Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudymester


rudymester
senior tag

Nagyon egyszerű játékoknak kell lenniük azoknak a progiknak, amik érintőképernyő vs kontroller megoldásnál egyenrangú félként működnek. Nem tudom, hogy ennek mennyi az értelme.

A LIVE-os Gameroom-ban található retró játékok viszont működhetnének telón is, bár elég drágák egy itthoni játékos pénztárcájának.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#2) h-yle válasza rudymester (#1) üzenetére


h-yle
addikt

Azok mindenkinek drágák. Egyébként pedig teljesen igazad van, gameroom tök jó lenne telefonra.
Vagy egy MAME emu. Persze ez utóbbi a büdös életben nem lesz rá.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#3) moonman


moonman
titán

az milyen poén már, hogy aki játszani akar veled, annak az avatarja elkezd ott ugrálni az xbox tile-ban. :D ezek a kis hüjeségek teszik egyedivé az egészet. (pl. sms jelző smiley is változik attól függően, hány olvasatlan üzenet vár, a billentyűzeten minden gombleütésnek kicsit eltérő hangja van, stb.)

meg az is van, hogy egyre jobban tetszik ez a fehér téma. valahogy könnyebben olvasható, tisztább érzés az egész. sajnos a pictures hub nem követi és feketében jelenik meg mindig. és az is jópofa lenne, ha be lehetne állítani, hogy napközben fehér, este pedig fekete stílusban jelenjen meg, vagy időjárástól függően, nemtom, lehetne itt még ötletelni...

[ Szerkesztve ]

(#4) Integra


Integra
titán

amőbát végre a népnek!!!
meg backgammont és hasonló frankó kis klasszikusokat:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) stevve válasza Integra (#4) üzenetére


stevve
nagyúr

Vagy az ICQ-s Slide a Lama-t. :D

(#6) vsgaborr11 válasza moonman (#3) üzenetére


vsgaborr11
tag

Na én, ezekről a kis apróságokról nem is tudtam, akkor nem hiszem, hogy galaxy 3 lesz(várni is jobb, mert októberre is megy lejjebb annak az ára)

(#7) Kumite


Kumite
aktív tag

Egyre inkább tetszik maga a felület.

Viszont ez az LG nagyon gagyi és ronda és műanyag fröccsöntött sz*r hatású, kár, hogy mindenhol ezzel mutatják be a dolgot.

(#8) oO7 válasza moonman (#3) üzenetére


oO7
őstag

mint az aero eredeti terve, miszerint a fénycsíkok napszaknak megfelelő szögben álljanak :)

amúgy a fehér téma nekem is jobban bejön, de lehet hogy csak azért mert mindent a feketével demóztak és az még újnak hat :P

(#9) moonman válasza oO7 (#8) üzenetére


moonman
titán

hibridben kéne, a főképernyő jobban néz ki fekete háttérrel, de a menük, alkalmazások fehérben jobban olvashatók, barátságosabbak. érdekes pl., hogy a Pictures hub mindig fekete, az email pedig mindig fehér.

(#10) Integra válasza oO7 (#8) üzenetére


Integra
titán

én meg alapvetően jobban szeretem a fekete hátteren fehér/szürkés karaktereket. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11) oO7 válasza moonman (#9) üzenetére


oO7
őstag

office hub is mindig fehér...
amúgy a pictures hub biztos fekete ? nem egy hatalmas kép van a háttérben ?

úúúú legyen már szeptember 17 és végre nem emlékeken alapuló válaszokat tudok majd csak adni :D

[ Szerkesztve ]

(#12) moonman válasza oO7 (#11) üzenetére


moonman
titán

a főképernyőn igen, de ha már benne vagy modjuk az "All" albumban, akkor ott fekete.

(#13) sunsaw válasza oO7 (#11) üzenetére


sunsaw
tag

vmware? :)

Windows Phone 7 Developer

(#14) rudymester


rudymester
senior tag

Még egy kérdést felvet ez az összekötés. A telefonos megoldásnál is kell fizetni az online játékért (nem hiszem), mert a 360-on fizetős az online multi. Vagy ha van egy Gold LIVE előfizum, akkor telón is ingyenesen játszhatok azzal a profilommal? Ha összehoznak egy jó mobilos game platformot és felületet, lehet ilyennel szemezek majd az android helyett.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#15) moonman válasza rudymester (#14) üzenetére


moonman
titán

az Xbox Live accountod a Live ID-dhez kapcsolódik, így ha azzal lépsz be a telefonon, akkor természetesen igénybeveheted ott is a mobilon működő Gold funkciókat.

(#16) Integra válasza moonman (#15) üzenetére


Integra
titán

mi van ha nincsen xboxod otthon? csak a telefonod van és kész.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) moonman válasza Integra (#16) üzenetére


moonman
titán

regisztrálsz az xbox.com-on és használod telefonról. de gold regisztrációval azért megvárnám, hogy mit tud a WP7. :)

(#18) Integra válasza moonman (#17) üzenetére


Integra
titán

az addig oks, hogy reggelek.
mindössze arra gondoltam, hogy kell e ezért külön fizetni ha csak telefonról és alap játékokat játszol. nem akarok én ezen nagy játékokat játszani, arra van jó pc-m, csak amolyan idő elütésre kéne, mahjonng, amőba, etc, amiket írtam.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19) moonman válasza Integra (#18) üzenetére


moonman
titán

PC-n is játszhatsz Xbox Live accounttal, de gondolom csak mobilra Gold-ot venni egyelőre korai. meg kell várni, hogy mennyi funkciót lehet majd elérni telefonról.

(#20) Integra válasza moonman (#19) üzenetére


Integra
titán

csak arra gondoltam, hogy pár alap, fapados játékért, marhára nincsen kedvem fizetni magán a játékon kívül..:) remélhetőleg bizonyos játékokat engednek alapból, aztán a komolyabbaknál már perkálni kell érte.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21) oO7 válasza Integra (#20) üzenetére


oO7
őstag

a játszásért nem kell fizetni csak azért ha online akarsz játszani...

(#22) Alwares


Alwares
aktív tag

Nekem ez a Samsung bejön, várom már a startot, nagyon :)

(#23) Integra válasza oO7 (#21) üzenetére


Integra
titán

évi 5 eurom van rá, többet nem ér meg, hogy a buszmegállókban, vagy atuóban elcsapni való időmet ezzel töltsem. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24) AS válasza Alwares (#22) üzenetére


AS
félisten

Ezt várhatod :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25) moonman


moonman
titán

(#26) oO7 válasza moonman (#25) üzenetére


oO7
őstag

hangulatosak... látványosak...

(#27) AS


AS
félisten

Ez a robotos játék nagyon tetszik :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.