Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#98) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

aztan meglehet, a netkapcsolat miatt komm szolgaltatokkal szerzodne, es voila, meg is van "oldva" a fuggoseg kerdese...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#102) #85552128 válasza Shatterstar (#100) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem féltem én az xbox-ot, akármilyen korlátozásokat is vezetnek be.
Az MS célközönsége főleg az USA, a Sony próbál mindenkinek megfelelni, de mindkettőnek van egy aránylag stabil vásárlói bázisa szerte a világon. Szóval szépen meglesznek ők egymás mellett, viszont a kiadók lehet hogy előbb-utóbb kisakkoznak pár szigorítást, vagy találnak majd megoldást a maguk módján.

Azért itt látszik meg, hogy hiába az EU ha még mindig vannak megkülönböztetések, a felsorolt országoknál milyen szépen mutat xy ország és Egyesült Államok...
Ázsiát meg teljesen ignorálták.

[ Szerkesztve ]

(#103) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#101) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy ha xbox one-t akarsz venni, akkor állítanak rád egy ügynököt (akit etetned/itatnod kell és szállást kell számára biztosítanod) és onnantól kezdve életed végéig kísér, figyel, hogy véletlen se tegyél olyan dolgot, amit a m$ (bármikor egyoldalúan módosítható) eula-ja nem engedélyez ;] :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#104) Set-Comment™ válasza #85552128 (#102) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

+1

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#105) Ghard


Ghard
őstag

Aki ezt a masinát akarja, az úgysem igazi gémer, akkor meg nem elég neki, hogy nézhet rajta blurayt meg skypot? Telhetetlenek vagytok ;]

(#106) Shatterstar válasza Ghard (#105) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Pontosan erről beszélek :C Ez már egy media center amit jóformán a U.S Government szponzorál és ellenőriz. Bezzeg a régi szép időkben mikor még kazettával működött az összes konzol és nem voltak ilyen agyleszívó extrák mint az illumiroom (illuminati?) meg fiszem-faszom tévés szolgáltatások stb :U

Why are you wearing that stupid man suit?

(#107) Alexios válasza Shatterstar (#106) üzenetére


Alexios
veterán

bezzeg a régi szép időkben mikor még a barlangban ücsörögve sütögettük a nyers mamuthúst..

Nem is értem hogy képzelik hogy fejleszteni mernek és nem ragadnak meg egy szinten

(#108) wednesday


wednesday
őstag

Jaj most olvasom iponon, ezt még fejeljük meg ezzel. :DD

"- El kell fogadni az Xbox Felhasználó Feltételeit (beleértve az Xbox szoftver és játék licencfeltételeket), a Microsoft Szolgáltatási Feltételeit és az Xbox One 1 éves korlátozott garanciát. Bizonyos játékok külön licencfeltételekkel rendelkeznek."

"- A feltételek között szerepel hogy a vitás ügyeket kötelező érvényű választottbírósági eljárással kell megoldani, a felhasználó lemond a kollektív jogorvoslatról."

"- Egyéb feltételek lehetségesek." ;] Ez a legjobb, már el sem áruljuk, mi lesz még a későbbiekben.

[ Szerkesztve ]

(#109) #85552128 válasza wednesday (#108) üzenetére


#85552128
törölt tag

Érdekes... a konzolra minimum 2 évet kellene adniuk EU jogszabályok szerint.

[ Szerkesztve ]

(#110) wednesday válasza #85552128 (#109) üzenetére


wednesday
őstag

Lehet általánosan 1 év van, és ahol meg kiharcolták a többet ott annyi, nem tudom.

Jaka: Most már csak azt kell megnézni, hogy minden országban csak 1 évet adnának -e.

[ Szerkesztve ]

(#111) Jakesz válasza wednesday (#108) üzenetére


Jakesz
őstag

Már előrendelhető viszonylag korrekt áron, de ez is csak 1 év garit kap.

Elég lesz két topicban is a link, biztos megtalálják úgy is. (Zsoccc)

[ Módosította: Zsoccc ]

(#112) btchr


btchr
csendes tag

Nevetséges ;] ;]

(#113) #21346560


#21346560
törölt tag

Nem értem. Sírtok hogy milyen szar lett, aztán meg azért, mert nem kapni nálunk... :F

(#114) Zedz


Zedz
addikt

Én igazából azt nem értem, hogy gondolom leülnek az MS-nél gondolkozni, ötletelni, hogy mi legyen. És nem néznek rá a konkurenciára? Nem gondolják azt, hogy ezzel tönkre tehetik a konzol sikerét? :(

Jó a PS4 is, de engem attól a kontrollertől a hideg kiráz.

(#115) Def26 válasza Zedz (#114) üzenetére


Def26
félisten

Windows 8 után mit vársz? Valami agy mosott szekta lehet a főnöki székekben. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#116) Zedz válasza Def26 (#115) üzenetére


Zedz
addikt

A W8 szerintem egy más tészta. Ott igazából csak a csempés kinézet vágta ki a biztosítékot az átlag embereknél. Viszont ha kicsit mélyebbre tekintünk, akkor egy jó kernel, egy gyorsabb és hw gazdaságosabb rendszert találunk, mint a W7. Viszont ott ha lehet így nevezni, elég "jól" kommunikálják már a W8.1-et.

Itt igazából egy piszok sikeres konzolt tudtak volna létrehozni, ha nem erőltetik a kinectet (ezzel alacsonyabb árat is tudnának felmutatni) és ezt a 24h-s lecsekkot. A régi live-ot ha tovább viszik lehet jobban jártak volna.

A használt játékos kérdésről pedig úgy is az idő dönti el, mi lesz a sorsa. A kiadók úgy is ezt fogják támogatni.

(#117) #85552128 válasza wednesday (#110) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ahogy nézem ez a hivatalos közlemény fordítása szóval még változhat: [link]

[ Szerkesztve ]

(#118) Renok válasza Zedz (#114) üzenetére


Renok
senior tag

Engem meg az xbox kontrollertol raz ki a hideg. Ez van :)

(#115) Def26
:R

[ Szerkesztve ]

(#119) nanorambo válasza Kaiku (#31) üzenetére


nanorambo
őstag

Az EU egy nagy vicc. De ez más téma.

Amúgy enyhén nevetséges amit a Microsoft csinál.

(#120) freelanced


freelanced
addikt

Még egy érv PS mellett.... lassan nem fér a kis kalapba amibe gyüjtöm őket :DDD

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#121) mickemoto


mickemoto
őstag

Még jó hogy eszembe sincs xbox-ot venni, az sem zavarna ha piacra sem dobnák idehaza. ;]

(#122) btchr


btchr
csendes tag

Én sajnálom csak az egszbáksz fanboyokat- de vicces nézi néha egy két ember megkérdezi facsebukon hogy xbox vagy ps, egyre több ps-t látok hehe, bár ez semmit nem jelent. :N

(#123) Low Noise


Low Noise
senior tag

Akkor a hardveraprón és vaterán nagy biznisz lesz a xbox one eladás. Nem aggódom különösebben.
No meg az élelmesebb konzol boltokban is biztos lesz, és akkor az ebay-t még nem is említettem.

btchr

Szerintem se majd kiderül az eladásoknál.

[ Szerkesztve ]

(#124) keIdor válasza Shatterstar (#100) üzenetére


keIdor
titán

Jöhetne a Samsung is valami konzollal akkor. Samsung Galaxy Console :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#125) Shatterstar válasza keIdor (#124) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

De most nem? :DDD Mielőtt a sony előrukkolt volna a PS gyártással szerintem senki sem hitte volna hogy belőlük egy nap majd vezető konzolgyártó cég lesz! Úgyhogy a Samu is megpróbálhatja ennyi erővel mert az aktuális termékeiket elnézve akár a videojáték piacon is lehetnének világelsők :)

Why are you wearing that stupid man suit?

(#126) gianni85 válasza Shatterstar (#125) üzenetére


gianni85
veterán

Apple-től előbb feltételeznék egy olyan lépést, hogy bekacsint a konzolbizniszbe, bár lehet, hogy a Samu cikkeket már jobban eladja a neve?

(#127) Shatterstar válasza gianni85 (#126) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Igen egyrészt a név másrészt biztosan hoznák a szintet amit a konzolbiznisz elvár tőle. Az ő felemelkedésükre pedig azért is volna szükség mert akkor legalább megtörhetnék a nagyképű és diktatórikus microsoft rémuralmát :DD
Mondjuk hozzáteszem nem tudni még mit hoz a jövő konzolokat tekintve, de abban biztos vagyok hogy az idő előrehaladtával szép lassan mindegyik gyártó gecizni fog a vásárlókkal úgy mint most az XB1. És hát a Samu akármennyire is innovatív meg minden valószínű ők is ilyen megszorításokra vetemednének.

Why are you wearing that stupid man suit?

(#128) gianni85 válasza Shatterstar (#127) üzenetére


gianni85
veterán

Kérdéses hogyan építenének fel egy fejlesztői hátteret, bár anno a Sony is a semmiből tört fel, majd az MS is. Nem látok nagyon bele a mögöttes infrastruktúrába.

(#129) Shatterstar válasza gianni85 (#128) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Nincs is rá szükség mert ezek multik és értenek az üzlethez. Tehát nem tartom kizártnak hogy majd a közeljövőben ezek a cégek előrukkoljanak egy konzollal! Az anyagi háttér megvan, onnantól kezdve meg már gyerekjáték nekik beindulni. Nézd meg az NVidia esetét is: hamarosan jön az első handheld masinájuk továbbá ott van az Ouya (igaz ők más szegmensben nyomulnak,de a cél egyértelmű) és most már a Mad Catz is! Lesz itt bőven választék szóval nem kell parázni egy esetleges microsoft csődtől ;]

Why are you wearing that stupid man suit?

(#130) Raysen623 válasza nanorambo (#119) üzenetére


Raysen623
addikt

Te és Kaiku gondolom hivatásos Eu szakértők vagytok, ha már ennyire vágjátok a témát....szinte harapnak utánatok a médiában nem? :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#131) #85552128 válasza keIdor (#124) üzenetére


#85552128
törölt tag

Na már csak ez hiányzik... :Y
Hetente bejelentenének egy "újat", aztán már gyorsabban jönnének mint a PC-s hw-k :DD

[ Szerkesztve ]

(#132) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

A Microsoft kezdi kivívni maga ellen a sorsot.
Nem elég hogy a konkurenciánál drágább, még később is lesz kapható. Mire a PS ára már lehet hogy 10 vagy több százalékkal kevesebb lesz..
Elég rossz stratégia mit ne mondjak :U

All→M8

(#133) Mythsardan válasza Jakesz (#88) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Megosztja, mi? ;]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#134) nanorambo válasza Raysen623 (#130) üzenetére


nanorambo
őstag

Mondjuk azt, hogy a hobbim gazdasági és politikai elemzéseket olvasni és nagyon érdekel a téma. Ilyen irányban szándékszom továbbtanulni is. Sajnos vannak (nem is kicsi) problémák az EU-val. De cinikuskodj csak, az úgy is menőbb...

(#135) JSaN


JSaN
addikt

;] ;]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#136) tdk.112 válasza JSaN (#135) üzenetére


tdk.112
aktív tag

:DD

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#137) tdk.112


tdk.112
aktív tag

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#138) Bambalazs válasza JSaN (#135) üzenetére


Bambalazs
senior tag

ááá :C

(#139) Ghard


Ghard
őstag



[ Szerkesztve ]

(#140) nanorambo


nanorambo
őstag

Ezek a gifek nagyon betegek. :DD

(#141) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.