Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Kár, hogy a tombraider stílusú részek egy rakás kaki benne, irányítás főellenségnél pl. folyton nekirányt a kamera, meg van egy rész ahol ugrálni kell egy heli elől nos kettétörtem a billentyűt a gamét pedig töröltem. :DDD
Jó az ötlet izgalmas harcijelenetek, de egy játék szórakoztasson, ne pedig velem szórakozzon.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2) ptogamer


ptogamer
csendes tag

Ez egyszinten van a psp-el! :W

(#3) infectedmann


infectedmann
őstag

Amúgy ahhoz képest, hogy mindenki esztelen hentelős játéknak nevezte több százan akadtak már el benne nevetségesen könnyű helyeken. Hát igen. Van aki nem szokta meg, hogy gondolkodni is kell egy játékban :D

(#4) Sárpac válasza infectedmann (#3) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A helis ugrálós részen nincs mit gondolkodni.:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Először csak nézek hogy ez "mééé" ilyen ronda, aztán elolvastam a szöveget alaposan. :DDD

(#6) danntora válasza Sárpac (#1) üzenetére


danntora
tag

Mondjuk egy ilyen hentjátékhoz kell némi ügyesség is, ha csak rátenyerelsz a billentyűzetre és várod hogy kimúljon egy boss akkor az már régen rossz. Az elején én is elakadtam a magmaszörnynél, két nap után csillant fel a remény hogy talán le is tudom győzni. Utána már egy-két perc alatt kinyírtam a nagydarab ellenfeleket, úgy hogy nem is sebződtem közben. De legalább tudom hogy nem fogott ki rajtam egy szaros játék.

(#7) Sárpac válasza danntora (#6) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Az a game engem nem szórakoztat amivel 2napig kell tökölni, hogy továbbjussak egy pályaszakaszon, már csak azért sem mert vagy 200x ugyan azt kell végigjátszani. Idegesítő bosszantó az ilyen gammát le kell törölni a fenébe.:D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#8) Wolverine válasza Sárpac (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez csak annyit tesz, hogy nem vagy elég ügyes hozzá :P (ha van nehézségi fokozat állítás benne, akkor vedd lejjebb ;])

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9) Sárpac válasza Wolverine (#8) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hogy a fenébe lehet megcsinálni a helis részt ahol oldalnézetben kell szerencsétlenkedni és közben ugrálni, na most az első ugrálós rész megy simán a másodiknál ahol kimozdul a talaj a lábam alol nos 3 lehetőség van vagy beleugrik a vízbe vagy beleesik vagy a heli lő le a falról?:F

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#10) danntora válasza Sárpac (#9) üzenetére


danntora
tag

Ott csak ugrani kell a megfelelő helyre, nincs benne semmi trükk...

(#11) ricsi99


ricsi99
addikt

Megakadtam 1 pályán... az intézetben zuzok épp s 1 helyen 1 figura elmelvényről lövödözget rám, szemben pedig minta 1 csaj lenne 1 energiaktercbe lezárva, 2 pengés fickót likvidáltam de az emelvényen lévöt nem érem el... ötletek?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#12) ricsi99 válasza ricsi99 (#11) üzenetére


ricsi99
addikt

Senki sem tud semmit?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#13) Zsoccc válasza ricsi99 (#12) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Esetleg próbálkozz itt, hátha itt többen tudnak segíteni a problémádon.

(#14) storm81


storm81
csendes tag

Vagy itt is próbálkozhatsz, emitt meg teszt is van róla, ha valakit érdekel.

May the Force be with you...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.