Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

A nagyanyám is gyorsabban vánszorog, mint az ember a videóban.

(#2) Scholes9 válasza ->Raizen<- (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na igen, amúgy nem tűnik olyan rossznak, eddig kevésbé tetszett :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) oriic válasza Scholes9 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A játék nem rossz (bár csak kicsit néztem még bele), de egyelőre engem nem emlékeztet egy RE játékra.

Live-Die-Respawn

(#4) Sirandrish válasza oriic (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sose lesz már Resident a Resident..
Rögzített kamerás autoaimos lövölde kinek kéne már 2016 végén? A kutyának se :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) oriic válasza Sirandrish (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván, nem is azt mondtam hogy rossz lesz a RE7, csak már másképp állok hozzá én is. :)

Live-Die-Respawn

(#6) Sirandrish válasza oriic (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én már a 4. résznél megemésztettem hogy annak az időnek vége. Ahogy látom megint fordult egyet a világ, de nincs ezzel baj szerintem. A változás nem mindig rossz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Hopkins95 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én amikor most kipróbáltam a Resident Evil 0/ biohazard 0 HD Remastert, én azt hittem, hogy ez az irányítás meg a kameraállás egy vicc.

Még emlékszem, a régi PS-es Dino Crisisnak(szintén CAPCOM) volt ilyen az irányítása, de most 2016-ot írunk, azóta eltelt pár év. Meg az ajtókon átmenés, ugyanaz. Jön ilyen animáció és átrak a másik helyiségbe. Hát a mai technikával ezt már sokkal szebben meg lehet oldani.

Szörnyű volt vele így játszani(főleg controller nélkül), szóval kb. háromnegyed óra után le is töröltem.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) Sirandrish válasza Hopkins95 (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

És kb 10ből 9 ember így állna fel előle...mondom ezt úgy hogy nekem még volt szerencsém az első három részhez a megjelenéskor..
Teljesen mások az igények...aki ezt nem látja be, annál túl erős a nosztalgia faktor.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.