Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Hatalmas játék! Ha Xbox One tulaj lennék, biztos élnék a lehetőséggel. Remélem egyszer kapunk folytatást is.

(#2) Blaise


Blaise
veterán

Nagyon jó, este ha hazaértem ki is próbálom, az egyik legjobb 360-as játék volt :C

(#3) akoska07


akoska07
nagyúr

Tetszik ez a játék. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#4) satz18


satz18
őstag

Jó játék volt, de PS3-on katasztrofálisan ment. Nem tom mennyi volt a felbontás, de bőven 720p alatt, a frame rate viszont ritkán volt 20 felett. Csak remélni tudom, hogy XO-on jobban fut.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#5) Blaise válasza satz18 (#4) üzenetére


Blaise
veterán

Az előző generációban ps3-on nagyon sok multiplatform játék botrányosan ment.

(#6) b.


b.
félisten

Jó úton jár a Micro ezekkel a dolgokkal. Havi játékkínálat is szépen alakul, köszönhetően a plusz 2 db 360 játéknak. Így a 4 játék közül egy szinte mindig betalál. Ebben a hónapban a gears of war 2 lesz:) Ezt meg be kell szereznem valahonnan, mert előző genen kimaradt sajnos.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) lmno


lmno
őstag

Erre várok már mióta. Mondjuk pont lemezesen van meg, de akkor remélhetőleg nemsokára futni fog. Remélem a frémmel nem lesznek gondok.

(#8) LÁZ


LÁZ
addikt

360on megvolt 1.5x, adta nagyon, de pécérelegyenmá :((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#9) negyven2 válasza satz18 (#4) üzenetére


negyven2
veterán

PS3-on 640p volt és ahogy hallottam eléggé ramatyul futott még így is. Xbox360-on 720p volt és aránylag stabilan tartotta a 30 fps-t. Persze itt is előfordult hogy bezuhant de ezt legtöbbször csak a havas hegyekbe és a mellette lévő zuhatagos folyónál csinálta.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#10) Puma K válasza LÁZ (#8) üzenetére


Puma K
veterán

+1 :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#11) Alice90


Alice90
aktív tag

Ez érdekes mivel a hivatalos xbox one honlapján nincs a listába hogy ez játszható xbox one-n

http://www.xbox.com/hu-HU/xbox-one/backward-compatibility

Van aki már kiprobálta xbox onen? mükődik?

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#12) shiftac


shiftac
aktív tag

Úgy játszanék vele PC-n...

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#13) Neoteric


Neoteric
addikt

Videoból idézve:

"This method no longer works. Apparently Microsoft has fixed it. If you can't wait for the official release and you managed to download the entire game on Xbox One, you can still play the story mode if you set your console offline."

Vagyis már nem működik, észrevette MS is a bakit. Ha viszont már letöltötted, akkor offline továbbra is el tudod indítani a story modeot.

PSN: ne0teric_sAN

(#14) gianni85


gianni85
veterán

és nem mertem megvenni előző leárazásban. Na mind1, úgyis tele vagyok játékkal, és ezt már 1490/1500 G-re játszottam :)

(#15) Beri78 válasza satz18 (#4) üzenetére


Beri78
őstag

Nekem ps3-on is hibátlanul ment... :K

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#16) lmno válasza Beri78 (#15) üzenetére


lmno
őstag

Neked a Sony legyártott egy speciális PS3-at, amin hibátlanul ment :)

(#17) satz18 válasza lmno (#16) üzenetére


satz18
őstag

Ezért kell PS3-ból is legalább i5-ös, de inkább i7-es változatot venni, és akkor nincs ilyen probléma. :K

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#18) Assimilator


Assimilator
őstag

Kivancsi lennek most a karogokra akik szapultak az otletet, mondvan ugy sem lesz belole semmi, nem fog bovulni a lista stb. Ahhoz kepest eleg szepen bovul, jo cimekkel, plusz a goldosok is igen jol jarnak alkalmankent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.