Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Édes istenem, gondolom az életében nem volt még kint a szabad levegőn ez a szerencsétlen.... :DDD

(#2) 3L1T3 válasza XuChi (#1) üzenetére


3L1T3
addikt

Nem igazán úgy néz ki mint aki nem járna levegőre! :) Inkább elismerésre méltó, hogy valaki olyan életkörülményeket képes magának létrehozni , hogy ez lesz a hóbortja. :U :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#3) oriic válasza XuChi (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van felesége, és rendezett életet él. Szerintem van egy időgépe is, mert elképzelni sem tudom hogy tud 24 órába belesűríteni annyi mindent amit csinál. (Ok vannak segítői is állítólag, de akkor is) :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) Béééla válasza oriic (#3) üzenetére


Béééla
őstag

1m follower, ránézésre streamel. Ha nem kell reggel melóba menni hanem a nézők, reklám és szponzorok összedobják, én is rohanok kockulni.
Annyi a difi, hogy nálam másfél állás betöltése kicsit elveszi a játéktól az időt...

Bélabá

(#5) Döglött Róka válasza Béééla (#4) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mégis volt időd itt panaszkodni:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#6) Def26 válasza Béééla (#4) üzenetére


Def26
félisten

Nekem néha néha adódik egy-egy üres fél nap, de már nem menne órákon át játszani. 2-3 óra után megunom, bármi legyen is az. Éppen ezért gondolom, hogy azért komoly meló az is, ha valaki 8-10 órát játszik.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) g4mer válasza Béééla (#4) üzenetére


g4mer
senior tag

Hol van neki 1 millió követője? Twitteren 18ezer, youtubeon 13ezer

Sic Parvis Magna

(#8) #80123904 válasza g4mer (#7) üzenetére


#80123904
törölt tag

Nézd meg a cikkben szereplő twitter poszt feletti képen a számot :D

(#9) g4mer válasza #80123904 (#8) üzenetére


g4mer
senior tag

Oh, látom már, xbox live-os, 1 millió youtubeossal jobban járna azért :DDD

Sic Parvis Magna

(#10) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kis mellékinfó:

Magyarországon továbbra is Oliverio-nak van a legtöbb Gamerscorja: 943 622

[link]

Live-Die-Respawn

(#11) Solten


Solten
addikt

Nerd.

Saor Alba

(#12) Troy.


Troy.
addikt

Magyarra lefordítva ez mit jelent? Mennyit kell ehhez játszani? :)

.

(#13) #80123904 válasza Troy. (#12) üzenetére


#80123904
törölt tag

Vannak játékok, amik 1-2 óra alatt odaadják a maguk kis 1000G-jét. Vannak olyanok, amikkel kell játszani 200 órát is hozzá.

Nagyon jólelkűen számolva megadjuk neki, hogy átlagosan 5 óra alatt szerez ezer G-t(amit kétlek), akkor is 10 ezer óra kellene hozzá.
A valóságban ennél biztos sokkal több kellett. 20-30 ezer óra már reálisabb.
Amennyiben 360-on kezdte mondjuk tíz éve, akkor ez napi 5-8 óra játékot jelentett neki.

[ Szerkesztve ]

(#14) Advent


Advent
tag

Akkor már legyen szó a sony konzoljának megszállotjáról is aki szintén Guiness rekordot tart eme eredménnyel :)

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#15) Béééla válasza Döglött Róka (#5) üzenetére


Béééla
őstag

A slozin 5 perc alatt lehet hírt olvasni, kommentelni, de egy jó sztorialapú játékhoz ez kevés. Ahhoz kell néhány óra fix "lyuk", asszony aznapra kevés programötlettel és elég energia+kedv. Időelb...ó telós minijáték nem játék ;)

Bélabá

(#16) Jakesz válasza Advent (#14) üzenetére


Jakesz
őstag

Az az agyas is megér egy misét:[link]
Ezek tipikus esetei annak, amikor egy nolife kocka azt hiszi magáról, hogy elért már valamit az életben. Mintha én egy hétig 1 lábon állnék. Dönthetek vele rekordot, csak ugye minek, azon túl, hogy elmegy vele egy csomó idő.

(#17) Troy. válasza #80123904 (#13) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi!

.

(#18) apuka80 válasza Jakesz (#16) üzenetére


apuka80
csendes tag

"Dönthetek vele rekordot, csak ugye minek, azon túl, hogy elmegy vele egy csomó idő."

-> Elmondom az ö szemszögéböl: a figyelemért, amely figyelmet saját magamhoz mérten is kiemelkedö teljesítménnyel értem el!
Kit érdekel az, hogy racionális értelme volt-e a teljesítményemnek, mert nem az a lényeg, hogy a munkaeröpiacon ez hasznosítható-e vagy sem, hanem hogy elökelö helyre kerülök egy szubkultúra által elismert nyilvántartásban és ezzel otthagyom a lábnyomom a civilizáció szövetén.

(#19) Medocsabi válasza Jakesz (#16) üzenetére


Medocsabi
addikt

Azzal a különbséggel hogy a srác gondolom ebből él. Mármint nem a játékból hanem gondolom videómegosztókon a reklámokból. Én nem sajnálom tőle,ez minden kocka álma,(mondjuk aztán egy idő után a többség felnő... :) ) de ahogy előttem már páran írták, munka mellett lehetetlen napi 5 órát nyomni egyfolytában.

(#20) Medocsabi válasza #80123904 (#13) üzenetére


Medocsabi
addikt

Fura,én xbox 360 eleje óra konzolozok,de sosem néztem a gamescoreokat. Max scoret csak akkor kap valaki ha 100%ra kitolja a játékot? Szerintem nekem 1 ilyen játék sem volt eddig😁 igaz én csak a játék élvezetéért játszom,nem érdekel hogy mennyi pontot ,milyen achievementet kapok :)

(#21) mephi666 válasza Medocsabi (#20) üzenetére


mephi666
nagyúr

én most ránéztem: nekem szűk 60k van... kb 2011-14 közti időszakban játszottam aktívabban, amennyire munka és párkapcsolat mellett engedte az idő... eléggé megoszlottak a játékok: van ahol végigviszed a sztorit pár óra alatt és céltudatosan megcsinálsz pár apróságot és 1000/1000-re kész a játék, de ha pl egy final fantasy-t akarsz így maxolni, vagy egy erősen multiorientált játékot, akkor többszáz óra kell hozzá... :K nem követtem a tag pályafutását, de gondolom nagyrészt "könnyű pontokra" ment, mert ez a 2millió nem kevés

ui: pár játéknál a pontvadászat le tudja kötni az embert és +1-et tehet hozzá... a legnagyobb élmény nálam a castlevania los volt, amit trueachievements szerint nem sokan maxoltak :K (mondjuk 1-2 trialnál nekem is kedvem lett volna szétverni a kontrollert :D )

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) Sicilian


Sicilian
addikt

Durva teljesítmény, én örülök, ha a 100k átlépem majd vamikor.
Amúgy nem feltétlen ő csinálta meg a 2 millát, csak ezzel a felhasználói fiókkal lett elérve, ami az övé !
Azért ez nagy különbség, nem ?! :F

nothing is true everything is permitted..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.