Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) d4nturk


d4nturk
csendes tag

Nagy pacsi a Wolfenstein 2-ért!! :C :C :K

"Sose nyomjá' full kretént! Nem hiszed el? Kérdezd Sean Penn-t 2001, Nevem Sam. Rémlik? Full kretén volt. Oscar bácsi meg nem gyütt."

(#2) Maxxy10 válasza d4nturk (#1) üzenetére


Maxxy10
addikt

De az már nem volt benne eleve ?

(#3) oriic válasza Maxxy10 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a New Order.

Live-Die-Respawn

(#4) eL Geri


eL Geri
őstag

Wolfenstein 2, wááááááááááá ááá ááá á ááááááááááááá :D

(#5) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

amelynek lényege, hogy 3000 Ft-os havidíj kifizetése után több mint 100 játék teljes kiadásához férünk hozzá Xbox One konzolon.

Lentebb a májusi lista olvasható, amely minden bizonnyal bővül még a közeljövőben.

Szóval nem értem, ez a lista össz. 10 játékot tartalmaz, hol a maradék 90?! Ok, hogy "minden bizonnyal bővül majd a lista" , de számok szerint akkor konkrétan 90-el kellene. Szóval itt vagy valami nagyon félre van fogalmazva, vagy én nem értem (mert infó hiányos a hír)... Ez így nem jó.

(#6) Wesder válasza SunMount3r (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Az megvan hogy ezekkel a jàtékokkal fog bővül a GamePass màjusban? Amúgy màr 200+ jàték van a GamePass-ban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) SunMount3r válasza Wesder (#6) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A válaszod ne magyarázza kérdésemet.

Szerk: jah, hogy ebben a hónapban lesz ennyi? És akkor kb. ennyi fog jönni a további hónapokba is? Akkor ez mi?: amelynek lényege, hogy 3000 Ft-os havidíj kifizetése után több mint 100 játék teljes kiadásához férünk hozzá Xbox One konzolon. -> Ez nem 10-20 játékról szól hanem 100-ról.

Most már azt hiszem "értem" de akkor a cikk első meghatározó mondata félreérthetően van megfogalmazva. Mert nem 1 hónapos előfizuval kapjuk meg azt az újabb 100 játékot, hanem fokozatosan, hónapról, hónapra... Ez így cumi...

[ Szerkesztve ]

(#8) oriic válasza SunMount3r (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig ott a link a hírben. Katt rá, és ott a teljes lista. (kicsit le kell görgetni)

szerk: Nem kell fáradni, egyszerűsítettem a linket.

Valamit te nagyon félreértesz. Az előfizetéssel az összes játékhoz hozzáférsz. Ezek amik a hírben szerepelnek a friss belépők. Attól még a korábbiakat eléred. (Több mint 200 címet már)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9) SunMount3r válasza oriic (#8) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Akkor mi az az általam már 2x idézett mondat ami 100 játékot említ? Az se nem 10, se nem 200...

(#10) oriic válasza SunMount3r (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van a hírben egy link. De bemásolom ide is:

LINK

Ez több mint 200 játék ami mind játszható ha van előfizetésed. Jelenleg. Ezekhez jön pluszban még az a pár cím ami a hírben van.

A "Több mint 100 játék" részt most írtam át "Több mint 200-ra", hogy látható legyen milyen sok cím van a listában. Így érthetőbb.

Live-Die-Respawn

(#11) Wesder válasza SunMount3r (#9) üzenetére


Wesder
félisten

A marketing az hogy 100+ jàtékhoz férsz hozzà. A 200 is 100+ meg a 107 is 100+ lenne.
Most màjusban a cikkben említett jàtékokkal bővül a lista. Juniusban is fog valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) stewe2 válasza SunMount3r (#9) üzenetére


stewe2
aktív tag

Engedd el. Amúgy most 300huf a 3 hónapra :Y
[link]

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#13) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ezek közül bármelyik játszható lesz PC-n?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) oriic válasza Sirandrish (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, azt külön jelzem majd.

De mielőtt mástól jön a kérdés, a Game Pass több mint 200 játéka közül ezek játszhatóak PC-n is. (Mivel Play Anywhere címek)

Gears of War 4
Halo Wars 2
Halo Wars: Definitive Edition
ReCore
Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection
Super Lucky's Tale
Sea of Thieves
State of Decay 2
Disneyland Adventures
Ruiner
Rush: A Disney Pixar Adventure Achievements
Snake Pass
Forza Horizon 4
Hello Neighbor
ARK: Survival Evolved
We Happy Few
Crackdown 3: Campaign
Marvel vs. Capcom: Infinite
Operencia: The Stolen Sun

Live-Die-Respawn

(#15) Wesder válasza oriic (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Màr csak a Forza miatt megéri, plàne most.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) Sirandrish válasza oriic (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkooooooooooooo, kapják be :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Gusztáv válasza SunMount3r (#7) üzenetére


Gusztáv
addikt

Aktív előfizetéssel tudsz játszani kb 200 játékkal, minden hónapban kerülnek be új játékok, és kerülnek ki régiek.

Laci

(#18) #92006144 válasza Sirandrish (#13) üzenetére


#92006144
törölt tag

Xbox topikban a Wargroove-ot emlegette az egyik fórumtárs, és store szerint is play anywhere.

(#19) Wesder válasza Sirandrish (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Miért? Ez elsősorban XO szolgàltatàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) Sirandrish válasza Wesder (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

És? PC-n is elő lehet fizetni, és ezek java (vagy mind) PC-re is megvásárolható...
Ergo...köcsögök akik direkt visszatartják... :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) Wesder válasza Sirandrish (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, ez nagyon nem így megy.
A Play Anywhere címeket egyszer kell megvenned. Ezek többnyire MS exklúzív címek és olyan 3rdParty címek amikkel az MS megegyezett. Minden ami ezen kívül esik akkor sem jàtszható PC-n GamePass-szal ha fejreàlsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) Sirandrish válasza Wesder (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

ÉS a Win 10 az melyik cégé? Sega?
Ugyan már...
Ha PC-n csak a szolgáltatás 5%a elérhető, akkor miért nem adják havonta 45 forintért? Miért kérnek el ugyanannyit? Me nyomik...

Tudom hogy te Box fanatikus vagy...ez a PS4 topikból is kiderült, de engem megkímélhetsz a védelmi beszédtől....gyorsan túllépek rajta (GP-n)..
Köszönöm :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) Wesder válasza Sirandrish (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Jobb kérdésem van.
Mind elérhető WinStore-ban? Mert ugye csak onnan szeded le. Ha nincs, akkor hogy szeretnéd GamePass-ban hasznàlni? Nem tudom mi van fent, mert nincs PC-m.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) Steven


Steven
addikt

legonak mindig örül a gyerek.. kár hogy nincs benne még több kis gyerekeknek szóló tartalom ....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#25) Sirandrish válasza Wesder (#23) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez egy jó kérdés, de halvány lila gőzöm nincs :)
Nem baj..300ft-ért végigtolom a State of Decayt...azzal nem járok rosszul :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) #78687232 válasza Sirandrish (#25) üzenetére


#78687232
törölt tag

Sok szerencsét hozzá, majd írhatnál róla véleményt. Sokáig nem jutottam el a játékban, kifejezetten gyenge címnek tartom.

(#27) Wesder válasza Sirandrish (#25) üzenetére


Wesder
félisten

De, rosszul jàrsz. Mondjuk 300ft-t nem tétel, csak az idődet b@szod el vele a semmire.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) Sirandrish válasza #78687232 (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát sok jót én se olvastam róla, de lényegében ingyen van, :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) Sirandrish válasza Wesder (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még a ráfordított időt sem éri meg ?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) persil válasza SunMount3r (#5) üzenetére


persil
nagyúr

Uristen.

Ugye csak direkt csinalod? Jelenleg van benne kb 200 jatek(ami "tobb, mint 100") es folyamatosan bovul ujabb es ujabb cimekkel. A kovetkezo hetekben ezzel a 10-el lesz tobb, mint ami eddig volt.

A cikkben meg az eg vilagon semmi felreertheto nincs.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31) #78687232 válasza Sirandrish (#28) üzenetére


#78687232
törölt tag

Annyiért simán érdemes kipróbálni. Csak ne várj tőle túl sokat :C

(#32) Wesder válasza #78687232 (#31) üzenetére


Wesder
félisten

Konkrétan semmit se vàrjon és akkor TALÀN jó lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) szupermacs válasza Sirandrish (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

Legrosszabb választás.

(#34) Sirandrish válasza #78687232 (#31) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nem várok, mert mint mondottam, sok pozitív jelzőt még nem hallottam a játékról :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35) Sirandrish válasza szupermacs (#33) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem ezt választottam volna, de mint kiderült más nem nagyon játszható PC-n :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) szupermacs válasza Sirandrish (#35) üzenetére


szupermacs
veterán

Forza és Gears sokkal jobb.

(#37) SunMount3r válasza szupermacs (#36) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Node a Forza-ban nincsenek Zombik. :D

(#38) Sirandrish válasza szupermacs (#36) üzenetére


Sirandrish
legenda

Forzát egy korábbi 300as ajánlattal már kifiléztem, legalábbis a Single részét, a multi meg nem megy hála a telekomnak :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39) joey04


joey04
titán

Félelmetes, hogy páran még a game passt is képesek fikázni...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) szupermacs válasza Sirandrish (#38) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha viszont Gears 4-hez megjön a kedved, szívesen várlak egy Hardcore co-op kampány végigjátszásra. :D Kell a challengehez.

(#41) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Jól sejtem, hogy itt is automatikus megújítás van, szóval arra figyelni kell, hogy a 3 hónap lejárta elött lemondjam a szolgáltatást? Bár jobban belegondolva, nem rossz a Gamepass, most a Homefront Revolution-t tolom (az első részt PC-n nagyon szerettem), utána meg jön a Wolfeinstein :D .

Laci

(#42) Chaser válasza szupermacs (#40) üzenetére


Chaser
titán

1-2-3 hét múlva már lehet bevállalom ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43) #78687232 válasza Gusztáv (#41) üzenetére


#78687232
törölt tag

Csak szólok, a Homefront R a napokban kikerül a GP-ból.

(#44) szupermacs válasza Chaser (#42) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi!

(#45) Chaser válasza szupermacs (#44) üzenetére


Chaser
titán

Lassan vegere erek, ahhoz kepest elso alkalommal azt hittem h ebbol nem lesz.nagy karrier, mar eleg szepen elkenem az enemy szajat ( : azert nagy supportra ne szamits, ahhoz meg kell 1-2 ilyen game lejatszasa
Ehhez kell majd gold live is ha nem tevedek nagyot?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46) szupermacs válasza Chaser (#45) üzenetére


szupermacs
veterán

Igen, Xboxon kell. Ha PC-n játszol akkor viszont nem.

(#47) Chaser válasza szupermacs (#46) üzenetére


Chaser
titán

box, van egy két hetes liveom amit még nem akriváltam, erre pont jó lesz, tegnap este befejezetem a játékot, kicsit rápihenek aztán kezdhessük':)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48) szupermacs válasza Chaser (#47) üzenetére


szupermacs
veterán

Rendben! Majd dobj egy üzit Boxon! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.