Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A legjobb flipperes játék, főleg hogy magyarok csinálták. :C

Live-Die-Respawn

(#2) Sicilian


Sicilian
addikt

Sajnálatos, hogy x360-ra még mindig nem tudom letölteni a Live-ról... Szégyen ! :O :O :O

nothing is true everything is permitted..

(#3) Xaels


Xaels
félisten

Imádom Android-on. Változatos és rengeteg a tartalom. Arról nem beszélve, hogy semmi nehézsége nincs az irányításnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Diopapa


Diopapa
addikt

"Xbox 360 tulajok kicsit szomorkodhatnak (hiszen se a már megvásárolt asztalokat, sem a már elért pontokat nem tudják importálni"

Nem értem, miért kéne tudni az asztalokat "importálni"? :F

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#5) Bocha válasza Diopapa (#4) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Hogy ne kelljen kétszer megvenni. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#6) Csapoati válasza Xaels (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En droidon es PC-n is nyomom. Azt azert sajnalom kicsit, hogy az elobbire megvett asztalokat ujra meg kell vennem gepre is, de szerencsere tavaly 1 dollarert lehetett venni egy csomot. A legjobb flipper a Pinball Fantasies ota. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Xaels válasza Csapoati (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Igen, sajnos ez a legnagyobb hibája. PF-et ne is mond. Szerintem nálunk évekig volt napirenden. Azután nem sok maradandó készült flipperből, talán még a Pro Pinball - Timeshock.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.