Hirdetés

2019. július 22., hétfő

Gyorskeresés

(#1) szupermacs

szupermacs
(PH! kedvence)

Nagyon klassz írás lett! annyira meghoztad a kedvem, hogy nem igaz. Ha gondolod, akkor vegyél fel Steamen és dobj egy üzenetet, hogy mikor éljünk túl. :D Régebben videókon néztem ezt a játékmódot, de már nem találtam egy ideje senkit a multiban.
DLC-ket be lehet még szerezni?

Emlékszem, hogy emiatt vettem meg a HD5750-es kártyámat, amiben volt már DX11. Aztán megvettem a játékot és sose vittem végig a kampányt. Valami kegyetlenül gyalázatosan rossz volt és számomra nehéz is. Nagyon fukar volt a játék a lőszerrel és ez az agyamra ment. :( Multi jobban érdekelt mindig is.

Köszi a bejegyzést! :R

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#2) Xaels válasza szupermacs (#1) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Steam-en be lehet szerezni a DLC-ket. Mondjuk szerintem csak akciósan érik meg az árukat.

Multiban sem bánik bőkezűen a lőszerrel a játék viszont a közelharc összetett. Védekezés és visszatámadás is van.

Szervert simán lobbyban nem lehet találni, dedikált viszont fut még pár ahol néha napján élet is van.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) szupermacs válasza Xaels (#2) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

G2A-n majd megnézem, hogy van-e kulcs a DLC-hez olcsón. Remélem, hogy be tudom szerezni onnan, máshol nem is nagyon vásárolok mostanában.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#4) Xaels válasza szupermacs (#3) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A DLC-ket én is 75%-osban vettem meg nemrég Steam-en.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) szupermacs válasza Xaels (#4) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Rákeresek majd, köszi.
Egyébként csak ezeket a pályákat tartalmazzák a DLC-k? Semmi single player móka, vagy más játékmódhoz pálya?

[ Szerkesztve ]

(#6) Xaels válasza szupermacs (#5) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)
LOGOUT blog

2-2 sima Multis map is van a DLC-kben. Most egyébként megint 75% van rájuk mert tegnap volt az első nemzetközi Aliens nap LV-426 után :D 1,5EUR egy DLC

(#7) szupermacs válasza Xaels (#6) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Láttam, jó nagy mocskok! :D Fizu előtt csinálnak minden jó akciót... És ezzel sem várják meg a pénzem. Nem is értem, hogyan akciózhatnak hónap végére. :(((

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.