Hirdetés

2019. december 15., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Shatterstar

Shatterstar
(aktív tag)

Tiszta röhej,hogy ezt a dizájnt simán megkaphatta volna a ONE is :DDD Bár ez sem egy kecses darab azt kell mondjam.

[ Szerkesztve ]

Why are you wearing that stupid man suit?

(#2) MasterMark

MasterMark
(titán)

Maradok a Slim-nél.

There is no replacement for displacement

(#3) negyven2 válasza MasterMark (#2) üzenetére

negyven2
(addikt)

En is, foleg annak a tekinteteben, hogy ebben csak a dizajn uj. Legalabis eddig ugy tudni, hogy csak uj kinezettet kap, a hardware nem marad a Slimbol.

(#4) MasterMark válasza negyven2 (#3) üzenetére

MasterMark
(titán)

Esetleg ha beleraknak egy Blu-ray meghajtót, akkor elgondolkozom.

(#5) negyven2 válasza MasterMark (#4) üzenetére

negyven2
(addikt)

Nem tudni de igazabol nem hinnem, hiszen ez valamilyen szintem kib#szas az regi tulajokal, valamint akkor ezutan kulon DVD es kulon Blu-Ray kiadasa lenne a jatekoknak.

(#6) dejaris

dejaris
(addikt)

Tetszik :C

(#7) Szaby59

Szaby59
(veterán)

Érdekes, bár gondolom elég sokáig forgalomban marad még.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin: szaby59

(#8) Mister_X válasza negyven2 (#5) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

A Blu-ray meghajtókbqn van DVD olvasófej is, problem solved.

Ha jó áron lesz, akkor lehet veszek egyet. Sok jót hallottam most, mindjárt lefekszem, hogy hajnali 3-kor felkeljek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#9) MasterMark válasza negyven2 (#5) üzenetére

MasterMark
(titán)

Blu-ray olvasó DVD-t is olvas.

A lényeg, hogy filmet le tudjon játszani.

(#10) negyven2 válasza Mister_X (#8) üzenetére

negyven2
(addikt)

& Illusive Man
igen tudom, hogy olvas de a sima DVD nem olvassa. De ez nem is gond, hanem ha lesz benne, akkor ugye mar adhatnak egy jatekot Blu-Rayen es DVD-n is. Illetve a regebbi gepek tulajdonosainak illene egy kulsumeghajtot is kiadni. Ugy mint tettek azt a HD-DVD meghajtoval.

[ Szerkesztve ]

(#11) tDr1v3r

tDr1v3r
(veterán)

Na, megjött a FAT-em váltója...

最低だ、俺って。

(#12) Mister_X válasza negyven2 (#10) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Nem érted... mi a jó búbánatért adnának ki BD-n játékokat, ha egyszerűen kezeli a DVD-t is? Nyílván majd pont megéri majd a 70 milla felhasználó mellett külön forgalmazni az 1-2 millió onelike 360-ak mellé, amikor ott sem garantált, hogy a BD-set vennék. :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#13) MasterMark válasza negyven2 (#10) üzenetére

MasterMark
(titán)

Pont ezt mondom, hogy nem adhatnak ki Blu-ray-en játékot attól még, csak filmet tudjon lejátszani.

(#14) Nescafé válasza MasterMark (#2) üzenetére

Nescafé
(őstag)

Én is :)

Apple 

(#15) negyven2 válasza Mister_X (#12) üzenetére

negyven2
(addikt)

Ertem en. De attol, hogy Blu-Ray el adnak ki es lejatsza a filmeket az szerinted nem erintene valamilyen szinten kellemetlenul a regebbi tulajokat?

(#16) MasterMark válasza negyven2 (#15) üzenetére

MasterMark
(titán)

Nem. Aki Blu-ray-t is akar, az ezt veszi.

(#17) Glenda válasza negyven2 (#15) üzenetére

Glenda
(addikt)

Amikor kijött a slim, kellemetlenül érintette a régebbi tulajokat?

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#18) Spancho

Spancho
(senior tag)

A Slim néz ki még mindig a legjobban.
De ennél még az eredeti fehér is szebb :)
Az ára meg szerintem 40-50k körül lesz majd ,akkor talán meg is veszik páran.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#19) tDr1v3r válasza Glenda (#17) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

Semmiképp sem.

最低だ、俺って。

(#20) moli.hu

moli.hu
(őstag)

ezek hulyek? a microsoftnal mindenki megorult? az uj konzoluk megjelenese elott kiadnak egy ugyanugy kinezo konzolt? hat nem tanultak a nintendo altal elkovetett dsi-3ds es a wii-wiiu hibajabol?

[ Szerkesztve ]

(#21) Glenda válasza moli.hu (#20) üzenetére

Glenda
(addikt)

Nem konkurensek. Az x360 nem futtatja a one játékait és fordítva.

(#22) negyven2 válasza Glenda (#17) üzenetére

negyven2
(addikt)

Nem, de lenyegeben nem is kaptak lenyeges olyan plusz funkciot ami nem volt meg a regibe is. Ugye egy BluRay tamogatashoz elvileg kell az olvaso, es szoftver. Es lehet, hogy egy megfelelo decoderchip is elkel. Nem azt allitom, hogy nem kell, csupan megjegyzem, hogy ezert a plusz funkcioert mar egyesek problemazanak.
Mashol is volt mar olyan, hogy becsapva erezhetik magukat azok akik bar hardverileg azonos geppel rendelkeznek, sot elvileg a szoftver is tudja, megsem tudjak kihasznalni ezt, csak ha egy uj gepet vasarolnak.

A jatekoknal pedig megtehetnek azt, hogy pl egy gta5-nel kiadnak egy 6 DVDs valtozatott es egy BluRay valtozatott is, ami ha nem is akkorat de egy kis plusz terhet jelentene (ugye DVD-n megfeleloen fel kell darabolni a jatekot, es ez plusz logisztika.)

(#23) wii90

wii90
(tag)

Csak akkor lényeges ez a hír szerintem ha változás történik a kinézeten kívül is és persze az ár is vonzó lesz... amire kivi leszek mennyivel megjelenés előtt jön majd ki az első 3led :DDD

(#24) negyven2 válasza wii90 (#23) üzenetére

negyven2
(addikt)

Elvileg azt is nyilatkoztak, hogy kisebb, halkabb, huvosebb. Hogy most ez atalakitott hardware, vagy csak az uj haz miatti hatekonyabb levegoelvezetes es hutes azt meg nem tudni.

(#25) wii90 válasza negyven2 (#24) üzenetére

wii90
(tag)

Remélem azért lényegesebb változásokon esik át, mert valjuk be egy új design szerintem totál nem hiányzik most a one előtt...

(#26) Glenda válasza wii90 (#23) üzenetére

Glenda
(addikt)

A 360s óta nincs RRoD.

(#27) wii90 válasza Glenda (#26) üzenetére

wii90
(tag)

Ebben én nem vagyok ilyen biztos mint te :)

(#28) negyven2 válasza wii90 (#27) üzenetére

negyven2
(addikt)

Na jo ha foliaba csavarva jatszol akkor talan lenne. Es persze ha nem lenne benne tulmelegedes vedelem. De mivel mar van ezert hamarabb lekapcsol mintsem komolyabb baj tortenne

(#29) wii90 válasza negyven2 (#28) üzenetére

wii90
(tag)

Igen igen ez mind igaz szép és jó de ezidáig kettő kicsikével kerültem kapcsolatba ágról vesszőröl szóval van az az opció ahol még beüt a krak :K

(#30) Mister_X válasza Glenda (#26) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Igazad van, RDoD van ;] Btw, csak adják jó áron és visszatérek (részlegesen).

(#31) Prof01

Prof01
(veterán)

Szép! Ha kap egy jó kis árzuhanást, le is cserélem a FAT-em. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#32) danikollar

danikollar
(őstag)

Ennek mi értelme volt a SLIM után?

(#33) moli.hu válasza Glenda (#21) üzenetére

moli.hu
(őstag)

dehogynem komkurensek: mindketto ugyanazt tudja: jatekokat futtatni.
az eladott konzolok tulnyomo tobbseget nem gamepod-olvasok veszik, nekik ez ugy nez ki, mint az uj xbox, igyhat megveszik ezt. jatsznak vele, majd fel ev mulva jon az uj konzol, ami tok ugyanigy nez ki, minek vegyek hat meg?
ugyanez tortent a wii-wii es a dsi-3ds eseteben, sot, ott 5 ev idokulonbseggel! pedig azok se ugyanazokat a jatekokat futtatjak..

(#34) Glenda válasza moli.hu (#33) üzenetére

Glenda
(addikt)

Ha valaki nem tudja elolvasni, hogy Xbox 360, az így járt.

(#35) moli.hu válasza Glenda (#34) üzenetére

moli.hu
(őstag)

sokan fognak igy jarni, foleg, hogy az 1 kevesebb, mint a 360.

[ Szerkesztve ]

(#36) negyven2 válasza moli.hu (#35) üzenetére

negyven2
(addikt)

Mert? Ha valaki azért megy be a Boltba, hogy Xbox ONE-t vegyen akkor az tudni fogja, hogy melyik az. Aki meg csak azért mert be, hogy vegyen egy konzolt annak tökmindegy, hogy melyik az, mert úgy se ért hozzá.

(#37) Glenda válasza moli.hu (#35) üzenetére

Glenda
(addikt)

A Windows 98 meg jobb, mint a Windows 8.

(#38) Petaki

Petaki
(csendes tag)

Én elgondolkoztam egy ilyen box vételén, szerintetek meddig lesz még támogatottsága a jelenlegi generációnak?

(#39) tDr1v3r válasza Petaki (#38) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

2 év minimum, sőt, szerintem több... nagyon sok potenciális játékvásárlóról kéne lemondania a kiadóknak.

最低だ、俺って。

(#40) moli.hu válasza Glenda (#37) üzenetére

moli.hu
(őstag)

de ez itt nem problema, mert az atlagember nem vesz dobozos windowst. megveszi a laptopot, aztan otthon bekapcsolja.az atlagember latja a reklamban, hogy nez ki az uj xbox, ilyen ketszinu fekete fenyezese van, bemegy a mediamarktba, es leveszi a polcrol... az xbox360v3-at. mert ugy nez ki.

(#41) negyven2 válasza moli.hu (#40) üzenetére

negyven2
(addikt)

Arra sajnos azt kell mondani, hogy így járt. Ez olyan mint amikor a Samsung Galaxy telefonokra/tabokra is azt mondta az Apple, hogy megtéveszti a vásárolókat. Ott különös módon, az ment, hogy aki összetéveszti az meg is érdemli, hiszen rá van írna, hogy melyik micsoda. Ahogyan a Boxokra is rá lesz írva, hogy Xbox 360 vagy Xbox ONE. Plusz ugye ezek az emberek kérdezik meg legtöbbször az eladókat.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.