Hirdetés

2019. november 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) Def26

Def26
(félisten)

Magyarról UK -re. Ha nem jön be akkor 3 hónap múlva vissza ide.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#2) Polllen

Polllen
(nagyúr)

Jó döntés, még ha a többség csak a régiókorlátok megkerülésére is fogja csak használni. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3) ldave

ldave
(nagyúr)

Ez egy jó lehetőség, de a legjobb az egészben, hogy megcsinálták. Itt is látszik, hogy mennyivel jobb az online szolgáltatás X360-ra, mint PS3-ra, Sony-nak van mit tanulnia...

A Slime draws near! Command?

(#4) TazLeacher válasza ldave (#3) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

itt is látszik, hogy mennyivel jobb az online szolgáltatás X360-ra, mint PS3-ra, Sony-nak van mit tanulnia...

Ami valóban igaz...de miért is akarunk egy ingyenes szolgáltatást egy fizetőssel összehasonlítani? Vagy akkor hasonlítsuk a fizetőset a fizetőssel...ja, hogy a Sony ugyan azért a pénzért évi 45 játékot ad ingyen...? Az nem számít...a lényeg, hogy lehet migrálni. Ha már flme, és off a témában, akkor legyünk következetesek.

Mindenesetre nagyon dícséretes. Már anno is az volt, amikor "megjelent" a magyar LIVE. Én megcsináltam. Vásárolni énem szoktam onnan, és az extra szolgáltatások sem mozgatnak, így az ami nincs a magyaron, nekem nem hátrány, de legalább a lakhelyem van "bejelölve". Teljesen életszerűtlen, hogy valakit egy országhoz kötnek élete végéig...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5) MasterMark

MasterMark
(titán)

És azzal mi van, hogy egybenyitják az összes Marketplace-t és nem lesznek régiók? :))

There is no replacement for displacement

(#6) GeryFlash válasza TazLeacher (#4) üzenetére

GeryFlash
(addikt)

+1

[ Szerkesztve ]

Több mindent, kevesebb semmit!

(#7) WhiteWalker válasza MasterMark (#5) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

Na igen ,egybe is nyithatnák akár, hiszen 3 havonta úgy is oda migrálok ahova akarok...így már nincs értelme a különböző régióknak...

(#8) Polllen válasza WhiteWalker (#7) üzenetére

Polllen
(nagyúr)

Így még megvan a látszat. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) SPY0817

SPY0817
(aktív tag)

Ezt nem hiszem el... :D 1-2 hónapja egy héten át veszekedtem körbe baromi sok MS supportot mert mindegyik csak dobált hogy hogy pakoljam át magam.. Ugyan azon accountom personal része UK a Busines része pedig HUN volt.. de nem akarták átrakni magyarra semmi áron így hát regeltem újat és migrálni próbáltam kisebb nagyobb sikerrel mindenem.. Hát hamarabb is jöhetett volna :D

[ Szerkesztve ]

| OnePlus 3T | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#10) -kdM-

-kdM-
(senior tag)

2 éve várok erre, végre meglesznek a Mass Effect 2 dlc-k...

(#11) MasterMark válasza -kdM- (#10) üzenetére

MasterMark
(titán)

És tényleg. Bár én leszedtem volna UK profillal is, de 8000 Ft...

(#12) keldorpapa88

keldorpapa88
(félisten)

Márciusban elhagyom az országot, akkor ez jól fog jönni. Steam-re kéne még ilyen lehetőség, ott macerásabb.

(#13) Gzolo

Gzolo
(senior tag)

Ps3-nál van valamilyen mód a migrálásra?

(#14) TazLeacher válasza Gzolo (#13) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Nincs.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15) MasterMark

MasterMark
(titán)

Már lehet amúgy váltani? Mi a menete? Bizonyítani kell, vagy fake uk címmel is menni fog? És ha mondjuk az ügyfélszolgálattal lenne dolgom, akkor bemondom az uk címet nem fognak ezért bármit csinálni?

(#16) oriic válasza MasterMark (#15) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Januar kozepetol lehet migralni. Xbox.com oldalt kell nezn majd.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.