Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JanR


JanR
addikt

Nekem ezzel a Falkon lapos box-al sincs bajom. Viszont a memoria noveles jo otlet volt.
Igaz akkor lenne tenyleg nagyon jo dolog, hogy az x gep hangjat minimalisabbra csokenntettek volna.

(#2) -kdM- válasza JanR (#1) üzenetére


-kdM-
senior tag

detto...abba a +25 w-ba meg nem fogok belehalni

(#3) JanR


JanR
addikt

Csovi-Csovi Jasper:DDD

(#4) borob válasza JanR (#1) üzenetére


borob
tag

én mondjuk feltételezem, h azért itt is érvényesül a kisebb csíkszélesség = 1 kisebb fogyasztás (kisebb táp) = alacsonyabb hőtermelés -» halkabb hűtés
én pl tuti elgondolkoznék egy ilyenre váltáson, ha nem kéne plusz hűtés, és ezáltal vmivel halkabb lenne...

[ Szerkesztve ]

(#5) (Kolombusz) válasza JanR (#1) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A Tibicsoki barátom gépe ilyen cod5 bundle csomagos és az már jasper.
Azt mondja, nagyon halk.

(#6) OddMan válasza (Kolombusz) (#5) üzenetére


OddMan
őstag

Megkérdezhetem, hol vette? :U

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#7) Bear16 válasza (Kolombusz) (#5) üzenetére


Bear16
csendes tag

Légszíves áruld el nekem is! :R :R :R

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

(#8) morphin válasza (Kolombusz) (#5) üzenetére


morphin
tag

Hi!
énis megtudhatnám, hol vette? mert most akarok beruházni énis konzolra. tv megvan. mostmárcsak egy box kéne. de ha már lehet itthon is kapni akkor jó lenne egy Jasper!!! pls válaszolj...

(#9) ithomas


ithomas
őstag

Sehol nem lehet még kapni MO-on.
A COD5 packosak sem minden esetben azok! (Sőt...)

Real eyes realize real lies!

(#10) morphin


morphin
tag

csak nézni kell melyiket mikor gyárották...okt. vége nov.eleje óta már jasper elméletileg...de itthon sőt,nagyjából a világon sok helyen is akkora készlet van h sztem még fél évig tuti nem lehet még kapni...úgyhogy vennem kell egy falcon-t :(( :(

[ Szerkesztve ]

(#11) WD40


WD40
aktív tag

Úgy döntöttem, én is be fogok ruházni januárban egy X-re, nem veszek 2x annyiért új gépet. Ez lehet számomra a kiindulási alap Jasper "kereséshez".

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#12) V1 zolee


V1 zolee
tag

valaki segítsen legyen szíves, csak egy kérdés!:
Az lenne a kérdésem, hogy ha a régi 20 gigás xbox 360 hdd- jét ha szétbontom és beleteszem egy slim "tokba" és utána azt belenyomom a 4 gigás slim gépbe, akkor fennakadás és hiba nélkül fel fogja ismerni a slim xbox a merevlemezt????
ugyan úgy ott lesz a slim gépen a profilom és minden mentésem és letöltésem??
Hallottam ilyenről, de nemtudom hogy megmerjem e csinálni, mivel teljesen elromlott a prémium xboxom, új gépet szeretnék venni, de mindenképpen a régi mentéseim és minden cuccom kellene a régi merevlemezről... először elit gépre gondoltam, megnéztem mennyiért van és kb. ugyanannyiért slimet kapok... ezért lenne ez fontos nekem.
PLS Valaki segítsen! köszönöm! :R :R :R :R :R

(#13) vammil válasza V1 zolee (#12) üzenetére


vammil
tag

Hello
Igen nyugodtan bele rakhatod, nem lesz semmi baja a mentésednek.

email: vammilhtc [kukac] gmail.com |||| Telefonon 7.00-22.00ig hétköznap 06/húsz/232-1472 vagy 06/hetven/515-9609

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.