Hirdetés

2021. március 6., szombat

Gyorskeresés

(#1) homerhamm

homerhamm
aktív tag

De legalább gyorsan cselekedtek. :R

Enni vagy nem enni.

(#2) Hopkins95

Hopkins95
addikt

Szép és gyors mentés volt! :C

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ XMG Core 15 \\ Playstation 4 Slim \\ DJI Mavic Mini Fly More Combo \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3) homerhamm válasza Hopkins95 (#2) üzenetére

homerhamm
aktív tag

Ez nagyon korrekt volt, és egy napba se telt nekik
:R

Enni vagy nem enni.

(#4) DaveHutt válasza homerhamm (#3) üzenetére

DaveHutt
őstag

Kellett egy teljes twitter+reddit shitstorm hozzá a userek részéről.

(#5) homerhamm válasza DaveHutt (#4) üzenetére

homerhamm
aktív tag

De gyorsan bocsánatot kértek, korrigálták, nem úgy mint a CP-nél.

Enni vagy nem enni.

(#6) zone

zone
őstag
LOGOUT blog

És a F2P multiplayer ingyenes lesz? Ez igazán megdöbbentő.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#7) Hopkins95 válasza homerhamm (#5) üzenetére

Hopkins95
addikt

Így van, ezt korrekten kezelték, igazából magam sem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan visszavonják! :R

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ XMG Core 15 \\ Playstation 4 Slim \\ DJI Mavic Mini Fly More Combo \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) rottenbull

rottenbull
senior tag

Siman benne van, hogy gerilla marketing az egesz. Eleg komoly promocio lett igy belole a brandnek.

(#9) Hopkins95 válasza rottenbull (#8) üzenetére

Hopkins95
addikt

Én is gondoltam erre, ha ilyen célból csinálták, akkor ez egy brilliáns marketing húzás. :K

(#10) myckey

myckey
addikt

Tehát, nem kell fizetni az Apex, Fortnite meg társaiért?

Öcsinek erre van direkt a Live Gold ....

Lehet spórolni éves sok ezret?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11) wesder válasza myckey (#10) üzenetére

wesder
nagyúr

Igen, majd szólnak ha élesedik.

Every 60 seconds in Africa, a minute passes.

(#12) wjbhbdux

wjbhbdux
addikt

Ha valaki a gold indulása óta fizeti a havidíjat, 640 ezer forintot fizetett érte

(#13) CptAdamica

CptAdamica
addikt

Ez elég béna visszatáncolás volt. Mondjuk az MS csak maga alatt vágja a fát, mert profitot nem nagyon fog látni így sokáig.

Megyen!

(#14) Zsohi

Zsohi
senior tag

Már amúgy is pofátlanságnak tartottam, hogy külön fizetni kellett a multis játékélményért, de az hogy ezért 120$-t kellejen fizetni, a jó édes anyjukat. Miközben az ipar dübörög, minden eddiginél magasabb nyereségekről számolnak be. Kíváncsian várom mi lesz akkor amikor a hitelkártyák kiürülnek... :U

(#15) wesder válasza Zsohi (#14) üzenetére

wesder
nagyúr

Maradt 60$ és nem csak a Microsoftnàl kell a multiért fizetni.

(#16) AxBattler

AxBattler
félisten

Szerintem csak simán kiszámolták, hogy a kieső előfizetők miatt annyit esne a profit, amit éppen ellensúlyoz az áremelés, magyarul pénzben ugyanott lennének, de kevesebb előfizetővel.

#12 wjbhbdux
Feltéve, hogy hivatalos oldalon fizetett elő, és nem apróról szerezte a kulcsát.
Kérdés, hogy hány órát töltött online? Lehet megérte.

#13 CptAdamica
Igen, ez kb. azzal egyenértékű, mikor egy webshop-ban elárazzák a terméket... mennyivel f@xább lett volna, ha azt mondják:
"Srácok, láttuk hogy nektek nagyon nem tetszik, hát legyen, maradunk a régi felállásnál, a széles/elégedett vásárlókör és közösség fontosabb számunkra! Písz!"
:K

"Vásárolj Durex terméket, és nyerd meg a legújabb Microsoft Xbox Series X 1TB játékkonzolt!" .................. .................................................................................................................. Cable management is for the weak!

(#17) wesder válasza AxBattler (#16) üzenetére

wesder
nagyúr

De hàt ezt mondtàk + a F2P jàtékokhoz sem fog kelleni Gold. :F

(#18) Solten válasza zone (#6) üzenetére

Solten
őstag

:C

Saor Alba

(#19) saelin válasza wesder (#17) üzenetére

saelin
veterán

Mondjuk nekem ez ps-es fejjel új volt. Azt hittem mind a két platformon ingyenes a free to play. Mostmár igen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#20) wesder válasza saelin (#19) üzenetére

wesder
nagyúr

Még csak bejelentették hogy lesz, gondolom mire jön a Halo, addigra megoldjàk, hogy megdobja a Box eladàsokat. Series S+Halo Multi nagyot mehet majd év végén. A multiplayer része a jàtéknak F2P lesz.

(#21) Shounenanime

Shounenanime
friss újonc

És mikor lesz ingyenes az f2p multi része?
Azt lehet tudni? :F

(#22) wesder válasza Shounenanime (#21) üzenetére

wesder
nagyúr

Idén. Gondolom a Halo màr így jön, mert annak a multija F2P lesz.

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.