Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

A Wii is csak 11% körül van? Azt hittem nagyobb szeletet vág ki a tortából. Igaz ide bele vették a hordozható konzolokat is. Bár számomra meglepő, hogy xbox360 az első a playstation 3-al szemben. Bár az én véleményem és meglátásom is igazolja a piacot: Szinte alig látok értelmes különbséget a két konzol között, árban viszont nagy a különbség. /blue-ray-t nem látom érvnek, mert aki ilyen filmet néz, nem hiszem, hogy konzolon fog filmet nézni, hanem legalább 400-500e forintos rendszeren/

Jevons paradox

(#2) Morden24 válasza Aprósólyom (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

mert aki ilyen filmet néz, nem hiszem, hogy konzolon fog filmet nézni, hanem legalább 400-500e forintos rendszeren/

Vagy vesz a gépbe 20K-ért blu-ray olvasót, mint én :DDD
Főleg, hogy ez legalább viszi a HDDVD-t is, amiket mostanság 2 font magasságában dobálnak utánad, ami azért nem olyan rossz üzlet :K

Egyébként én nem vagyok meglepve, csak valahol fura ez az egész uniformizálódás a konzolok tekintetében.
Személy szerint mindig úgy gondoltam, hogy kizárólag a megjelenő játékoknak kell eldönteniük azt, hogy A vagy B konzolt választom, mert nincsen közöttük érdemi különbség (a Wii ugyan ezt megcáfolta, de ezért van egészen más kategóriában, mint a két "nagy").
Ha az exkluzív címek elvésznek, akkor tulajdonképpen semmi értelme, hogy két konzol legyen a piacon.

Sectumsempra - For Enemies

(#3) nike_


nike_
addikt

És a PSP még mindig tartja magát...

(#4) nrgia


nrgia
őstag

Hajrá xbox. :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#5) Def26


Def26
félisten

Ez hihetetlen, hogy nem szedik össze magukat... :( Ráadásul Japán :O

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6) bwoay


bwoay
nagyúr

amikor először volt ilyen, akkor azt mondtuk, hogy szerencse.
aztán mikor 6 hétig tartott, akkor mindenki bámulatosnak találta.
erre a mostanira viszont azt mondom, hogy ez egy picsánrúgás.
csak boxon van jrpg. kinek fontos akkor a piac? hello, Dolly...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7)



aktív tag

én személy szerint a DS-nek szurkolok +xbox360nak ezek a favoritjaim.
volt PSP-m is de nem nyerte el a tetszésem igazából.

Már 16 éve itt :)

(#8) Aprósólyom válasza Morden24 (#2) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Lehet magamból indultam ki, de nem látom értelmét a félmegoldásoknak. Vagy sehogy vagy fullosan. Nekem a házmozi a sehogy kategória, mert kevés pénzem van. Tehát egy 2.0 Genius hangfal ami nagyon szépen szól (9e Ft) és a számítógép ami úgy is megvan és csak szimpla DVD olvasó, mert HD filmet úgy sem lehet igazán kiélvezni egy 55e Ft-os 20" TFT-n. A másik megoldás (részemről) meg az a fullos rendszer ahol legalább 90cm< képátlójú TV(de inkább nagyobb, mert akor már kötnék rá egy HTPC-t is), nem belépős 40-80e FT-os "házimozi" szett hanem tisztes hangfalakból összeépített cucc. Ez a kettő önmagában legalább 300e és akkor még nem is igazán High-End és még nincs Blue-Ray lejátszóm és filmem sem. Na, én valahogy így képzelem.

Jevons paradox

(#9) bwoay válasza Aprósólyom (#8) üzenetére


bwoay
nagyúr

a BD-t én sem látom érvnek, DE mint forrás, a PS3 pont az egyik legjobb alternatíva.
Sőt, sokáig ez volt a legolcsóbb és egyben legjobb BD player,
tehát nem volt értelme mást venni helyette, még akkor sem,
ha az ember nem akart játszani rajta

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#10) Def26 válasza Aprósólyom (#8) üzenetére


Def26
félisten

Ahham, akkor te autót sem veszel, csak akkor, ha meglesz a pénzed a Ferrarira? Én egy 26" -os LCD tv -n nézem a Blu-ray filmeket és még igy is sokkal szebb mint egy DVD. Hidd el lehet azért kis pénzel is élvezni ezeket a dologokat. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11) adalbert1


adalbert1
veterán

Sose gondoltam volna hogy ez valaha is elő fog fordulni... :Y

(#12) bwoay válasza adalbert1 (#11) üzenetére


bwoay
nagyúr

pedig ugye tavaly is "előfordult". és akkor 6 héten át vezetett.
na én azután gondoltam azt, hogy ilyen nem lesz mégegyszer.
most már inkább nem is gondolok semmit.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Xbox ot megéri venni, mert jo kis gép ugyan annyit tud mint a ps3-om, viszont aki ps3 at vesz annak van egy kis előnye a Blue Ray miatt ami, hát ki tudja mikor lesz alap a filmeknél vagy egyéb dolgoknál:)

(#14) Def26 válasza Black Dragon (#13) üzenetére


Def26
félisten

Blu-ray. ;)
Szvsz már most is előny, én pl. fanatikusan elkezdtem vásárolni a blu-ray lemezekt a ps3 miatt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.