Hirdetés

2019. február 19., kedd

Gyorskeresés

(#1) ProEvoFan

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Akkor ebben most lesz egytékos kampány is vagy csak co-op és mmorpg jelleg?

(#2) Xaels válasza ProEvoFan (#1) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Sztori küldiket tudsz indítani egyedül privátra állítva, de a Strongholdot meg Freeplayt nem lehetett a Demoban privátra rakni. Egyedül sokszor elég nehéz tud lenni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X ///

(#3) _drk

_drk
(senior tag)

Minden javelinnek van sok külön skillje, amiket lehet majd váltogatni?
Rangerrel nyomtam csak egy kicsit, nem sok időm volt sajna most hétvégén.
Annak volt egy nagy lövése meg gránát csak. Közel harcnak meg nagy volt a cd-je.

Ha a harcot jól kidolgozzák, akkor ez jó game lesz. Például egy fegyver ad +sebzést skillnek meg hasonlók.

(#4) Polllen

Polllen
(PH! nagyúr)

Érdekesnek tűnik, de nekem ez így kevés volt, hogy lenyűgözzön. Anno a Division egy megvett kilóra a story-val. Itt is előbb legyen egy történet, ami megfog, aztán mehet a coop.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5) Xaels válasza _drk (#3) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Annyi időm nem volt sajnos, hogy minden Javelint kimaxoljak és rengeteg mindent nem tettek közzé a demoban, de vannak variációk azért. Fegyverekben, elemi tulajdonságokban és képességekben is volt több féle amivel találkoztam. Maga a különféle Javelinek is nagyon eltérnek, például a storm vagy a colossus nem dobál gránátot, a storm dodgeolása olyan mintha elteleportálna míg a colossus egyáltalán nem tud dodge-olni. A kozelharc is teljesen más, a Colossusnak területi sebzése van ott.

(#6) Xaels válasza Polllen (#4) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Itt a demoban szinte semmi komolyat nem árultak el a sztoriról. Viszont az kiderült, hogy vannak választási lehetőségek párbeszédeknél, bár kétlem nagy hatásuk lesz magára a történetre.

(#7) _drk válasza Xaels (#5) üzenetére

_drk
(senior tag)

Ezt úgy tudnám elképzelni mint az Overwatch-ban. Jobb lent ott vannak a skillek, de itt ügye nem a hősöket cserélgeted, hanem a skilleket. Különböző Javelinhez, különböző skillek, meg különböző fegyverek.

(#8) Xaels válasza _drk (#7) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Így is fel lehet fogni.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.