Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Ket Fable-nek orulok, meg ha cloud only is. Jo lenne potolni a szeriat.

(#2) BoneDragon válasza Felesbandi (#1) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én nem, nagyon erőltetik ezt a cloud részét, de ilyen játékok miatt szerintem nem éri meg előfizetni rá. Viszont PC-re is igazán jöhetett volna. Az első részét imádtam, mai napig mérges vagyok rájuk, hogy nem jött a 2. :(((
A harmadik meg meh... :U

[ Szerkesztve ]

(#3) Felesbandi válasza BoneDragon (#2) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Nekem nagyon bejon ez a cloud-os irany. Ori and the Will of the Wisps-et pl. streamelve jatszottam a feletol, amikor nem otthon voltam es boven jatszhato volt. Termeszetesen a Forza Horizon 4 mar egeszen mas teszta volt, azt a meglevo input laggal jatszhatatlannak talaltam. Viszont ha beindul a cloud streaming vonal es egyre tobb helyre epitenek ki hozza szervereket (vagy nem tudom mi a pontos nevuk ezeknek az XBOX-oknak a szerver rack-ekben), akkor az input lag is csokkenni fog, meg ha nem is tunik el.

Addig is szamomra jo opcio ez olyan jatekok eseteben, ahol meg nem zavar annyira a mostani input lag. Cserebe barhol jatszhatok veluk.

Fable-t meg majd meglatom, max nem tolom majd vegig. :D

(#4) oriic válasza Felesbandi (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg Fable sorozat eddig is benne volt, itt csak cloud-ra jonnek extrakent.

Live-Die-Respawn

(#5) Felesbandi válasza oriic (#4) üzenetére


Felesbandi
senior tag

PC-n emlekeim szerint csak az elso volt elerheto, XBOX-om meg nincs, igy az sajna nem jatszik nalam. Most, hogy cloud-ba bekerultek, ha nem is a legjobb minosegben, de jatszhatoak lesznek legalabb szamomra.

(#6) Rodi 4.80 válasza oriic (#4) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Benne volt, meg szinte gombokért meg is lehetett venni.

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem tudom volt-e hír, de ide illik:

Mostantól nem kell Xbox Live Gold előfizetés az ingyenes multis játékokhoz [link]

(#8) janeszgol válasza janeszgol (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

És reagálok is rá. Ennek örülök. Le volt árazva a Division 2, viszont ugye kellett hozzá aktív előfizetés. Hát úgy már nem érte meg nekem, mivel pont szüneteltettem, mert nem használtam volna ki. Így nem vettem meg. Ezt már régen megléphette volna az MS.
Viszont nekem egyre jobban bejön, amit a cég csinál. (Ez, cloud, régi játékok megtartása, PC = konzol.)
Őszinte leszek megint MS fan lettem.

(#9) Felesbandi válasza janeszgol (#8) üzenetére


Felesbandi
senior tag

En egesz eletemben PS oldalon voltam es az exkluzivok miatt gyanithatoan ebben a generacioban is lesz PS-em. Viszont elnezve, amit a BOX oldalon lemuvelnek most, akinek nem szamitanak annyira a PS exkluzivok, annak egyertelmuen valamelyik XBOX lesz a jo valasztas.

Szemely szerint nem tudom, hogy PC melle veszek-e majd XBOX-ot, a nekem nagyon tetszo quick resume funkciot leszamitva lehet, hogy nem sok ertelme lenne. De jojjon csak felfele az MS mint a talajviz, szorongassa meg a Sony-t ott, ahol faj, a PS es XBOX tulajok is csak jol jarnak vele, ha van eros konkurencia.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.