen jó közelítésű felmérést, tehát kishazánkban. Nyílvánvalóan 9 millió ember nem a világ, de még a 9 millából sem vesz mindenki konzolt csak pár százezer mondjuk, ők is csak idővel.
Ebből kifolyólag ezen felmérés nem húzható rá az amcsi piacra, de főleg nem az USA-ra! Amit eddig tudunk, az a következő: mindkét konzol jelesen szerepel az első napon ezért dícsétretet érdemel, és ezt nyugodtan ki tudom úgy jelenteni hogy én ha vennék, akkor PS4-et vennék jelenleg. Öcsém majd Xbox-One-t ha akar. A probléma szerintem így lészen majd felszámolva. Ez kicsit olyan mint az elnökválasztás: délelőtt még az új jelölt szerepel jobban, de lehet estére már le fog szerepelni kicsit. A véghajrában úgyis csak néhány szavazat fog dönteni. Konzoleladási léptékben számolva százezres számban gondolkodok...
Ennyi.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#22) MatulaAvB válasza rocket (#20) üzenetére


MatulaAvB
csendes tag

Megértem, ha valaki, vagy valakik PS fanok. Elfogadom, mert remek konzol. DE! ilyenkor a PS honlapján elfogadtatnak veletek valamilyen alapelvet, miszerint mindenhova be kell böfögni, ahol nem a PS-re hegyezik a cerkát, ne adj isten az Xbox(hogy mertem leírni eme ördögtől származó betűkombinációt)-ról beszél mindenki? Már jó ideje olvasgatom a fórumokat néhány esettől eltekintve, azt tapasztalom, hogy a kék ködben élő gamerek folyamatosan Xbox fórumokra írogatnak, hogy hú milyen szar, hú de keveset adtak el, a PS az istencsászár! Hát ki nem sz.rja le? Az Xbox-os fórumok azért vannak, mert jól olvasod, vannak MS szimpatizánsok is a világon. Hadd ne kelljen már, minden második hozzászólásnak arról szólnia, hogy böff. Uff beszéltem. ;] :R

(#23) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Eleve úgy indult, hogy akut géphiányban szenved a Microsoft, jó ha kétmilliót sikerült a téli gyárleállások előtt elkészíteniük. Azért nem semmi ez az érték sem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24) Prof01


Prof01
veterán

Szép eredmény, de azt azért tegyük hozzá, hogy ez egy worldwide launch volt, a PS4 viszont csak Észak-Amerikában ért el hasonló eladásokat!

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#25) Peat;) válasza MatulaAvB (#22) üzenetére


Peat;)
veterán

A fogyasztói társadalom olyan "eszes" amilyen, változik a világ az emberek egyre jobban hagyják magukat befolyásolni. A kampányt tekintve kulturáltabb képet követett a microsoft, sony a sárdobálásra építkezett és élt a lehetőséggel is, eszköznek használta a rajongókat. Ez köszön vissza potenciális vásárlóktól is, nem kell ezen hőbörögni.
Én mindkét konzollal kapcsolatban bizonytalan vagyok egyébként, egyik sem győzött meg, játékkínálatban a sony a nagy hírverést (rengeteg egyedi és exkluzív játék) tekintve borzasztóan leszerepelt az indulásnál, remélem gyorsan javít a helyzeten. PS3-nál nagyon jól alakult a vége, PS4-nél reménykedtem hogy azon a szinten kezdenek. Hát nem, de szerintem javítanak a helyzeten.
A microsoft kb azt a vonalat követi mint x360-nál, vannak címek amire minden játékszerető felfigyel, de nem viszik túlzásba sem azért.

Én igazából nem is értem ezt a nagy felhajtást, eddig egyik konzol sem mutatott többet mint pl egy lesajnált wii u. Az egyik oldalon egy a másikon meg kettő komolyabb címnek tekinthető exkluzív jelent meg. Szerintem sokakat felültettek a hype vonatra, nem idén fog kiderülni mire viszik ezek az új konzolok, akinek van előző generációja vagy pc-je igazából totál felesleges azonnal boltba rohannia meg görcsölni honnan szerzi be, mert finoman szólva sincs semmi kihagyhatatlan jelenleg, egyedül a Forza az ami elérte azt a szintet amit kell, de csak épphogy amennyire olvastam.

(#26) rocket válasza MatulaAvB (#22) üzenetére


rocket
nagyúr

Latom nem mertel irni az eredeti forum neveddel :DDD
Ez nem az Xbox forum, egy hirrol van szo aminek a forumaba valaki irt egy hozzaszolast, amire valaszoltam :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#27) tiv83us


tiv83us
veterán

USA-ban a MS egyeduralkodo az Xbox-szal, a PS3 is egy jo kis konzol volt, volt olyan jo, /egyesek szerint persze jobb is/, mint a 360, de a PS4 akarmennyire is faszanyos, USA piacon /es szvsz EU piacon is/ a ONE le fogja verni eladasban a PS4-et. Azsiaban meg egyertelmu, hogy a Sony uralkodik.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#28) oriic válasza tiv83us (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nofene, megjött kedvenc Geth moderátorunk is. :D Élsz még, vagy csak én nem látlak mostanában postolni? :DDD

Amúgy hja szerintem igazad van, hosszú távon ONE-ból többet adnak el nálatok az USA-ban. Ismerőseid közül vett már valaki ONE-t? Te tervezel?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#29) tiv83us válasza oriic (#28) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem posztolgatok mostanaban :)

Igen, lehet, hogy Karacsonyra meglepem magam egy ONE-nal :)) A PS4 is izgatja a fantaziam, dehat az a franya friend list a boxon...
Egyebkent nem ismerek senkit, aki mar vett maganak ONE-t, de biztos belebotlok ma egybe egy szupermarketben, aztan megnezem what's the big fuss is about :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30) oriic válasza tiv83us (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha veszel, szívesen olvassuk majd véleményedet. :)

Live-Die-Respawn

(#31) tiv83us válasza oriic (#30) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem kell ahhoz vennem egyet, hogy le tudjam tesztelni :) De termeszetesen irok rola, amint a kezeim koze kerul egy :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#32) MatulaAvB válasza rocket (#26) üzenetére


MatulaAvB
csendes tag

Ezt nem teljesen értem :N

(#33) a.sebi válasza anulu (#19) üzenetére


a.sebi
őstag

Kérdezz te kis irígy... szentendrén lakom:)

(#34) kokobe


kokobe
senior tag

Annyira bírom ilyenkor a feszengéseket miből ,hogy fogyott xbox így ps úgy nekem lesz mind a kettő, elsőnek viszont a boxot szerzem be a forza 5 miatt aztán majd lesz ps4-em is mindkettőt szeretem! Előző genbe is volt mind2 konzolom de ott is elöbb box de úgyan úgy szeretem a ps3-as gammákat is és jó volt élvezni mind2 konzol exklúzív címeit nem pedig savazni ezerrel hogy ez így jobb meg úgy ki nem szarja le mind2 fasza kis gép jó gamekkal...

<---AMD___ATi--->

(#35) a.sebi válasza kokobe (#34) üzenetére


a.sebi
őstag

:R
és mennyire igaza van itt magànak!?

(#36) ivana válasza tiv83us (#27) üzenetére


ivana
Ármester

Szerintem miután Európában több PS3-at adtak el mint XBOX360, a PS4 olcsóbb mint az ONE, jobb hardverrel, az MS népszerűsége is elég alacsony mostanában. Szerintem sokkal több PS4 fog fogyni Európában.

(#37) a.sebi válasza ivana (#36) üzenetére


a.sebi
őstag

En pl lesz@rom h mibol mennyi fog, ha en lennek az egyetlen akinek x1 e van az sem zavarna:)

(#38) Wolflaci


Wolflaci
csendes tag

Remélem hogy még sokáig verseny lesz xbox és ps között, sőt jó lenne ha lenne egy harmadik konzolgyártó is és mindhárman versenyben lennének azaz 33-33-33% eladással, mivel nekünk fogyasztóknak ez csak jó!
Árversenyt akaroook :DD
Remélem sok-sok boxot adnak még el és e miatt is kússzon lejjebb az ps4 ára, mert én azt fogok venni :DDD

I love computer troubleshooting.

(#39) poci76


poci76
aktív tag

Itt meg lehet nézni az előző generáció eladásait

USA: XBOX 360 45M, PS3: 27,5M
EU: XBOX 360: 25M, PS3: 32M
Japán: XBOX 360: 1,6M, PS3: 9,6M
Világ összesen: XBOX 360: 79,3M PS3: 80,4M

Az új konzolok eladásairól meg szerintem egy év múlva lesz érdemes beszélni.

(#40) Mister_X válasza Wolflaci (#38) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ott a Nintendo, tetszik tudni számolni?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41) Wolflaci válasza Mister_X (#40) üzenetére


Wolflaci
csendes tag

Igen ott a nintendo, de én még soha nem soroltam egy kategóriába a ps-el és xbox-al.
Lehet hogy kéne, de ezután sem fogom :DDD

I love computer troubleshooting.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.