Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Az előzőnek mi volt a baja, hogy lecserélik?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2) oriic válasza Dr.F.E.R.I. (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akadtak problémás darabok, de tulajdonképpen olyan túl nagy gond nem volt vele. Ez csak egy sima upgrade lesz. Állítólag minőségibb anyagokból készül, több profilt is képes majd tárolni stb.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) #10949376


#10949376
törölt tag

Ink hivatalos bill+egér legyen már 😭

(#4) RobbyJr válasza #10949376 (#3) üzenetére


RobbyJr
őstag

Arra várhatsz :DDD

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#5) Dr.F.E.R.I. válasza oriic (#2) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Csak szemezgettem ilyennel, de nekem képekről-videókról az eddigi széria is elég minőséginek tűnt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6) lofagi


lofagi
addikt

VÉGRE! Erre a hírre vártam már ezer éve!

Amúgy az elsővel volt egy elég komoly gond, nagyon gyorsan elkezdetek a karok "mozogni", ezalatt azt kell érteni,hogy ha hozzá se értél akkor is ment egy irányba. Nekem pl, a jobb kar lefelé húz. Vannak játékok ahol ez egyáltalán nem gond, de van ahol akár a játék élmény rovására is mehet. Úgy voltam vele, hogy már nem cserélem le amíg ki nem jön az új. Ha októberben szállítják akkor tökéletes lesz. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#7) dreampage válasza Dr.F.E.R.I. (#1) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Az újabb kontrollereknek más a külső dizájnja, nagyobb a hatótávjuk, és van bennük Bluetooth is. Az Elite ezeket még nem tudja, úgyhogy ez amolyan ráncfelvarrás lesz. Plusz (állítólag) három fokozatban rögzíthető ravaszok, három profil tárolása kettő helyett, és még ki tudja, mik.

A játéknak soha nincs vége.

(#8) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Köszi :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#9) lofagi válasza lofagi (#6) üzenetére


lofagi
addikt

Itt egy videó ami mutatja,hogy milyen problémája van / volt a kontrollernek. Remélem, nagyon remélem,hogy erre kitaláltak valamit, mert ezen felül pedig szerintem a legjobb vétel ez a kontroller, még ha egy kicsit húzós is.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#10) assalkah


assalkah
tag

Istenem! Amióta átváltottam PSre és elkezdtem nagy reményekkel használni a Nacon Revolution Pro 2 kontit azonnal szembeötlött az a hatalmas különbség amivel a 2 kontroller bír. Nagyon hiányzik az Elite :( :O

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#11) Wesder válasza assalkah (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Ràkerestem, és hàt ez valami nagyon gagyi így kinézetre.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) KovátsAti


KovátsAti
csendes tag

Remélem jobban sikerül mint az első.. Fél év használat után elkezdett leválni róla a gumi borítás..😡

(#13) Wesder válasza KovátsAti (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Garanciàban kapsz újat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) lofagi válasza Wesder (#13) üzenetére


lofagi
addikt

A 3 hónapos Microsoftra gondolsz? :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15) <Lacy85> válasza #10949376 (#3) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Azt szerintem ne a konzol gyártójától várd, hanem a játékfejlesztőktől.
1000 éve támogatják a bill.-t, meg az egeret a konzolok. PS4-en pl. a fortnite simán játszható bill., egér kombóval, mert a fejlesztők bele rakták.

(#16) csiki_92 válasza #10949376 (#3) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Jajj, csak azt ne. :O

(#17) mike1334 válasza lofagi (#14) üzenetére


mike1334
veterán

1 év az, nem?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#18) Wesder válasza lofagi (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Minden conra 1 év garit adnak. Minden kis apró szarral el lehet küldeni gariba és kapsz újat helyette.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) KovátsAti válasza Wesder (#13) üzenetére


KovátsAti
csendes tag

Tudom. De attól még remélem jobban megcsinálják.

(#20) lofagi válasza Wesder (#18) üzenetére


lofagi
addikt

Amikor én vettem a kontrollert akkor ez ment, meg ez. Lehet,hogy azóta ezen változtattak, de 90 nap garancia volt a microsofttól. A box kiegészítőkre.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#21) Thusor válasza lofagi (#20) üzenetére


Thusor
őstag

Én nem tudom ez mikor volt 90 nap. Konzolvilágban vettem 2016 nyarán, akkor is 1 év garancia volt rá. Külföldön tudom ezt max elképzelni, de Magyarországon jogszabályi szabályzás alatt vannak a termékek garancia és szavatossági dolgaik. 90 nap soha sem volt Magyarországon a garncia ilyen kategóriájú termékre.

[ Szerkesztve ]

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#22) mike1334 válasza Thusor (#21) üzenetére


mike1334
veterán

Tudtommal az EU-ban egyedül Magyarországon van kötelező jótállás (1 év), itt se mindenre, de erre a cumóra igen.

(Az egyes tartós fogyasztási cikkekre vonatkozó kötelező jótállásról szóló 151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet
1. § (1) A Polgári Törvénykönyv szerinti fogyasztó és vállalkozás közötti szerződés keretében eladott, az 1. mellékletben felsorolt új tartós fogyasztási cikkekre (a továbbiakban: fogyasztási cikk) e rendelet szabályai szerint jótállási kötelezettség terjed ki.

2. § (1) A jótállás időtartama egy év.

Melléklet:
6. híradástechnikai készülékek 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen üzenetrögzítő, kihangosító készülék; műholdvevő és AM Micro antenna rendszerek és ezek részegységei, televízió, projektor, videomagnó, rádió, autórádió, rádiós ébresztőóra, műholdas helymeghatározó, lemezjátszó, szalagos és kazettás magnó, CD-felvevő és lejátszó, DVD-felvevő és lejátszó, játékkonzol, Blu-ray lejátszó és -író, asztali médialejátszó, egyéni hangrendszer, keverőasztal, erősítő, hangszóró, hangfal, mikrofon és fülhallgató, head-set;

29. az előzőekben felsorolt termékcsoportokhoz tartozó termékek tartozékai és alkotórészei 10 000 Ft eladási ár felett.)

És nem a gyártó köteles a jótállásra alap esetben, hanem az a vállalkozás, akitől megvetted, de persze sokszor a gyártó is vállal jótállást.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#23) Severen


Severen
tag

Kiváncsi leszek mit fejlesztenek rajta.Az enyémnek egy év után levált a gumiborítása és a vállgombokat is kétszer cseréltem. :(((

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#24) lofagi válasza Severen (#23) üzenetére


lofagi
addikt

Nekem pl ezekkel nem volt gondom, de nagyon sokan írják ezeket a hibákat.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25) lofagi


lofagi
addikt

Most akkor mégse lesz új kontroller?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#26) oriic válasza lofagi (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik, hogy nagyon halogatják. :D

Live-Die-Respawn

(#27) Qwery


Qwery
tag

Ez is gyorsan tisztázódott. Nincs V2 Elite, "csak" egy fehér speciális kiadás. Nulla fejlesztéssel, így gondolom a RB-LB, az analóg és a gumimarkolat problémákat nem orvosolták.
Info alant.
[White elite controller]

[ Szerkesztve ]

42

(#28) #87082240


#87082240
törölt tag

Megéri az Elite a felárat? 99% fps játékokkal játszok. A kezdeti problémákat orvosolták már, mint amiket eggyel felettem említett a kolléga? :)

(#29) Qwery válasza #87082240 (#28) üzenetére


Qwery
tag

Változó vélemények vannak róla. Ha veszel, csak újat. Garival. Tény, hogy töréste hajlamos a RB-LB. Én Borderlandshoz vettem. Mintha a fogamat húzták volna, de kifizettem a teli árat. Imádom. Előtte két használtat voltam megnézni 25 körül, de egyiket sem hoztam el. Fél év alatt a gumimarkolat ép és nem vált el, de érezhető, hogy izzadós tenyér esetén tuti elkezd lemálni.

42

(#30) #87082240 válasza Qwery (#29) üzenetére


#87082240
törölt tag

Köszi az infót, mindenképp csak újat gondoltam, fekete One X mellé ezt a fehér kontrollert. Szerintem megvan mit kérek karácsonyra asszonytól. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.