Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tidus


Tidus
addikt

Köszönjük a tájékoztatást.

Hiba: Cím, Megérkezte(k)

(#2) oriic válasza Tidus (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Live-Die-Respawn

(#3) b.


b.
félisten

nagyon szuper szolgáltatás ez.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Tidus válasza b. (#3) üzenetére


Tidus
addikt

Nem tudom mi jobb.
Kétezret fizetek havonta, v. megveszem a kedvenceket.
De 1-2 hónapra biztos megéri, már kipróbálni a gamekat, és tájékozódni. Mivel más egy gameról olvasni, bemutatót nézni, és élesben nyomni.

(#5) mike1334 válasza Tidus (#4) üzenetére


mike1334
veterán

Ha egy hónaap alatt végigjátszod, akkor egyértelmű. Hány játékot játszol végig egynél többször? Folyamatosan jönnek az újak, idő meg egyre kevesebb. Én azt se bánnám, ha digitális játékokat lehetne digitálisan "bérelni", 1-2 hónap után úgyis ráunok, vagy simán véget ér.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6) GodGamer5 válasza mike1334 (#5) üzenetére


GodGamer5
addikt

Jaja a bérlés tényleg jó ötlet lenne, az összes platformon, csak ugye az nem érné meg annyira a cégeknek.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) mike1334 válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


mike1334
veterán

Volt tervben hasonló, igaz az úgy lett volna, hogy visszaveszi x %-ért a digitális játékod a szolgáltató. Nem tudom mi lett belőle, én ezt is díjaznám.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8) tuki2200 válasza mike1334 (#5) üzenetére


tuki2200
senior tag

Playstation Now, van PC-re is 10$/hó es vegig lehet jatszani szinte az osszes exkluziv cimet is (last of us, until dawn, god of war stb. mukodnek a multiplayer modok is amiket probalgattam) Es mivel psx-ps2-ps3 jatekok is vannak rajta nem csak ps4 igy visszamenoleg az elozo reszeket is. Szerintem ez hasonlo mint amire gondolsz. Mikor indult ez az egesz a 7 napos free-t kiprobaltam akkor lehetett csak adott jatekra is kulon elofizetni olcsobban 3nap-1het-1honap stb intervallumokban

[ Szerkesztve ]

(#9) b. válasza tuki2200 (#8) üzenetére


b.
félisten

csak ott nagyrészt egy generációval ezelőtti játékok vannak, itt meg a legújabbak főleg.Tudom, hogy már bekerült pár PS4 is.
ITt az összes Microsoftos játék egyből a megjelenés napján belekerül, így a Fable, AOE is, plusz ugye ps now hivatalosan nem elérhető. nekem UK acc van hozzá és jelenleg ha havit akarok akkor 12.99 Font GamePass meg 2500 FT, jóval olcsóbb és hivatalosan elérhető.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) mike1334 válasza tuki2200 (#8) üzenetére


mike1334
veterán

Van más is, ami ilyen bérlős téma, nem ugrik be a neve. De ez az xbox megoldás jobban bejön, streamelt tartalomban annyira nem bízok még. De az EA példáján pl egy Ubisoft vagy Activision accessnek is örülnék :) gyakorlatilag évi 6e/csomagért simán megvenném ezt a hármat és 18e forintért lenne egész évben mivel jatszanom :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#11) GodGamer5 válasza tuki2200 (#8) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ezzel csak az a baj, hogy Magyarországon nincs PsNow....

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#12) Tidus válasza mike1334 (#5) üzenetére


Tidus
addikt

Na ez jó, ..."idő meg egyre kevesebb"...
Meg talán azt is észre vettem, ahogy haladok előre a korban, úgy egyre kevesebb a kedvem is játszani.
Aztán ki hogy van vele.

(#13) rudymester


rudymester
senior tag

Első játékom a hónapban a Rime volt és simán megérte egy hónap GP előfizetés. 2 nap alatt végignyomtam és legalább még 3 játék van, amit még végig szeretnék játszani.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.