Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Régebben az alsókategória sztárja volt,most meg a felsökategória a cél.Csak így tovább,kezdem megszeretni öket.

duree54

(#2) Kotomicuki válasza Duree (#1) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Hogy "fönt" is sikeres lehessen, ahhoz azért olyan dolgokat is meg kéne lépniük, mint a 2 év helyett 3 év garanciaidő...
(Az XFX is tud olcsón VGA-kat kínálni, de azokra csak 1 év garanciaidőt adnak - miközben a többi cég 2-3 évet ad - , ami nem biztos, hogy a mai, mindent túlolcsósító, elvárható minőségi szint alatt előállító időkben jótékonyan hat a piac megnyerésére...)

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#3) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ronda ez a piros szín. A régebbi P67, Z68 deszkák legalább is jobban néznek ki, mint ez a modell.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#4) Steve1207 válasza Duree (#1) üzenetére


Steve1207
veterán

A kezdeti baklövések után (2000-es évek eleje) tényleg volt bukdácsolás, de már akkor is volt jó pár cucc, ami megbízható volt. 2006 óta használom a lapjaikat összeépítésre, saját vonalon pedig középkategóriában meg ITX szekcióban, de egy hibással se találkoztam, stabilak és a support is ott van. Pont Asus vonalról váltottam (akkor léptek ki külön? vagy valami olcsó szegmensnek indultak kezdetekben más néven) és minden téren jóval többet nyújtottak, csak lestem.
(OFF)(Anno nagy tuningos években volt is velük levelezésem pár alkalommal, egyből válaszoltak minden kérdésemre, meg is lepett :) valami bios-os kavarás volt, utána meg nyomatták az újat pár hétre. )(/OFF)

Nekem az MSI lett nagyon szimpatikus az utóbbi években, a többi gyártótól elment a kedvem. EVGA lenne még korrekt, de annyi pénzt meg nem érnek.

(#3) Petyyyyy: jaja, túlzottan rikító, nagyon határeset.

[ Szerkesztve ]

.

(#5) Findzs


Findzs
addikt

még mindig tömik ennek a srácnak a zsebét? :U

inkább már akkor dahang, vagy cypher vagy rapha vagy evil stb.

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#6) berVi válasza Kotomicuki (#2) üzenetére


berVi
senior tag

Elarulom, en soha nem nezem a garanciaidot, pedig mindig a legjobbat keresem. Ez nalam egesz egyszeruen nem szempont. A garanciaido sok esetben inkabb politikai, mintsem szakmai kerdes, irrelevans.

(#7) #16939776


#16939776
törölt tag

A sok piros szín a potenciálra utal akkor "rendbe van"
Jó hogy nincs már hőleadási funkciójuk, de azért nem kellene randának lennie ezek a bordáknak :U

(#8) bteebi


bteebi
veterán

Nyamm, elfogadnám :U. Azért a 8 db DDR4 foglalat elég kemény :Y. Na meg ez is:
"és az alacsony késleltetésű Fatal1ty USB port"
Azért ez már a szokásosnál is bullshitebb :U.

#5: Ő már egy jól bejáratott termék, úgyhogy egyelőre meg fog maradni. Így nem kell feleslegesen a PR-ra költeni :D.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#9) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

picit lent van a cpusocket, bar talan a videokartyara meg epp nem log ra egy nagyobb cooler.

egyebkent ha lesz reszemrol socket2011-3 akkor ez a lap kb pont azt tudja, amire szuksegem lenne. megfeleloen arazva ebbol reszemrol meg akarmi is lehet.

kinezetre teljesen vallalhato... de multigpu es egy nagyobb leghuto mellett ugyse latszik a lapbol kb semmi.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#10) fanti


fanti
addikt

Nagyon szép lap, minden földi jóval fölvértezve, bevállalnám!

Az Asrock amúgy is nálam már a legjobb gyártó alaplapok terén, ez a lap meg igazi prémium kategória!

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#11) atee válasza fanti (#10) üzenetére


atee
őstag

Igen az ASrock szépen felnőtt a nagyokhoz. Nálam már nincs is más alternatíva csak MSI es ASrock. Evga ok lehetne, de túl van picit árazva hozzájuk képest.

D-day 2002-01-04 01:54

(#12) bsh


bsh
őstag

azt hiszem ez az első normál atx méretű x99 lap, amit láttam. helyes.

(#13) F34R válasza Findzs (#5) üzenetére


F34R
nagyúr

Ja hogy o az a Fatality ? nem tudtam...

(#14) Garada válasza Duree (#1) üzenetére


Garada
őstag

Valóban, egyetértek.

(#15) waithEard válasza berVi (#6) üzenetére


waithEard
őstag

"Elarulom, en soha nem nezem a garanciaidot, pedig mindig a legjobbat keresem. Ez nalam egesz egyszeruen nem szempont. A garanciaido sok esetben inkabb politikai, mintsem szakmai kerdes, irrelevans."

Te jó ég. :U

LAP: Segszikláék jönnek fel mint a talajvíz, de valóban lehetne mozdulni a 3 év felé garanciális időben.
És jó lenne ha Sapphire is meglépné végre.. :)

[ Szerkesztve ]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#16) CyborgX válasza berVi (#6) üzenetére


CyborgX
csendes tag

Majd ha elromlik es cumizol a gari hiánya miatt akkor onnantól szempont lesz ;)

(#17) rewolt


rewolt
csendes tag

Vicces hogy egy matricát se tudnak egyenesen felragasztani,
itt most az Ultra M.2 feliratra gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#18) CyborgX válasza rewolt (#17) üzenetére


CyborgX
csendes tag

Ferde a matrica...micsoda probléma te jo isten :D

(#19) rewolt válasza CyborgX (#18) üzenetére


rewolt
csendes tag

Nem arra gondoltam hogy a matrica befolyásolja a foglalat sávszélességét.
Csak szerintem az ördög a részletekben rejlik. :))

(#20) ΞΔGLΞ válasza fanti (#10) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A szépség nálam nem szempont, teszteket akarok látni! :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.