Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orion1025


orion1025
őstag

Már megint megy a sz@rkeverés.....

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#2) Gergosz2


Gergosz2
veterán

ez kizárt, azért nem hiszem hogy megengedhetnék maguknak, hogy a sony legyen csak a piacon új generációs konzollal a karácsonyi időszakban.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3) Def26


Def26
félisten

OMG

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) tomee007007


tomee007007
őstag

Biztos Sony-ék terjesztik :D
De én is kizárt dolognak tartom, hogy Karácsony utánra tolják....

(#5) .mf


.mf
veterán

Komolyan, volt még vmi az xboxnál, aminél nem ment az oda-vissza és a kavarás? :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6) Mr President


Mr President
senior tag

Arról lehet szó, hogy a kisebb piacokon tolódik következő évre. Így a nagyobb felvevő közönség számára több példány jut. Kizártnak tartom, hogy a sonynak hagynák az egész karácsonyi szezont. Fájdalmas lenne az MS-nek.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#7) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Ez tuti kacsa...E3-on bejelentették már, hogy 2013 november, csak a pontos dátum hiányzik még.

[ Szerkesztve ]

(#8) Jakesz


Jakesz
őstag

Jogosan csúsztatják el, hiszen ha egyszerre adják ki a PS4-gyel, akkor esélye sem lenne :DDD

(#9) matteo_szg válasza GeneraL_XTX (#7) üzenetére


matteo_szg
őstag

Annyiban valószínűleg nem kacsa, hogy bizonyos piacokra tényleg csak 2014 elején juthat el az Xbox One. Szerintem...

jupiiii

(#10) GeneraL_XTX válasza matteo_szg (#9) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

de ez eddig is így volt tudtommal.Pl nyílt titok hogy nálunk nem lesz idén hiatalosan Xbox One, sőt azt is megkockáztatom h jövőre se ;]

(#11) orion1025 válasza Jakesz (#8) üzenetére


orion1025
őstag

Miért is?

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#12) putti válasza GeneraL_XTX (#7) üzenetére


putti
aktív tag

Ez aztán a szenzációs nagyon nagy hír. Pár hónappal későbbre tolódik egy elektronikai kütyü megjelenése. Világvége "feeling" fogott el hirtelen. Ha így is lesz, a sok vérpistike és ámerikai versenyzők nem télen hanem tavasszal vernek sátrat a boltok előtt. Grat mindegyik kockának! :R

De komolyra fordítva a szót, a MI ( felhasználó ) szemszögünkből nézve nem tök mindegy mikor jelenik meg? Úgysem szólhatunk ebbe bele, majd amikor jön akkor jön. Persze egy kockafannak ezt nem lehet elmagyarázni....

(#13) orion1025 válasza putti (#12) üzenetére


orion1025
őstag

Valami töltelék hír ide is kell....

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14) putti válasza GeneraL_XTX (#7) üzenetére


putti
aktív tag

Most nézem csak, nem neked akartam válaszba írni hanem új válaszként. Szóval ne vedd magadra :N

orion1025 : Na igen, valami kell a mai napra is ugye. Lehet ez benne a szenzáció :DD

[ Szerkesztve ]

(#15) GeneraL_XTX válasza putti (#12) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Meg lehet nyugodni,ha az Xbox One megjelenik novemberben, nálunk is lehet majd kapni, csak tudni kell hol kell keresni, nincs itt kérem semmi csúszásról szó ;]

Nem mintha én akarnék boxot venni, mert nem :DDD

(#16) putti válasza GeneraL_XTX (#15) üzenetére


putti
aktív tag

Lásd #14. Teljesen nyugodt vagyok. ;)

(#17) Jakesz válasza GeneraL_XTX (#15) üzenetére


Jakesz
őstag

Csakhogy a magyar Live nem fog működni és a régiókorlát miatt trükközni sem lehet. Tehát használhatatlan itthon.

(#18) orion1025 válasza Jakesz (#17) üzenetére


orion1025
őstag

Úgy ahogy mondod. (megelőztél)

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#19) danikollar


danikollar
őstag

Biztos valami hivatalos álláspontot kiad erről az MS, mert nem csak mi olvasunk pletykákat. Biztos, hogy ők is.

(#20) IG-88


IG-88
tag

A negatív reklám is reklám, de ez már káros..Komolyan nem tudom, hogy képzelik ezt az egész marketinget ami most a zikboksz körül forog.

(#21) orion1025 válasza IG-88 (#20) üzenetére


orion1025
őstag

Az uborkaszezonban is tartani kell a lelket :)

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#22) berVi


berVi
senior tag

We're not covering that Xbox One delay rumour because isn't true. Still set for November in the UK (and thus presumably the US)

[link]

(#23) berVi válasza IG-88 (#20) üzenetére


berVi
senior tag

Ja, moderálva az MS-nek, amiert random moderálva a neten hulyegeket terjesztenek roluk, pofatlansag.

Kulturáltabban ha kérhetem.

[ Módosította: CoolMan ]

(#24) myckie2 válasza berVi (#22) üzenetére


myckie2
őstag

But what about the other countries? :U

(#25) IG-88 válasza berVi (#23) üzenetére


IG-88
tag

Speciel most nem erre a pletykára gondoltam, hanem az előzőekre amikre folyamatosan lecsap a Sony. Pártatlanul egyenlőre, de a PS felé húz a szívem, és nem a MS baklövései miatt, hanem mert hazánkban a zikboksz feature 90% soha nem lesz elérhető, cserébe nincs alacsonyabb ár. Kiváncsi leszek, hogy (magamból indulok ki), exkboksz kapc solj be-re mennyit szenvednék, vagy a hang alapú utasítgatásokkal, de még van sok gondom vele. TV-t mi nem igazán fogunk rajta nézni mert azt erősen kétlem, hogy pl a jupiszi médiakártyáját simán megenné a box és még sorolhatnám. Hozzáteszem: Szerintem!

(#26) GALARDO


GALARDO
addikt

Ráér, úgy is jövő év végén tervezem, a váltást. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#27) berVi válasza IG-88 (#25) üzenetére


berVi
senior tag

De hat ilyenkor az szokott a kifogas lenni, hogy ezek a gepek a jatekrol szolnak :O

Mi az a 90%, amit itt nem fogsz elerni? Netflix meg amcsi sportkozvetites nyilvan nem lesz, de ehhez az MS-nek nem sok koze. Ha a UPC nem ad HDMI kimenetet, az megint nem az Xbox hibaja, nem fognak beletenni egy akarmilyen bovitofoglalatot csak azert, mert bizonyos szolgaltatok keptelenek szabvanyos megoldasokat tamogatni. Ezek mind specifikus, regiofuggo ficsorok, ha Xbox-on nem megy, PS-en se fog. Vagy ott eleve nem is letezo dolog. Jatekok teren meg semmivel nem nyujt tobbet egy PS. Jo, oke, 3 FPS-sel gyorsabb lesz a jatek, hurra.

Szerintem ezek helyett inkabb nezd meg, hogy melyikre milyen jatekok, milyen franchise-ok vannak, ertelmes dontest csak ez alapjan lehet hozni.

(#28) Glenda válasza IG-88 (#25) üzenetére


Glenda
addikt

Nem azért van a HDMI bemenet, hogy a júpíszi beltérit rákösd? Tényleg nem tudom, csak erre tippelek.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#29) danikollar válasza Glenda (#28) üzenetére


danikollar
őstag

De akár UPC-t is. Set top boxot lehet oda rákötni.

(#30) IG-88 válasza berVi (#27) üzenetére


IG-88
tag

Nem tudtam, hogy hdmi-n rá lehet kötni a mediaboxot. Bátorkodom megkérdezni (nem kekeckedésből), hogy annak mi értelme, hogy rákötöm de továbbra is a mediabox távkapcsolójával váltok csatornát? Nézegetem folyton a játék listát, és nekem egyenlőre a ps a nyerőbb.

(#31) Jakesz válasza berVi (#27) üzenetére


Jakesz
őstag

"Jatekok teren meg semmivel nem nyujt tobbet egy PS. Jo, oke, 3 FPS-sel gyorsabb lesz a jatek, hurra."
Ebbe nem nagyon akarok belemenni, de továbbra is az exkluzív felhozatal lesz a Sony legnagyobb előnye. Az Xbox exkluzívok 80%-a meg 1-2 év múlva úgyis megjelennek PC-n.

(#32) tDr1v3r válasza Glenda (#28) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Azért, de nálam PS4 lesz rákötve. :DDD

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33) danikollar válasza Jakesz (#31) üzenetére


danikollar
őstag

Milyen 80%? A legjobb sosem fog jönni pc-re. Pl. a Forza, de szerintem a Halo sem.

(#34) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Szép is lenne... :U

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#35) Jakesz válasza danikollar (#33) üzenetére


Jakesz
őstag

Felsoroltál 2-t, ami benne van a 20%-ban :D Ott van a Quantum Break, ami 100%, hogy jön PC-re, de a Ryse-ra is sok esély van. Más AAA kategóriájú exkluzív címet nem is nagyon kell várni az MS-től, hiszen már a 360-nál sem vitték túlzásba, itt meg még jobban elrugaszkodtak a játékoktól és a multimédia felé összpontosítanak egyenes arányban. A kinectes szutykokat természetesen nem veszem figyelembe.

(#36) Glenda válasza Jakesz (#31) üzenetére


Glenda
addikt

Nekem a Sony exkluzívokon (amiket láttam) nagyon érződött a japán stílus, nekem meg az nem gyerebe (egy-két kivételtől eltekintve).

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#37) he7edik. válasza berVi (#27) üzenetére


he7edik.
addikt

Jó lesz az 23FPS-nek is.

Égő szöveg a flém vázon

(#38) Narxis válasza Jakesz (#35) üzenetére


Narxis
nagyúr

Pedig a Kinecté a jövő.

Thanos was right.

(#39) orion1025 válasza Narxis (#38) üzenetére


orion1025
őstag

Kinek?A gyerekeknek?....Én nem azért ülök le játszani, hogy hadonásszak meg magyarázzak, hanem, hogy elfollyak és élvezzem a játékot a controllerrel.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#40) Jander válasza matteo_szg (#9) üzenetére


Jander
senior tag

Így van, usában biztosan ott lesz novemberben, hogy másod és harmadrangú régiók mikor kapnak az új gépből az eddig is vitatott volt.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#41) orion1025 válasza Jander (#40) üzenetére


orion1025
őstag

Ez olyan, mint az ország felkészülése a hóhelyzetre.Tudják mikor fog esni, de addig nincs semmi előkészület.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#42) Glenda válasza he7edik. (#37) üzenetére


Glenda
addikt

Carmack szerint meg nem. Ha nem haragszol, inkább hiszek neki.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#43) tDr1v3r válasza he7edik. (#37) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Egyelőre pár adaton kívül semmit se tudunk a konzolokról... lehet hogy megint el lesz baszva a PS4 API-ja, lehet hogy az Xboxé lesz fos, senki se tudja a deveken kívül (akik nem mondanak semmit se) hogy milyen különbségek lesznek a két gép között... meg ha van is nem most fog előjönni, hanem 2-3 év múlva amikor már kevesebb szufla lesz a hardverekben.

Carmack szerint ugyanaz a kettő, na most én jobban hiszek neki mint azoknak akik kreálják a pletykákat meg a népmeséket...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#44) kispecek válasza GeneraL_XTX (#7) üzenetére


kispecek
aktív tag

Szerintem meg egyáltalán nem is létezik az Xbox One.Ami idáig megjelent róla, az mind hamis ;]

Üdv:Noob :DD

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#45) putti válasza orion1025 (#39) üzenetére


putti
aktív tag

No igen ez így van. Én úgy vagyok vele, hogy ha csinálnának ezekhez a konzolokhoz egeret és billentyűzetet, akkor tuti nyerők lennének nálam, azonnal be is ruháznék egyre. De sajnos én még maradi vagyok és hiába tudok örülni egy gyönyörű FPS-nek vagy hasonló játéknak is konzolon, az undor akkor fog el amikor a kezembe veszem a controllert, mert onnantól kezdve számomra játszhatatlan lesz az amúgy nagyon is szuper játék. Ha jól tudom Xbox360-hoz készült ilyen billentyűzet-egér átalakítós megoldás, kár hogy ilyenben nem gondolkoznak az új konzolokhoz ( vagy mégis? ), szerintem tuti lenne. Aztán ha mégis elszánják magukat akkor én is azok között leszek akik örülni fognak.

(#46) steven84


steven84
tag

NAGY KAMU! Nem kell elhinni.

(#47) Jakesz válasza putti (#45) üzenetére


Jakesz
őstag

(#48) mikka07


mikka07
tag

Én biztos hogy egyik konzolt se veszem meg induláskor majd ha lemegy ára 70k-ra . ps1-et 1998-ban 45k-ért vettem,dreamcastet induláskor 72k-ért eladtam 30-ért ,playstation2 -t 2001-ben 125k-ért "made in japan"aztán három éve eladtam 17k-ért.2 napja vettem egy slim 320gb ps3-at az xbox360mellé. Mindegyik gépnek megvan maga előnye,de úgy vettem észre az xbox360 erősebb grafikában mint a ps3.A ps3-nak fakobbak színei és az élsímítás is jobb a boxon, jobb a kontrollere,de a ps3-é is egész jó, a ps3 sokkal halkabb nem is romlik el és ott bluray is .Mostanában pc-n játszok xbox karral az assasin creed3 full hd minden maxon sokkal jobban néz ki mint konzolon,hdmi kábellel rákötöttem a 117cm-es full hd tv-re ,ugyhogy aki nincs tele pénzel jobban jár ha vár 1-2 évet addig ki lehet birní a régi konzolokkal is, jön még a gta5,gt5 stb.Ugyhogy felőlem mindenki olyan konzolt vesz amelyik jobban bejön neki ps4 és az xbox one is nagyon jó kis gép lesz.

[ Szerkesztve ]

(#49) putti válasza Jakesz (#47) üzenetére


putti
aktív tag

Úgy legyen. Ennek tényleg örülök, mert a konzolok terén a PS4 jelenleg szimpatikusabb mint az Xbox One.
Ha lesz is, akkor minden bizonnyal beruházok valamikor egy ps4-re, persze majd amikor már a kezdeti ártól olcsóbban adják :)) Majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#50) zenwalk válasza mikka07 (#48) üzenetére


zenwalk
senior tag

de sok szabadidőd van :D

és volt az elmúlt 15 évben :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.