Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Forza Horizon @ Japan!?! Úristen! :C

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) zzola válasza .LnB (#1) üzenetére


zzola
félisten

A sok eladott box mellé biztosan sokat eladnak majd belőle... :DDD

(#3) XuChi


XuChi
addikt

Horizon 4 --- > ha Japánban játszódik ---- > INSTANT GET AZ Ultimate Edition!! :D

(#4) b.


b.
félisten

Új Fable,AOE4,(remélem egér bill támogatással)+ Forza japánban? na , Akkor marad a masina :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) Medocsabi válasza b. (#4) üzenetére


Medocsabi
addikt

Azért várjuk ki a végét (vagy az E3-at). MS pletykákról már nem egyszer derült ki hogy egyáltalán nem úgy lesz.

(#6) #72042496


#72042496
törölt tag

Age of Empires 4? Ha lesz PC-re is, és kontrollerrel megfelelően lehet irányítani, akkor ez bizony érdekel. Utóbbira látok kisebb esélyt, mégis csak egy RTS.

[ Szerkesztve ]

(#7) oriic válasza #72042496 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ps4-gyel szemben még ezek a címek is elég harmatosak, főleg, hogy mind jönni fog Pc-re is.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) #72042496 válasza oriic (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Köszi! :R

Egyáltalán nem emlékeztem rá, pedig hozzá is szóltam.

[ Szerkesztve ]

(#10) Imilenni


Imilenni
addikt

Remélem jönnek PC-re is majd :Y
(Bár úgyis ;] )

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#11) #52588800 válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


#52588800
törölt tag

Nem harmatosak, inkább "hozzák a kötelezőt" kategória.

(#12) Csapoati válasza .LnB (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Remélem nem nagyon lesznek benne rizskályhák. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) Szakiii válasza #52588800 (#11) üzenetére


Szakiii
addikt

Egyetértek, hozzák azt amit eddig, de semmi új cím, semmi "régi" nagy címnak új része csak a szokásos.

(#14) mike1334


mike1334
veterán

Azért az akinek csak xbox one-ja van, az örülhet neki? :B

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#15) xtremez


xtremez
aktív tag

Hol van 1 db exkluzív, ami olyan minőségű mint a sonynál ? Ms miért nem képes egy presztízs címet készíteni , főleg ha ilyen erős konzoljuk van ? A forza szerintem meg alap dolog, mint egy cod minden évben jön. Mondjuk ebben az egyben odavernek, mert az új gen megjelenése óta most sikerült a sonynak egy nem teljes értékű gran turismot kiadniuk..

[ Szerkesztve ]

(#16) b. válasza xtremez (#15) üzenetére


b.
félisten

Fable...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) XuChi válasza b. (#16) üzenetére


XuChi
addikt

Ha lesz..., és annyira Epic lesz mint a 1-2, akkor lehet esély rá, hogy system seller legyen. Bár elvileg most igen szépen fogyott a one x.

(#18) b. válasza XuChi (#17) üzenetére


b.
félisten

Ha az első rész jellegét, világát hozná, nálam vinne mindent. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) dunc


dunc
nagyúr

One X em, van de ez egy nulla, ezért nem érdemes megtartani a gépet.

(#20) #52588800 válasza XuChi (#17) üzenetére


#52588800
törölt tag

Még előbb legyen X exkluzív, hogy system seller lehessen.

(#21) b. válasza #52588800 (#20) üzenetére


b.
félisten

x exkluzív nem lesz , csak Microsoft exkluzív.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#22) CsabaZz


CsabaZz
tag

Basszus, nem sok megtakarításom lesz ebben az évben sem. :D

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#23) CsabaZz válasza #52588800 (#20) üzenetére


CsabaZz
tag

Meg is keresném Satnyát, és feldugnám a One-omat a hátsójába.

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#24) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

2016 áprlis- Szūntessük meg a Lionheadet
2017 valamikor - Kéne egy új Fable

Life, Uh, Finds A Way

(#25) .LnB válasza Csapoati (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:D Áhh..alig.

Ez legyen benne!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) b. válasza .LnB (#25) üzenetére


b.
félisten

:C :C

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#27) Anaren91


Anaren91
senior tag

Hmm Halo mód sok játékossal? Tuti battle royal...

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#28) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Hogyan lehet majd jól játszani az Age of Empiressel konzolon? Anno éjszakákat töltöttem el vele, nagyon bejönne, ha most is ilyen jó lenne. De lehet, hogy egyszerűen öreg vagyok már hozzá. :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#29) b. válasza Fryskitt (#28) üzenetére


b.
félisten

Ahhoz nem lehet öregnek lenni. :K :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#30) Fryskitt válasza b. (#29) üzenetére


Fryskitt
addikt

Pedig néha úgy érzem sajnos. Ha kívülről nézem magam, mondjuk a kollégáim szemével, vicces, ahogy egy negyvenes ember ül egy játék előtt. Nem tudom miért, de így van. Olyan messzinek tűnik, amikor 8MB RAM-ra gyűjtöttem és 486DX-re, hogy fusson a Tie Fighter. :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#31) mike1334 válasza Fryskitt (#30) üzenetére


mike1334
veterán

Azért mert abból indulsz ki, hogy Te fiatalként hogy tekintettél volna egy negyven évesre, ha játékokkal játszik. Viszont közben felnőtt egy generáció, aki már gyerekként is játszott, és nem "idősen" ismerkedett meg a játékokkal, így gyakorlatilag veled öregedett a számítógépes/konzolos játszás :). Szerintem semmi fura nincs benne, ha valaki negyven évesen is játszik, remélem én is fogok még :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32) Fryskitt válasza mike1334 (#31) üzenetére


Fryskitt
addikt

Ezt vigasztalásnak veszem, köszönöm. :)

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#33) b. válasza Fryskitt (#30) üzenetére


b.
félisten

Én is 41 vagyok. Szeretek játszani,de már a koromból adódóan nagyon kevés játék köt le, szeretem meg, van türelmem végigtolni, .Most a zelda volt, ami mély nyomot hagyott bennem,előtte meg a Last of US, amit PS now keretein belül toltam végig.
Ez egykikapcsolódási forma, amire szüksége van az embernek. Van aki olvas (én is teszem azt ez mellett esténként) van aki túrázik vagy több ilyen hobbit űz egyszerre. szerintem ez már nagyon rég nem a gyerekek , fiatal felnőttek szórakozása csak.
Az én apáméknak az volt a szórakozás, hogy kijöttek a TSZ-ből , megálltak egy sarki talponállónál és napi szinten beverettek egy csomó sört, bort stb..a következményeit szerintem láttuk, tudjuk. Volt ilyen generáció is. MI meg ilyenek vagyunk :) Szerintem nagyon sok embernél már ez egyenértékű a mozival, filmnézéssel., sőt fölötte helyezkedik el.
SZóval kitartás, majd nyugdíjas klubban együtt toljuk az AOE 8. részét :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#34) XuChi válasza b. (#33) üzenetére


XuChi
addikt

Én 35 vagyok. Comodorral kezdtem, aztán jött a többi....., a szüleim a TV előtt és könyvekkel, kirándulással töltötte a szabad idejét. Én már a gépek vonzásában nőttem fel, és fogok is még sok sok évig. Természetesen egy jó utazás, kirándulás, szalona sütés előrébb van a sorban, de van hogy inkább játszom.

[ Szerkesztve ]

(#35) mike1334 válasza Fryskitt (#32) üzenetére


mike1334
veterán

Ó már én se vagyok olyan fiatal, elmúltam sajnos 31 is már...jó pár év kimaradt a játékokból, utoljára egyetemen volt időm és gépem játszani. Most pár hónapja vettem egy konzolt és beszippantott :) remek kikapcsolódás szvsz, csak sajnos így már nem jut idő a sorozatfüggőségemre, hetekkel el vagyok maradva a sorozatokkal :D

Amúgy itt egy cikk, pont ma láttam facebookon egy ismerősnél, nem teljesen a játékokhoz kapcsolódik, inkább a szórakozáshoz. Szerintem sokan magukra ismernek benne (20-30 közötti dolgozó fiatalok is).

Ja és családi példa. Nálunk mindenki olvasott, ez megmaradt nekem is, felnőtt életem legjobb beruházásának az ebook olvasómat tartom. :) Mondjuk ez a gyakori olvasás hatalmas segítség volt, sokkal gyorsabban és könyebben ment a tanulás, mint az olyan csoporttársaimnak, akik jellemzően nem olvastak gyerekként és azóta.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36) dunc


dunc
nagyúr

Én szép csendben És szeretek még mindig játszani a Witcher 3 ami leköt nagyon. :))

(#37) Fryskitt válasza mike1334 (#35) üzenetére


Fryskitt
addikt

Van 14 év előnyöd.... kb akkoriban kaptam az első Commodore 64-et, amikor születtél. (És ez irigylésre méltó, mielőtt esetleg megbántanálak).

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#38) mike1334 válasza Fryskitt (#37) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem sajnos kimaradt a C64, amit sajnálok, sok jó játékról lemaradtam, de azért jutott így is :) Azt hiszem 13 voltam mikor megkaptuk testvéremmel az első számitógépet (addig a sárga kazettás "nintendo" volt csak). Mekkora erőgép volt...p3as 633mhz CPUval :) Diablo 2 és Mechwarrior 3 volt a minden, nem akartam elhinni, hogy van ilyen szép játék. Aztán jöttek sorba az Unreal játékok meg a Tomb Raider 2 és 3...ó régi szép idők :) talán a Rome: Total War első részénél tetőzött a gamer életérzés, utána a Fallout 3 volt még ami megközelítette...persze a mostani játékok sokkal szebbek, de már nincsenek akkora hatással, mint azok voltak gyerekként. (Rome-ot pár évente így is előszedem, bár a Medieval első részét gyakrabban)
Ja meg alt suliban számtech órán (mai napig nem értem miért kellett a norton commanderrel meg a dos-szal ismerkedni, biztos azt hitték ez a jövő), ha rendes volt a tanár játszahattunk...Doom (iddqd, idkfa :D ), GTA 1, Mortal Kombat, Golden Axe (vagy mi volt a címe, barbárral, amazonnal meg törpével lehetett nyomulni és törpéket lehetett rugdosni a gyógyitalért...) meg Prehistorik :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#39) XuChi válasza mike1334 (#38) üzenetére


XuChi
addikt

" Golden Axe (vagy mi volt a címe, barbárral, amazonnal meg törpével lehetett nyomulni és törpéket lehetett rugdosni a gyógyitalért...) "

Úgy úgy, Golden Axe volt a neve. Én egy otthoni 286-on játszottam monocrome monitorral (fekete sárga!!!!), és alaplapi speakerrel. Nah első 30 perc után faterom lekötötte a speakert az alaplapról, mert iszonyat idegesítette, amit mostani fejjel már meg is értek :D:D Én is lehúztam volna a fiam gépéről :D

Ez volt speakerrel a zenéje és ehez jöttek a harci hangok, ciripelés, nyekergés, recsegls stb stb. Atom mód idegesítő lehetett apumnak :D (isten nyugosztalja szegénykémet :(( )

(#40) Fryskitt válasza XuChi (#39) üzenetére


Fryskitt
addikt

Idegesítő ez így hangfalon keresztül is.... :DD

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.