Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Guidetti


Guidetti
csendes tag

Hmm... Az AC miatt lehet újra előfizetek rá. Már régóta gondolkozom, csak jöhetne megint egy 300ft-os akció :D :D

(#2) MzperX07 válasza Guidetti (#1) üzenetére


MzperX07
tag

Én tavaly október óta mindig 300Ft-ért veszem :D Megvárod, hogy lejárjon és utána egyből tudod megint 300-ért venni. Volt, hogy az Ultimatet is engedte. Illetve kezdetben a 3 hónap 300Ft-ossal csináltam. Megvan az összes bizonylatom róla. Unokatesóm is így csinálja (ő Series S-en, én PC-n). Kb 2100 Ft-ot költöttem Game Passra azóta (csak a Forzaval játszom). Teljesen legális. Általában mindig melóhelyen veszem meg telefonon. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) Guidetti válasza MzperX07 (#2) üzenetére


Guidetti
csendes tag

Basszus, erről én nem is tudtam. Köszi szépen a tippet :D Megpróbálkozom akkor én is :D

(#4) MzperX07 válasza Guidetti (#3) üzenetére


MzperX07
tag

Állítólag most ismét lehet 300Ft-ért 3 hónapot kapni. Ha lejár a mostanim, akkor remélem, hogy engedni fogja. Eddig 11 alkalommal vettem Game Passt, ebből egy az ajándék volt valakinek. Az, hogy jelenleg miért működik ez, ne kérdezd. :D Én is csak élek a lehetőséggel...

[ Szerkesztve ]

(#5) Guidetti válasza MzperX07 (#4) üzenetére


Guidetti
csendes tag

Tényleg engedte a 3 hónapot 300 forintért, úgyhogy most szeptemberig jól is leszek vele!
Még egyszer köszi, hogy szóltál! :D

(#6) Guidetti válasza MzperX07 (#4) üzenetére


Guidetti
csendes tag

Amúgy ez eléggé szép teljesítmény :D hogy ennyiszer tudtad így venni. Tényleg nem értem én se hogy miért engedi így, de ha már engedi akkor természetes, hogy használjuk. Én is mostantól megpróbálom így csinálni mint te, hátha sikerül. :D

(#7) MzperX07 válasza Guidetti (#6) üzenetére


MzperX07
tag

Ha valakinek a folyamatos GP előfizetés kell, akkor is pár perc ,,üresjárat" a lejárat után és máris újból elő van fizetve 300-ért. Igazából a vicc az, hogy a rendes árat nem is ajánlja fel ilyenkor. Szóval nincs is benne semmi hackelés, meg ügyeskedés, se VPN, se új account. Persze ha lejárat előtt megújítod és ugye már napokkal előtte jön az Xbox app értesítés, hogy le fog járni, akkor a 4190-es árat mutatja csak.

(#8) MzperX07


MzperX07
tag

Ja és egyébként a 3hónaposat is eddig kétszer (vagy háromszor) tudtam nyomatni, úgyhogy annak sincs akadálya : D

(#9) Guidetti válasza MzperX07 (#8) üzenetére


Guidetti
csendes tag

Így akkor tényleg szuper :D Remélem nekem is menni fog most már így! Köszi

(#10) MzperX07 válasza Guidetti (#9) üzenetére


MzperX07
tag

:DD :)) :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.