Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) twine


twine
addikt

Nagyon köszönöm az írást! Személy szerint már rég kerestem egy csak kimondottan X360 Kontrollerel foglalkozó fórumot, hogy olvashassak személyes beszámolókat,,de nem nagyon találtam...rég óta tervezek egy ilyet vásárolni vezeték nélküli kiadásban! Én is azt olvastam mindenhol hogy ez A KONTROLLER! Bárhol bármilyen gamepadrol olvasok, még a "felső kategóriában" is mindenhol ehez hasonlitják a többit...(kivéve a "vér-PS-rajongókat)azt hiszem ez mindent elmond róla...valszeg ezért is nincs topic neki,,illetve fórum, mert aki ezt megveszi az használja nagy megelégedéssel...és slussz...valszeg nincs nagyon róla mit beszélni,,,,nekem persze mégis jól esett ez a megnyugtató irás...
és igen egyre jobban törnek be a konzol portolások Pc-re...kivül nézetes(TPS :F ) mászka játékok stb...ezek nekem mind tetszettek tetszenek,,ezeket mind sokkal jobb ilyennel nyomni...
Köszi még 1*
Ui: Talán egy FPS-t is kipróbálhatnál egy következő tesztben,,,hogyan is viselkedik egy ilyen...mert bár tudom perverz a gondolat,,de én valszeg ha végre rászánom magam és megveszem,akkor szeretném arra is használni...még ha olyan perverz is.... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.