Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Lets get ready to rumble!

Csak kár, hogy Steam-re nem jön, bár Randy Savage nélkül amúgy sem lenne az igazi... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#2) AkosAkos válasza AxBattler (#1) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

Nem csak Steam-re,PC-re sem. :)

(#3) F34R


F34R
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

Feed Me Punk ;]

(#4) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

A felénél kinyomtam a videót.

1. Elég gyenge eresztés.
2. A folyamatos "ugrál a kép és villog" effekt halálra idegesített. Elmebeteg megoldás.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5) Kanczy


Kanczy
veterán

Nekem továbbra is instabuy :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6) F34R


F34R
nagyúr

Vajon meddig vannak benne a roasterbol a pankratorok ?

(#7) james001


james001
veterán

If you smeeeeeell what The Rock is cooking??? :DDD :DDD
Néztem róla videókat,eddigi legjobb WWE játék lesz az biztos. (A hétfői RAW-ban meg CM Punk-on volt egy WWE 13 pulcsi,kicsit jól nézett ki :D )

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8) F34R válasza james001 (#7) üzenetére


F34R
nagyúr

Hehe Royal Rumble-re vissza is ter :DDD

CM Drunk :DDD

(#9) james001 válasza F34R (#8) üzenetére


james001
veterán

Bizony és 100% hogy The Rock vs CM Punk lesz a főmeccs :D Nehéz hogy kinek "szurkoljak",mert mind2 pankrátor a kedvencem. :D
Gondolom te nem vagy egy Punk fan :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#10) F34R válasza james001 (#9) üzenetére


F34R
nagyúr

ugy kimondott kedvencem nincs , jo pankratornak tartom de nem muscular igy van akik ellen eselye sincs. neki van a legtobb oszetett movementje , facekent jobban bejott dehat ez van..

(#11) Kanczy válasza F34R (#10) üzenetére


Kanczy
veterán

Mindenki ellen lehet esélye, ha olyan a gimmickje... például DB teljesen hihető, hogy bealáz akár egy Sheamust, Cenat vagy Showt, mert "submission master".

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#12) F34R válasza Kanczy (#11) üzenetére


F34R
nagyúr

NO NO NO NO :DDD

(#13) james001 válasza Kanczy (#11) üzenetére


james001
veterán

Bryan-nek jó a submission manővere,de ő igazán régen volt "jó pankrátor". Mostanában már egy elmebeteg kecskefejű,ahogy The Rock elnevezte őt :D A meccseken se jeleskedik mostanában,hála Kane-nek...
Meg itt a WWE 13-ban tényleg le tud verni akárkit,attól függ milyen nehézségi fokozaton nyomod :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#14) Kanczy válasza james001 (#13) üzenetére


Kanczy
veterán

Épp ez a lényeg... jelenleg ő a legjobb karakter a WWE-ben. Bárhogy próbálja Vince lehúzni a wc-n, mindig aranyat csinál a szarból. Félelmetesen jó :P

De ugye amúgy nem magyarul nézed...? Ez a kecskefejű szó elég ijesztő :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#15) james001 válasza Kanczy (#14) üzenetére


james001
veterán

Dehogy én követem minden egyes hétfői és pénteki eseményt (RAW és Smackdown),meg a PPV-ket is megnézem minden másnap rendesen angolul. Hétfőn is megnéztem a Hell in a Cell-t,ami óriási volt,főleg a végén amikor Ryback a ketrec tetején nyomott egy Shellshock-ot (asszem az a mozdulat neve) :D Aztán tegnap meg a RAW-t is megnéztem. Mick Foley újra visszatért,óriási forma az a csávó :D
A kecskefej (vagy kecskearc) meg a goatface lefordítása,mert ugye a RAW 1000-ben így nevezte The Rock Bryan-t miután beleszólt a mondanivalójába. Ne feledd: soha ne szakítsd félbe The Rock-ot :D Azóta mindenki ezzel oltja Bryan-t :D
Én amúgy akkor szerettem Daniel-t amikor még nem csinálta ezt a YES YES YES utána meg NO NO NO dolgot,amikor pl. nehézsúlyú bajnok volt,meg amikor Punk ellen nyomott meccseket.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#16) F34R válasza james001 (#15) üzenetére


F34R
nagyúr

En is szoktam + Main Event

Akkor is ez volt a legnagyobb a 1000th-n [link] :DDD

(#17) Szafter


Szafter
tag

A grafika így első látásra , DE benne van az a rész, amikor összeomlik a ring! :C

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#18) james001 válasza F34R (#16) üzenetére


james001
veterán

Main Event nem mindig jó,de bele szoktam nézni azért.

Ja igen ez is nagy :D Amikor The Rock elkezdte énekelni a kis dalocskát,sírva röhögtem :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#19) wii90 válasza TazLeacher (#4) üzenetére


wii90
tag

Megsem kellett írnom a véleményem... :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.