Hirdetés

2020. október 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Solten

Solten
őstag

;]

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#2) jarnyz

jarnyz
aktív tag

A 2016-os kiadas tetszett. Jo elmeny volt vegigjatszani ~3000 ft koruli arert. Az eternal-t is terveztem hasonlo korulmenyek kozott, de hat jo lesz igy is ;]

Samsung 55Q80T | AOC 32" 1440p@144Hz | Xiaomi mi 9t | PS4 slim | XSX preordered

(#3) Sirandrish

Sirandrish
titán

A 2016os engem annyira nem fogott meg, de ezt megnézem majd szintén...főleg így :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Low Noise

Low Noise
aktív tag

Nekem nem tetszik, régen ez egy FPS game volt, most egy ugrálós puzzle játék lett belőle. Kár érte, a garfikája az rendben van.

(#5) 30z.Samu válasza Low Noise (#4) üzenetére

30z.Samu
nagyúr

Régen mi volt? Ugyanúgy kulcsért meg kártyáért kellett szaladgálnod. Kb most is ebből áll.

Sic Parvis Magna

(#6) Segal

Segal
veterán

Ha már nem vettétek meg, akkor legalább így próbáljátok ki.
Nagyon fontos, hogy ne az első pálya alapján ítéljétek meg a játékot, mert annyira új az eddigiekhez képest hogy csak az alapján tényleg csalódást keltő lehet az élmény, de ha elkezded kapni a kampányban a fejlesztéseket és egyre b*szóbbá kezd válni a Slayered úgy fokozódik az élmény is. Kijátszás után meg csak győzd megcsinálni az ezernyi plusz dolgot, ami a játékban van még :))
200+ óra után sem tudom megunni :C

(#7) Sirandrish válasza Segal (#6) üzenetére

Sirandrish
titán

Remek marketinges vagy...meghoztad a kedvem :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) 30z.Samu válasza Segal (#6) üzenetére

30z.Samu
nagyúr

Ha valaki az első pálya alapján ítél meg bármilyen játékot, az türelmetlen. :K

Sic Parvis Magna

(#9) hunluki

hunluki
senior tag

Na akkor erre ment ki az MS biznic? Összes bethesda/zenimax gamma megy gamepassba ami azért nem hangzik rosszul, PS-re meg mehetnek 70 juróért.
Well played.

(#10) wesder válasza hunluki (#9) üzenetére

wesder
veterán

Nem éppen, ez csak plusz.

Einhorn az Finkle.

(#11) rdt89

rdt89
addikt

Ez elég jó hír, lassan nem lesz játék ami ne kerülne be GP-be, sőt lassan studió se nagyon lesz ami ne az MS-é lenne. ;]

(#12) 30z.Samu válasza rdt89 (#11) üzenetére

30z.Samu
nagyúr

Nekünk csak jó, ha viaskodnak egymással a gyártók. :K

Sic Parvis Magna

(#13) rdt89 válasza 30z.Samu (#12) üzenetére

rdt89
addikt

Ez egyértelmű, és már elkezdődött ennek az előszele. :)

(#14) Low Noise válasza 30z.Samu (#5) üzenetére

Low Noise
aktív tag

Az Ethernalra gondoltam, az ugrálós játék lett :-(

(#15) Plazmacucci válasza Low Noise (#14) üzenetére

Plazmacucci
nagyúr

Köszönjük, hogy terjeszted a f*szságot.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) Döglött Róka válasza Low Noise (#14) üzenetére

Döglött Róka
addikt

Te is CoD-on meg BF nohettel fel rendes fps helyett. A 90es években minden FPS ugralos volt ADS nelkul, mert az csak lassitja a jatekot.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#17) wesder válasza Döglött Róka (#16) üzenetére

wesder
veterán

Mi az ADS?

Einhorn az Finkle.

(#18) Döglött Róka válasza wesder (#17) üzenetére

Döglött Róka
addikt

Aim Down Sight.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#19) - = Zk = - válasza Döglött Róka (#16) üzenetére

- = Zk = -
félisten

uuuh.. Q2, Q3 és tsai... nekem legalábbis... :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#20) Low Noise válasza Döglött Róka (#16) üzenetére

Low Noise
aktív tag

Amin felnőttem, sok mindent játszottam Allien breed 3D, Breathless, Quake 1,2,3,4 , Doom, Dukenukem, Halflife Ghost recon Advanced Warfighter 1,2 , Rainbow Six Vegas, így hirtelen a teljesség igénye nélkül csak az FPS-ek egy része. Egyébként a COD és a BF is tetszett, ha nem is mindegyik. Melyik FPS volt ugrálós?

[ Szerkesztve ]

(#21) Low Noise válasza Plazmacucci (#15) üzenetére

Low Noise
aktív tag

Ha nem játszottál vele akkor nézz meg róla egy videót. [link]
"Itt ide lehet ugrani, onnan oda lehet ugrani, oda át tudunk egyáltalán ugrani?, oda fel kéne jutni"

[ Szerkesztve ]

(#22) Plazmacucci válasza Low Noise (#21) üzenetére

Plazmacucci
nagyúr

Szerintem itt te vagy az aki nem játszott vele. Mert amire te gondolsz az mennyi is az össz gameplayből? 10%-a platformer? Kb.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23) Döglött Róka válasza Low Noise (#21) üzenetére

Döglött Róka
addikt

Azert mert egy barom nem tud jatszani abbol aztan lehet kovetkezteteseket levonni. Q1-2-3-4 mind arena shooter volt es vegig kellett bunnyzni nightmare-en.

(#24) 30z.Samu válasza Low Noise (#21) üzenetére

30z.Samu
nagyúr

De éreztem, hogy VR videó lesz linkelve. :D Amúgy ez a fel-alá mászás nekem is fura, de nem ront az összképen. Legalábbis Nálam.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#25) wesder válasza 30z.Samu (#24) üzenetére

wesder
veterán

A VR videóval teljesen hitelét vesztette a mondanivalója.

Einhorn az Finkle.

(#26) Low Noise válasza Döglött Róka (#23) üzenetére

Low Noise
aktív tag

A 3 volt aréna sooter a többi single player és multi játék volt, amiben a single player is nagyon hangsúlyos volt, a második résznek legalább 3 single kiegészítője van amikkel játszottam. toltuk is a garázsban haveroknál LAN-on.

(#27) Low Noise válasza 30z.Samu (#24) üzenetére

Low Noise
aktív tag

Nagyon fura, szerintem is, de neki fogok rugaszkodni újra, mert a képi világa nagyon tetszik. Bár lehet, hogy ki fog rajtam megint az ugrabugra.

(#28) Low Noise válasza wesder (#25) üzenetére

Low Noise
aktív tag

[link] itt is kitérnek mind az ugrálásra, konkrétan dashelő légtornásznak érezte magát Zoli. Jó játék, pont ezért bosszantó, hogy túltolták a platformer elemeket. Az, hogy Zoli azonosakaz talált A Marióban, jól rávilágít erre.

(#29) hunluki válasza Low Noise (#28) üzenetére

hunluki
senior tag

OW Zoli és erősen meg van már csömörlve (csömörölve?) játékokból. Az elmúlt fél ha nem egy évben kb a kritikák 90%-a lehúzós kritika volt tőle, sokszor olyan játékoknál is amiket én kimondottan élveztem, le is szoktam a nézéséről. Neki se ártana egy jó hosszú játékmentes szünet hogy újra tudja értékelni hogy mit is jelent "játszani".

A raklap negatív videója helyett le lehetett volna tudni annyiból hogy "nekem nem tetszett" és kész. Kevesebb meló is lett volna vele, másnak is jutott volna lehetőség :D

(#30) Ragnar_ válasza Low Noise (#27) üzenetére

Ragnar_
addikt

Nekem kb. 2 helyen volt problémám az ugrálással, de ott nagyon.. Vagy 10. alkalomra sikerült kb. azok úgy nem nagyon hiányoztak volna a játékból, csakúgy mint a trutyi amin nem lehet futni, meg ugrani, de amúgy a core azért a shooting, szóval nem lett tomb raider belőle. Ha a 2016 bejött szerintem az Eternal is be fog.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#31) Rodi 4.80 válasza 30z.Samu (#8) üzenetére

Rodi 4.80
senior tag

Ha valaki az első pálya alapján ítél meg bármilyen játékot, az türelmetlen.

Úristen, hány olyan játék van amit letettem 5 perc után, aztán mikor később beleálltam, életem játéka lett! Az első talán a Skyrim volt...
Mindig azok voltak a legjobbak amiket elindítok és abbahagyom, hogy "jó, majd egyszer ha lesz időm adok neki esélyt". :)

(#32) 30z.Samu válasza Rodi 4.80 (#31) üzenetére

30z.Samu
nagyúr

Nálam ilyen az Ocarina of Time volt. :))

Sic Parvis Magna

(#33) szmörlock007 válasza Rodi 4.80 (#31) üzenetére

szmörlock007
aktív tag

Nekem a 2017-es Prey volt ilyen, de az aztán másodjára konkrétan év játéka lett nekem, bár tudom ezzel nem sokan vannak így. :DDD

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.