Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rumkola


rumkola
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#2) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Érdekes, hogy nem a Verdun jelenik meg. Vagy az már kijött? Mindegy, a lényeg, hogy a Tannenberg egy botfest.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) batman91 válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


batman91
őstag

A Verdun már rég kijött konzolokra. Nem csak a Tannenberg van tele botokkal hanem a Verdun is. Szándékosan vezették be ezt a funkciót, hogy feltöltsék a játékot player hiány esetén. Engem inkább idegesített ez. De szerintem a Verdun sokkal jobb lett mint a Tannenberg.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#4) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Némi marketing talán nem ártott volna nekik, szerintem sokan azt sem tudták alapból, hogy léteznek.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#5) batman91 válasza laceszgamer (#4) üzenetére


batman91
őstag

Nem ártott volna neki, nem nagyon reklámozták. Eléggé rétegjáték lett ez is, nagyon kevés a játékos.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#6) Plazmacucci válasza batman91 (#3) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát ez szomorú. PC-n inkáb Verdunnel játszok, mert több a játékos, nem nagyon figyeltem meg botokat, igaz az a heti fél óra nem sok amit beleteszek :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) Shing


Shing
őstag

Hát nem ez van a gamepod hátterébe téve az biztos. Marketing nélkül ettől sokkal jobb játékok is kihalnak sajnos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.