Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Vajh akkor ez azt is jelenti, hogy a fő platform a konzol lesz?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) oriic válasza Polllen (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem.

Live-Die-Respawn

(#3) Polllen válasza oriic (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

Meglátjuk, mert ennek fényében fejlesztek PC-t vagy veszek one-t, már ha tényleg jó játék lesz. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4) tomas51


tomas51
senior tag

Ha jobban utánna olvastok írják hogy ez nem exluzivitás hanem csak elöbb játszhatnak vele egy két héttel, nem lényeg szerintem.....

(#5) tomas51 válasza Polllen (#1) üzenetére


tomas51
senior tag

Dice meg Frosbite nem gondolnám.
Itt is a PC az igazi szerintem.

(#6) oriic válasza tomas51 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sehol nem írtam ezt. "Erről az exkluzivitásról" Ez arra vonatkozik, hogy One-on lehet elsőként, vagyis exkluzívan csak és kizárólag ott sehol máshol.

Live-Die-Respawn

(#7) haxiboy válasza oriic (#2) üzenetére


haxiboy
veterán

Most legalább nem a PCsek fognak pre-alpha tesztelni. :W

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#8) oriic válasza haxiboy (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként nem kell szerintem nagy dologra gondolni, max 1-2 hétről van szó szerintem.

Live-Die-Respawn

(#9) anulu válasza oriic (#8) üzenetére


anulu
félisten

EA Access-nél 5 nap az "előny".

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) gianni85 válasza anulu (#9) üzenetére


gianni85
veterán

És ott is csak egy Demo-t lehet kipróbálni

(#11) oriic válasza anulu (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen tudom, de itt most állítólag más lesz a helyzet, a teljes játék korábban lesz játszható EA Accessel. Legalábbis ezt csiripelik a madarak. Egy két szivárogtatónál rákérdeztem privátban (shinobi602 pl) de nem mondtak semmit, csak ködösítettek, vagy csak vigyorgós smile-t küldtek) Szóval én megvárnám a hivatalos bejelentést majd.

Live-Die-Respawn

(#12) Polllen válasza tomas51 (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én sem, de láttunk már ilyet "fordulatot".

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13) alevan válasza gianni85 (#10) üzenetére


alevan
őstag

Nope, a teljes játék lessz EA Acessen. Már amennyire egy EA játék Season Pass és pre order DLCk nélkül teljes tud lenni.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#14) gianni85 válasza alevan (#13) üzenetére


gianni85
veterán

Akkor ezt viszont csak úgy tudom elképzelni, hogy az illetőnek kell élő Access előfizetés, és meg is kell vennie digitálisan előre a játékot. Aztán meg EA játékot látatlanban előre megvenni, hát már BF4 előtt is necces volt :)

(#15) alevan válasza gianni85 (#14) üzenetére


alevan
őstag

Nem. Ameddig van EA Acessed, addig az alapjátékot akármikor letöltheted és játszhatsz vele. A multihoz természetesen kell a Gold is. Ahogy lejár az EA Access, nem tudod elindítani a játékot, ameddig újra elő nem fizetsz. Maga a játék soha nem a tied EA Acess előfizetéssel, csak ameddig az előfizu tart.

Viszont ebben mint említettem, nincsennek benne a DLC-k, Season Pass, stb.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#16) gianni85 válasza alevan (#15) üzenetére


gianni85
veterán

ez ok, van accessem, de ezek szerint te azt feltételezed, hogy egyből a megjelenéskor beteszik a játékot access-be (vault-ba)? Ezt nem tudom elképzelni. Új megjelenéseket 5 nappal korábban ki lehet access-szel próbálni, de nem a teljes játékot. Hardline-nál is csak az első pályát tudtad kipróbálni, és még időlimit is volt, ha jól emlékszem.

(#17) alevan válasza gianni85 (#16) üzenetére


alevan
őstag

Szinte csak erre utaltak eddig. És több mint valószínű, hogy az EA fel akarja pezsdíteni az Acess előfizetőket. Mi más lenne jobb, mint ez.

A Star Wars egy kúltmű. Az rajongók akkor is előrendelik, ha szar a játék (már csak a plusszok miatt amit az előrendelés ad). Viszont "casual" játékosok körében nem egy olyan húzócím, mint a BF vagy a Dragon Age.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#18) oriic válasza gianni85 (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kerül be a vaultba, hanem aki előfizető az egyben early accesst kap hozzá, ha megveszi. Vagyis előbb kezdheti, de ugyanúgy játszhat vele, hogy ha lejár Access előfizetése. De mondom, várjuk meg hivatalos bejelentést.

Live-Die-Respawn

(#19) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

A végleges release verzió nem lesz exkluzív, ugyanakkor jelenik meg minden platformon.
Az X1 exkluzivitás a demóra/trialra vonatkozik, mivel EA Access-ről beszélünk.
Ez is kb 1-2 hét, szóval nem kell kétségbe esni egy PS4 vagy PC tulajnak. :D

(#20) oriic válasza mentoloshypo (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglátjuk. :)

Live-Die-Respawn

(#21) gianni85 válasza oriic (#18) üzenetére


gianni85
veterán

tehát #14 :)

(#22) oriic válasza gianni85 (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lényegében igen.

Live-Die-Respawn

(#23) alevan válasza oriic (#18) üzenetére


alevan
őstag

Ha ez így van, akkor a kedvenc szivárogtató fórumomból a reget vágom ki a picsába, az EA-soknak pedig kívánok normálisabb stratégiát.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#24) gianni85 válasza alevan (#23) üzenetére


gianni85
veterán

Ez csak egy kis gesztus lesz az Access előfizetőknek. Én egyáltalán nem érzem magam lehúzva eddig a befektetett 6700 forintomért már játszhatok az összes (FIFA kivételével) idei sportjátékaival és a többi... Ha már manapság nem adnak ki demo-t, hát legalább Access-szel azt is megkapom. Rengeteget akciózik is az EA. Titanfall-t kb 2600ért vettem DLC-kkel, Inquisition-t 7000-ért. Szerintem most jó úton haladnak, csak nehogy felemeljék nagyon az éves előfizetési díjat.

(#25) Raysen623 válasza Polllen (#3) üzenetére


Raysen623
addikt

Minden esetben olcsóbb konzolt venni...ez van. :O

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#26) anulu válasza gianni85 (#24) üzenetére


anulu
félisten

köszi a tippet, ránéztem és szép csöndben bekerült az NHL15 is. így nem veszem meg, az akciós ár (6k)-ból kijön egy szép hosszú előfizetés :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#27) Polllen válasza Raysen623 (#25) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ne kezdjük el ezt a vitát, de az én esetemben ez nem igaz. Veszek a gépbe egy i5-t és simán játszom vele vagy veszek kétszeres áron egy konzolt és játszom vele... Nagyon nem mindegy. :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28) csibe1 válasza tomas51 (#5) üzenetére


csibe1
addikt

Hát persze, hogy nem gondolnád. :)
Amikor megjelent a BF akkor se gondoltuk, hogy konzolport lesz. ;] :D
(Utána derült csak ki az egész. :DDD )

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#29) bit_bro


bit_bro
tag

Egy rövidke részlet a játékból:

https://www.youtube.com/watch?v=AwAIjnVnwUE

Mellesleg megjelent a 2. előzetes a Star Wars Episode 7-ből:
https://www.youtube.com/watch?v=ngElkyQ6Rhs

(#30) anulu válasza bit_bro (#29) üzenetére


anulu
félisten

megnéztem a trailert. fenekestül forgatja fel az egész SW univerzumot. látványos, de a film nem érdekel ezután. tudom, h a múltkor ki lett vesézve az EU vs kánon kérdés, de akkor is. ez az a film, aminél nem értem, h egy SW fan (nem azok, akik egy vasárnap esti filmként tekintenek rá) hogy örülhet neki.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#31) Polllen válasza anulu (#30) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mondjuk úgy, hogy tudják a dolgokat a helyükön kezelni?

Semmivel sem lesznek rosszabbak a régi regények és történetek azzal, hogy nem azokat filmesítik meg. És ettől még a filmekhez jól kapcsolódó produktum lehet az új. Majd ha kijön és megnézem, eldöntöm, hogy tényleg jó-e a film önmagában és folytatásnak.

A játék meg várós!

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#32) anulu válasza Polllen (#31) üzenetére


anulu
félisten

a problémám az, h ugye 6 évvel a Yavin-i csata után játszódik az EP-7. ekkor viszont Han-ék a peremvidéken hadakoztak. remélem, ahhoz nem nyúlnak hozzá, h eddigre az Új Kösztársaság már bőven visszafoglalta a Coruscant-ot :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#33) bit_bro válasza anulu (#32) üzenetére


bit_bro
tag

Öööö..., mármint az Endor-i csata után 6 évvel?
Szerintem még az is túl közel van, nekem úgy rémlik, azt mondták, hogy kb. 20 év telt az Ep.6-hoz képest.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.