Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Hát ezek annyit is érnek amennyiért most adják őket. Telefonon emulátorral különb játékokat lehet játszani (kontrollerrel!) az utóbbi 20 évből, ilyen sírból feltámasztott címekhez nem kell xbox, se game pass. Értem, hogy nem lehet minden hónapban AAA cím a kínálatban (pedig illene), de kicsit sok már ez a retrófíling, hogy a kenyérpirítóra írt játékokat most One X + 4k tv-n újra kell játszani.

(#2) Norb79 válasza Rodi 4.80 (#1) üzenetére


Norb79
őstag

Meg ez a Bards tale telepítve is van a gépemen. Akkor ezt most kivették, hogy nagy örömködés közepette visszarakhassák? Mint a múlt hónapban a Cities Skylinest? Gratula nekik!

(#3) rdt89


rdt89
addikt

Ez nagyon gyenge, de nekem még mindig kitart az RDR 2. Azt ne vegyék ki még jó ideig és nem lesz gond. :)

(#4) Crytek


Crytek
veterán

Lepergett a Rage 2 , jó nagy fos volt,de szó se róla 300ft-os game pass-t azt viszont megérte.

Battlefleet Gothic Armada (PC) - Június 11. Battletech (PC) - Június 11. már éles lehet tölteni és tolni de a NMS még nincs fent egyelőre. Azt kipróbálom még van 1 hét a gpuból..

Next PC Upgrade: 2022

(#5) Micsurin válasza Crytek (#4) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha nem tudnám, hogy még a GPU-t is várod míg 300 lesz még adnék is a negatív véleményedre de ez az ingyen játszok gyakorlatilag és fröcsögök több mint nevetséges. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6) Crytek válasza Micsurin (#5) üzenetére


Crytek
veterán

Mert az hogy valami egy hulladék árhoz van kötve igaz? Ne röhögtesd már ki magad

Next PC Upgrade: 2022

(#7) Micsurin válasza Crytek (#6) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Itt a véleményezésről és annak módjáról volt szó, valamit gyakorlatilag ingyen probálsz ki majd folyamatosan fröcsögsz itt is és Gamekapocson is.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8) Crytek válasza Micsurin (#7) üzenetére


Crytek
veterán

1. Szerintem nem én kértem hogy a MS adja 300ft-ért a szolgáltatást...
2. Szerintem nem én kértem hogy a Rage 2-t kúrják el és legyen ilyen foshalmaz a remek első rész után
3. Ott írom le ezt ahol akarom

Next PC Upgrade: 2022

(#9) D_r_u


D_r_u
tag

Ízlések és ízlések, szerintem meg egész jó ez a felhozatal. Persze aki leginkább a shootereket szereti, ezúttal hoppon maradt.

(#10) Micsurin válasza D_r_u (#9) üzenetére


Micsurin
nagyúr

NMS-nek én mindenképpen örülök anno megvettem de refund lett. Kíváncsi vagyok mennyi a valós változtatás azóta, nagyon pozitívakat hallani a Hello Games felől.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.