Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Xaels válasza RudY (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi. Nagyon le van értékelve ez a játék. Metacriticen a User score sem túl magas, legalább is a PS4-es verziónak. Kicsit félve vettem meg akcióban emiatt, de egyáltalán nem bántam meg. Végig élvezhető volt haverral. Igaz csak ketten játszottunk, idegeneket nem engedtünk be. Egyedül az első pályát próbáltam ki vétel után, de ott úgy éreztem nem lesz nagy kihívás, ezért is indítottunk egyből Hard módon. A 3. pályán már izzadtunk rendesen. Ennek a játéknak a kincskeresés adja meg igazán a fűszerét és örülnék ha lenne folytatása vagy egy Season 2 ahol mondjuk kapnánk egy kínai, indiai vagy maja szettet. A pályák meg a puzzleök simán AAA szintűek, nagyon szépek és jól megtervezettek még ha nem is találták fel a spanyol viaszt. Ilyen téren simán oda merném tenni egy Tomb Raider vagy Uncharted játék mellé.

Ennek a játéknak akár egy cross-platform is jót tehetne, hisz nincs PVP így nyugodtan össze lehetne engedni mindenkit. Bill+egér támogatás is elvileg ott van minden platformon akár.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.