Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) #65675776


#65675776
törölt tag

Ennyi pénzért már forrasztópákát is lehet venni.

(#3) nakos1212


nakos1212
senior tag

Mantle csak arra volt jo h iranyt mutasson es megszorongassa a dx toket.

(#4) 7time válasza nakos1212 (#3) üzenetére


7time
senior tag

Ez még elválik, egyelőre a DX12 sehol sincs és ki tudja hogyan fog működni, voltak már nagy ígéretek az MS DX történelmében amiből nem lett semmi.

(#5) nakos1212 válasza 7time (#4) üzenetére


nakos1212
senior tag

Ez is igaz de a dx egyelore a standard, a nev amire gondol az ember ha pc-s grafra gondol, monopolhelyzetben van majdnem. Persze a mantle soncs meg nagyon sehol, van 3 jatek kb ami tamogatja es az is bugos. Ettol fuggelenul ertelmes koncepcionak tartom es az amdt sem utalom.

(#6) 7time válasza nakos1212 (#5) üzenetére


7time
senior tag

Nekem is mindegy ki csinálja és mit csak jobban menjenek a játékok ugyanazon a hardveren, a többi lényegtelen, persze a DX előnye hogy mindenki támogatja.

(#7) #65675776 válasza nakos1212 (#5) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Mantle nem is lehet standard, elvégre csak GCN-en megy.

(#8) nakos1212 válasza #65675776 (#7) üzenetére


nakos1212
senior tag

De gondolom tudod h mire akartam kilyukadni.

(#9) Sanchez638 válasza 7time (#6) üzenetére


Sanchez638
addikt

" csak jobban menjenek a játékok ugyanazon a hardveren" ez kinek lenne jobb pénzügyileg?:)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#10) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Azon a játékkocsin behaltam, elképzeltem ahogy egy sikeres üzletember vesz egy ilyet magának :DDD

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#11) 7time válasza Sanchez638 (#9) üzenetére


7time
senior tag

Már nem számít, az AMD és az Nvidia is tudja hogy sokkal több VGA-t nem tudnak eladni mert a gyártás egyre drágább a vásárlók száma pedig egyre csökken így 1 vásárlóra nagyobb összeg jut, ez a "minden évbe új VGA" már nem működik így szoftveresen kell tegyenek valamit az ügy érdekében és amennyire lehet idővel APU-val megoldani a költségproblémákat, ha rá tudják integrálni a memóriát az APU magra és gyorsítani a konzolokhoz hasonló API -val ez meg is történhet, persze lesz egy réteg akinek VGA fog kelleni de az méregdrágán fog hozzájutni.

[ Szerkesztve ]

(#12) TK36


TK36
aktív tag

A Hammacher Schlemmer "játékszer" áráért már egy viszonylag komolya autó is kifutja. Bár játékszernek, még felnőtteknél is elég drága muri.
Nem gondoltam volna, hogy az az USB-s forrasztópáka ilyen sokáig is bírja csatlakoztatás nélkül. Bár a hófoka egy normális készülékhez képest nem alacsony?

(#13) devast


devast
addikt

Az Ultra család friss microSD kártyája nem kevesebb mint 128 GB adat tárolására képes
Magyarhonban lehet friss, de normálisabb helyeken már lassan 5 hónapja kapható.... Már az első áresésen is túl van, kb 22-23k-ért vihető.

[ Szerkesztve ]

(#14) kpal


kpal
veterán

X99 kell majd jó áron apróról :DD

(#15) Gabor 13


Gabor 13
csendes tag

Ez a forrasztópáka már 2 éve kapható 2 db 2 AA elem kell a működéséhez 4 mp alatt felheviti nem kell 30 mp mint ennek , és 4000 Ft volt az ára .

(#16) Zodicus válasza kpal (#14) üzenetére


Zodicus
senior tag

És DDR4 :K

(#17) kpal válasza Zodicus (#16) üzenetére


kpal
veterán

igen ,ami úgy hozzátartozik cuccok :K anno ugyan így vettem az x58-at :)

[ Szerkesztve ]

(#18) gghrtz


gghrtz
őstag

Ez a Hama USB-s hangkártya eléggé hajaz a kínai 400Ft-os cuccokra... [link]

(#19) Garada válasza gghrtz (#18) üzenetére


Garada
őstag

Nekem is ilyen érzésem van.

(#20) Akula válasza asdf_ (#1) üzenetére


Akula
őstag

Nekem is :(
Valaki tudja a korrekt linket, vagy kezdhetek guglizni?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#21) Degeczi válasza gghrtz (#18) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az lenne a meglepő, ha nem így volna...
(az összes Hama számtech cucc noname kínai beszállítóktól származik)

(#22) devast válasza gghrtz (#18) üzenetére


devast
addikt

Ebay-en 400 forint, postával együtt, és nyernek rajta, a hama meg 4k-ért árulja :DDD Idézek a másik cikkből:
A Hama USB-s külső hangkártyájának ajánlott ára 3990 forint
Komolyan mondom, ha ezek zsemlét árulnának, akkor 500ft-ért adnák darabját....
Ilyen fantasztikus matricázó cég meg a delock meg a media-tech is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23) quarros válasza Gabor 13 (#15) üzenetére


quarros
tag

Meh... Nem tudom hogy te honnan szereztél olyan mobil pákát ami 4 mp alatt üzemi hőmérsékletre hevül mindössze 2 AA-s elemmel de gratulálok. Nekem egy Hakko FX-901 -em van ami alapból 4 darab AA-s elemet igényel és kb 20-30 mp amíg eléri az üzemi hőmérsékletet. Ez a 4 másodperc mókás mert még az asztali Metcal MX500 állomásom is kb 8 másodperc alatt éri el az üzemi hőmérsékletet pedig annak induktív (ami elvileg gyorsabb) nem rezisztív a fűtőeleme.

(#24) Chrys_ válasza quarros (#23) üzenetére


Chrys_
addikt

Nekem egy Weller van, 3 AA-s. Nem találom túl jónak, valahogy mindig problémás vele a munka, inkább vettem rendes szettet.

(#25) quarros válasza Chrys_ (#24) üzenetére


quarros
tag

Ja nem egy szuper könnyen használható eszköz de ha nem finom munkáról van szó és a hordozhatóság fontos akkor megteszi villámjavításokhoz. Átmenőfuratos (nem karmos) Elkonál épphogy megteszi ill 1206, 0805 smd -k nél használható de kisebb dolgokhoz nem. Asztalit semmiképpen nem tud helyettesíteni. Minden nagyobb tömegű, felületű forrasztási pont kifog rajta mert egyszerűen nincs akkora teljesítménye. Bár azon már eltöprengtem egyszer hogy megpróbáljak ráhackelni egy magas C értékü LiPo-t és ezzel pótoljam a teljesítményt de egy sima 2 cellás LiPo -nál 7.4 Volt az amit lead, és ez 1.4 Volttal több mint a 4 AA alkáli pack max feszültsége. De mivel nem bontottam szét az "elektronikát" (már ha van egyáltalán) a pákában, ezért nem tudom hogy mennyire változtatnám a pákacsúcs hőmérsékletét.

Rendes szett alatt mobil gázost értesz, vagy asztalit?

(#26) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

A Rubik kockás hűtő jöhet, nagyon vidám. :D

(#27) CoDWaW07 válasza kpal (#14) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Igen, és lehet hogy drágább lesz egy RAMkit mint egy X99-es alaplap az apróról :DDD

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#28) Gabor 13 válasza quarros (#25) üzenetére


Gabor 13
csendes tag

Li-Po helyet esetleg a Li-Ion ami AA méretű 3.7 V 1200-3000 mha között lehet fellelni 500- db , 2 db-ot esetleg bele lehet tenni , de hogy a belső elektronika többet elfüstölés nélkül el bir-e viselni az kérdéses .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.