Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Gondolom egyedül leszek a dologgal, de nekem ez nem tetszik. Majd jönnek a hülyegyerekek a rinyálásukkal, hogy csalsz, miért lősz le, campelsz, rapidfire stb. Így is rengetegszer van, hogy kirúgdosank ok nélkül a szerverekről azért, mert lelőtted az admint. :( Aztán pár hülye miatt lesz megítélve az ember.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) #51736960


#51736960
törölt tag

alapvetően jó ötlet, de azért nagyon oda kell figyelni, nehogy a sok frusztrált 12 éves véleménye alapján rossz repuja legyen valakinek csak azért, mert jó játékos.
emlékszem még, mikor anno quake3-ban folyamatosan írták rám, hogy "cheater" meg "aimbot", pedig soha nem használtam tiltott eszközöket, egyszerűen csak jobb voltam mint az átlag :)

(#3) Spancho


Spancho
őstag

Pontosan :) Előttem már mindent leírtak :)
Ugyan ez a véleményem. Biztos lesznek csoportok akik rosszindulatból ,dühből nyomják az emberekre az 'ignore'-t

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#4) gianni85 válasza Def26 (#1) üzenetére


gianni85
veterán

De az olyan egyének szintén felkeltik a figyelmet, mert játékonként folyamatosan több játékostársat avoid-olnak. Csak gondolnak az ilyenekre is. Nekem nem volt soha jó a Rep-em, pedig be volt állítva, hogy csak barátlistámon szereplőekkel kommunikálhatok, mégis kaptam distruptive language értékeléseket stb. Igaz ennek soha se lett semmi következménye

(#5) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A rakás egyéb faktorra leszek kíváncsi.

Tegyük fel, hogy Halo 5 multizok (wááá) és az egyik csapattársamba beleállt a lónak a szerszáma és egy Warthoggal cikázik rajtunk. Ha megöl egynél többször (véletlenek előfordulhatnak), akkor a rendszer feldobhatja, hogy pl. "Report Teamkiller", ezeket szépen fel is véshetné az adatlapra. Vagy mint Battlefield 2-ben, ha nem bocsájtok meg neki, akkor indul is a szavazás a kidobására.

Több kihágást nem tudom, hogy lehet-e elkövetni. Text chat nem tudom, hogy van-e, VoIP-ot meg lehet tiltani. Bár egyszer felejtettem csak el, akkor is magyarokkal hozott össze a sors - ellenfélként ;] (Tudom, picit defektes a PSN). A spéci kontrollereket lehetne szűrni, ingame kihágás meg ezek után nem nagyon lehet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) Slade92 válasza Mister_X (#5) üzenetére


Slade92
aktív tag

Ki kell kapcsolni a Teamkill-t!Problem not found!Ba Dum Tss!

(#7) Mister_X válasza Slade92 (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Viszont a TK lehetősége ösztönző lehet az intelligens játékra, hogy ne irányítsam a Nuclear Deconstructort a csetepaté közelébe, vagy csak ne rambózzak végig a folyosón.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) TESCO-Zsömle válasza Mister_X (#7) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pontosan. Mennyivel izgalmasabb pl egy akármilyen autóverseny, ha be van kapcsolva az ütközés. Emlékszem anno TDU-ban volt, hogy szünetet kellett kérnem 1-2 verseny után, mert 140-es pulzussal léptem át a célvonalat, annyira szoros volt a meccs végig. Gyakran egymás mellett mentünk be kanyarokba, de mindketten ügyeltünk, hogy ne érjünk a másikhoz.

Magával a rendszerrel kapcsolatban nekem az az aggályom, hogy olyan lesz, mint a YT-on. Rengeteg spam-nek jelölt hozzászólás nem is spam, csak egy vélemény, ami eltér a többségéétől. Semmi sértő, teljesen kulturált megszólalás. Szóval egy ilyen "vad demokrácia" azért gázos, mert könnyű vele visszaélni, a sértettnek pedig gyakran nincs lehetősége jogorvoslatot kérni.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9) Mister_X válasza TESCO-Zsömle (#8) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sajnos a gond ezzel már tényleg az, hogy ellepték a picsogó pisisek a szervereket. Olykor már sikerélménye se lehet az embernek, mert vagy van TK/ütközés és akkor rád dobják a tüzérségi támogatást/behorpasztanak oldalról, vagy nincs és akkor teljes káosz (ki lövi ki hamarabb vaktában a tárat) meg dodge'em-ezés van. :O Nincs az az igazságos rendszer, ami már értelmes menetet tud összeollózni. Esetenként az extrémebb kategóriákban, ahol minden egyes helyezetért küzdeni kell vagy haverokkal.

Azt se értem, hogy mi a baj mesterlövészkedéssel. Ez is egy játékstílus, ez is benne van a pakliban. Ha én háromszor, egymás után leszedek valakit, ugyan ott, akkor n vagyok a kemper kecsöp, votekick, véletlenül se a másikban van a hiba, hogy ugyan ott kiveti magát a célkereszt elé.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) janos1988


janos1988
addikt

"Az interneten keresztül játszható többszereplős játékok elterjedésével sajnos egyre gyakrabbá váltak az olyan felhasználók is, akik tisztességtelen módszerekkel próbálnak előnyhöz jutni a többiekkel szemben. Ezenfelül szintén sok az olyan ember, aki heves vérmérséklete miatt nem képes civilizált és kulturált hangnemben beszélgetni a többiekkel" Ok-okozat. Mi van ha épp felkúrja az embert a csaló és leáll őrjöngeni? Ő repül a csaló marad. :))

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#11) Mister_X válasza janos1988 (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Osztálytársad ledurvaanyáz, te behúzol neki. Tanár mit lát? Igazságtalan a világ ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) tomi1031 válasza Def26 (#1) üzenetére


tomi1031
tag

Jaj, a régi jó Counter-Strike 1.6 :DDD

(#13) Def26 válasza tomi1031 (#12) üzenetére


Def26
félisten

Akkor lenne ez az út járható, ha betartanák azt az életkor jelölést ami a dobozon van. Tehát 18+ karikával ne játsszon az idióta 15 éves flour tomika, mert felfogni sem tudja mi történik a képernyőn és csak dobálja a negatív szarjait.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14) mephi666 válasza Mister_X (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

mint 10éve lanpartin cs-ben, amikor összebeszéltünk a csapattal, hogy legyen valami taktika is (ki?/merre?/milyen formációban?/milyen fegyverrel?) ...mentek elől 2-3an kisebb géppityukkal, közelharcra készülve és fedeztek engem, aki hátul kullogott távcsövessel... másik csapat meg randomra: mindenki a feje után... egyik gyerek ugyanoda állt be folyamatosan és amikor arra jártunk, megszokásból is tüzeltem már... az 5. headshot környékén kettétörte a billentyűzetét és ment haza másikért :DDD

ami nagyon jó volt lanon régen: a régi delta force... volt hogy órákig nem halt senki, mert mindenki kúszott-mászott-settenkedett... :) mégis izgalmas volt az egész

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Slade92


Slade92
aktív tag

A sok XboxOne-os fikázónak érdemes lenne ezt a cikket elolvasnia!

KATT IDE

(#16) Def26 válasza Slade92 (#15) üzenetére


Def26
félisten

Neked meg érdemes lenne normális hírportálokra járni. Felejtsd el a gamekapocs -t. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17) Slade92 válasza Def26 (#16) üzenetére


Slade92
aktív tag

Jahh értem ha már valami megtöri a hitedet az már nem értelmes hírportál! :C
Meg akkor felejtsem el az össze hazai gamer hírportált csak ez az igazi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) Def26 válasza Slade92 (#17) üzenetére


Def26
félisten

Én xbox one -t veszek. Ez mellé ment. :D (ettől függetlenül kíváncsi vagyok a másik oldalra is.)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19) Slade92 válasza Def26 (#18) üzenetére


Slade92
aktív tag

Mért is ment mellé?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.