Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

9 körül jövök elkenni a szátokat.

(#2) #07746304


#07746304
törölt tag

A Deluxe verzió nincs megemlítve :(((

(#3) rottenbull


rottenbull
senior tag

Nekem egy banner azt mutatja, hogy meg 22 ora es 25 perc van hatra az Origin Access Premier megjelenesig.

(#4) Televan74 válasza #07746304 (#2) üzenetére


Televan74
nagyúr

Tessék még többet költeni és előbb tudsz játszani! Nálam ez ennek a dolognak az üzenete. ;] :W

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) oriic válasza rottenbull (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bugos a banner. Játszható már a játék. [link]

#2) IntelliSense

Beleírtam, de itt most az Access hozzáférés a hír lényege. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) csiki_92


csiki_92
aktív tag

PS4-es előrendelőként (standard edition) nekem még várnom kell több mint egy hetet... ilyenkor azért ideges tudok lenni :DDD

(#7) rottenbull


rottenbull
senior tag

Because this is for the gamers.

(#8) rottenbull


rottenbull
senior tag

En mar be nem kapcsolom a gepet, hogy meglessem ezt :D majd holnap. Azert koszi.

(#9) #87082240 válasza csiki_92 (#6) üzenetére


#87082240
törölt tag

Ezért kell Xboxra megvenni. ;)

(#10) karesz.mk


karesz.mk
csendes tag

Most néztem a gépigényt :DD Megfüstöltetem az FX-8350-et, megnézzük mit teljesít :U

A RAM és VGA árakat nézegetve mindig a lottó reklám játszódik le előttem: "MENNYI?!"

(#12) csiki_92 válasza #87082240 (#9) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Ha xbox-ra rendelem elő a normál verziót, akkor se játszhatnék 20-a előtt.

(#13) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Kíváncsi vagyok lesz-e shitstorm...

(#14) utomi


utomi
senior tag

Nem azért de úgy tudtam, hogy csak Premier-el lehet elérni November 9.től vagy nem? Vagy ez csak a PC-re igaz?

(#15) hardzsi2 válasza Televan74 (#4) üzenetére


hardzsi2
aktív tag

Ez is, illetve bennem ez még egy olyan óvatos (önkéntes) bétateszt fílinget is kelt, vagyis az EA egy limitált körrel megfuttatja, hogy szükség esetén (ha komolyabb leveling problémát vagy bugot érzékelnek) kiadhassanak egy 0 day patch-et, hogy mire a széles közönség ráveti magát, ez már ki legyen belőle gyomlálva.

Tesztelni úgy sincs soha elegendő idő, így nyernek egy kis laufot és elkerülhetik, hogy egy esetleges súlyosabb probléma a premier napján üssön be és akkor kelljen kapkodni.
Ráadásul ezen tesztidőszakot még meg is fizettetik a türelmetlenebb/pénzesebb játékosokkal.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#16) szabimabli


szabimabli
csendes tag

Úgy tűnik a sok sírás rívás ellenére az emberek nagyon élvezik az új BF-et és tényleg jól sikerült a játék. Milyen meglepő. Pedig azt olvastam, hogy a béefnek annyi, meg a cod mindent megver.

(#17) oriic válasza utomi (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A teljes verziot igen. Trial jatszhato Xboxon is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#18) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Ezzel az egéssze "ki mikortól játszik dologgal" nem értem amúgy hogy mi a gond, nekem pl alap acess-em amúgy is volt tudtam előre hogy korlátozott ideig fogok tudni játszani vele.
Megvenni amúgy sem akartam mert nekem nem sokban külömbözik az 1-től, van scope a fegyvereken, kicsit szinesebbek a pályák és nagyjából ennyi, a single nem nagyon érint meg amúgy sem csak a multi.
A 8 órát viszont keveselltem ezért vettem egy hónap prémiumot addig bőven játszok vele annyit amennyit akarok.
Majd jó lesz ez ha jön alap acess-be ingyen egy év múlva.
És tényleg szerintem is ez csak tesztjellegű dolog mit bírnak a szerverek, akik megvették/előrendelték a játékot jó eséllyel legalább alap acess-ük van (1200 Ft/Hó) így kipróbálni mindenki ki tudja ha akarja, mire a tényleges start jön.

(#19) Dilikutya válasza DiamondBack (#18) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért van abban valami aranyos, amikor megjelenés előtt hitelezel a kiadónak, aki ül a pénzeden, de játszani az fog előbb, aki még többet hitelez. Már meg sem próbálják az előrendelést vonzóvá tenni. Meg azért mindenhol próbálnak a bővebb verziók felé terelni az embereket. Csak épp semmit se kapsz érte, és mivel kevesebben veszik meg, a DLC pályák sem olyan népesek.
De az mekkora már, hogy a 10 órás demó is csak fizetős szolgáltatásban érhető el.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#20) rottenbull válasza Dilikutya (#19) üzenetére


rottenbull
senior tag

Az jatszik elobb, aki becsengetett par eurot egy elofizetesbe. Nem az, aki elorendelte 60 jurcsiert :DDDD
Az EA-nel semmit sem erdemes elorendelni. Fizetni kell az Access-t. Kiveve persze PS-en.

(#21) Barthezz2 válasza rottenbull (#20) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Valaki próbálta már PC-n? Másnál is laggol néha?

Simán megy 60FPS-el, erre random 1-1 pillanatra beakad. SSD-ről megy..

Everybody lies.

(#22) Dilikutya válasza Barthezz2 (#21) üzenetére


Dilikutya
félisten

Megjelenés kicsit több, mint egy hét múlva, most még a fizetős béta megy. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) Barthezz2 válasza Dilikutya (#22) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tudom.
EA Pass-em van csak, az meg másnak is lehet. :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#24) rottenbull válasza Barthezz2 (#21) üzenetére


rottenbull
senior tag

Nem volt nalam eddig gond.

(#25) Barthezz2 válasza rottenbull (#24) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Kevés lenne neki a 6600? :U

Everybody lies.

(#26) Dilikutya válasza Barthezz2 (#25) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szinte biztos, hogy nem. Inkább valami kezdeti hiba lehet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.