Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Állítva biztos bekapná a szalagot ;]

(#2) Cythyel


Cythyel
senior tag

Ha lehetett volna állítva is, akkor elment volna valami torony hangfal utánzatnak, de így hogy 100%ra csak fektetve lehet majd használni, senki sem fogja róla levenni a vhs videomagnó jelzőt.

(#3) Terrorista válasza v!ct0y (#1) üzenetére


Terrorista
senior tag

+1 :C

(#4) Espla


Espla
aktív tag

ilyen csip-csup dologról hírt adni...

(#5) nrgia


nrgia
őstag

Akkor fektetve használjuk...ez a kérdés eldőlt ;]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#6) Vistaboy válasza Espla (#4) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ilyen csip-csup dolog miatt elégedetlenkedni... :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) zsigus


zsigus
őstag

Ez érdekes... A PS3-nak is slot-in meghajtója van, de mégis lehetett állítva használni (legalábbis a FAT-eket). Vajon ki lehet a beszállító, aki ezt nem tudta megoldani?

(#8) Dr.F.E.R.I. válasza zsigus (#7) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A szintén oldalára állítható Wii U meghajtója is slot-in, van manapság még olyan gép, ami nem az?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#9) he7edik. válasza zsigus (#7) üzenetére


he7edik.
addikt

Az Sony ez MS érted... ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#10) Zedz


Zedz
addikt

Nem értem akkor miért nem tudják úgy megcsinálni, hogy bárhogy helyezed el, jó legyen. Gondolom fene nagy költséget jelentett volna ennek a megtervezése. :U

(#11) fugu


fugu
tag

Kellett már egy ilyen hír, hogy az atomfizikusoknak legyen min csámcsogni.
Holnap írjátok meg, hogy a sanyi bejelentette, hogy a ps4et lehet állítva is használni.
Világszenzáció.

(#12) lofagi


lofagi
addikt

Amúgy nem tudom miért a hírt/hírezőt fikázzátok, de komolyan. Hallottunk már microban megszárítani kívánt kutyáról, csak mert nem volt feltüntetve a leírásban, hogy nem lehet.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#13) SkyS1gn válasza Dr.F.E.R.I. (#8) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Meg PS4 is....

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#14) Zedz válasza lofagi (#12) üzenetére


Zedz
addikt

Én ezt macskával ismerem. :D Remek városi legenda lehet akkor.

(#15) lofagi válasza Zedz (#14) üzenetére


lofagi
addikt

Lehet macska volt. :D Nem az a lényeg. :D

Amúgy meg ez a fektetett dolog meg álló dolog, lehet a reklámokban is akkor mindenhol úgy kéne fotózni, hogy fekve van, azt csá. Viszont amíg a képek 90% állva mutatja, nem tudom miért csodálkoznak.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16) Slade92 válasza he7edik. (#9) üzenetére


Slade92
aktív tag

Sony-t se kell félteni...

(#17) jacint78 válasza zsigus (#7) üzenetére


jacint78
addikt

Vagy mégis a hűtés a gond, csak túl nagy beégés lenne ezt közölni..

type your text here..

(#18) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Biztos nem szeretnek létrázni a bitek... :DDD

(#19) Nandish

Ez azért igen viccel nekem is volt előző generációs konzolom és azért tudni illik hogy azt állítva is reklámozták és ugye a talpak is meg voltak álló helyzetben is. Épp ezért lesz aki már alapjáraton így fogja ezt majd használni. ha ez a helyzet problémát jelent a microfosnak, akkor igen vicces már megint a cég!

12 éve vagyok Ph-n! 13 éve szerelek Apple készülékeket...

(#20) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok!
Nem tudtam hová is írjam problémámat. Van egy Xbox "Classic"-om, nemnagyon ismerterm ezidáig egy Xbox típust sem. gondolom ez az 1. generációs. Lehet rá olyan szoftvert tenni, amivel böngészni is lehet a neten? Vagy filmlejátszáson kívül semmi extra(láttam, hogy akad mkv támgatás XBMC-vel)? XBMC tehető erre a típusra?

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.