Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Nem igazán értem, az 100/100 nem elég jó az ACID3 alatt, vagy izé?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) dr. Kind válasza Blyan (#1) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

"To pass the test, a browser must use its default settings, the animation has to be smooth, the score has to end on 100/100, and the final page has to look exactly, pixel for pixel, like this reference rendering."

Nézd meg a bal felső sarokban látható hibákat, az Acid3 feliratot és az alsó részeket.

(#3) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nem csak WP8-on fut a program, 7.x-en is. Alapvetően jó lenne, de... sajnos nem az. Többlapos böngészésnél nem maradnak memóriában az oldalak, váltogatásnál mindig újratöltögeti azokat, elég idegesítő. Van, hogy EDGE kapcsolattal nem akar működni, kidobja, hogy sorry, de nem tudta megnyitni az oldalt, próbáljam újra, vagy keressek rá. Szét szokott esni a szövegtördelés is, bár ez még a használható szinten belül marad. Ami viszont nagyon gáz, az az a jelenség, amikor megmakacsolja magát és hiába tapizok a linkre, nem nyitja meg (meg úgy semmit), helyette kijelöli, amire böktem, ilyenkor a hosszan nyomós menü se ugrik fel, illetve szeret indulásnál force closeolni. A frissítésekkel egyébként egyre használhatóbb, de még mindig nagyon nem az igazi. Ha tömörítés kell, akkor sokkal inkább a UC Browser.

(#4) BiP válasza kolosanyi (#3) üzenetére


BiP
nagyúr

Én még 610-esen próbáltam az Xpress bétát, siralmas volt. 820-on már használható (végleges), de nem jobb az Explorernél.
A héten viszont ráakadtam én is az UC browserre, überel mindent :)

[ Szerkesztve ]

(#5) kolosanyi válasza BiP (#4) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ráadásul a UC Browser tud gesztusvezérlést, ami azért nem rossz, ha már tapi kijelződ van. Mennyien szidták régen a +/- gombok böködését, mint zoomolás vezérlést, mert a multitouch kifinomultabb, jobban kezelhető egy érintőkijelzőn. Na ugyanez érvényes a lapok kezelésére is, amiben jelenleg a UC Browser a legjobb. Elvileg a jelszavakat is elmenti, tud könyvjelző szinkront is, de a jelszókezelés mostanában nem az igazi, azt meg kell hagyni.

(#6) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Próbáltam egy ideig, de valahogy mindig az ie-nél kötöttem ki újra. Magyarán eddig az vált be a legjobban. Ennek kell még néhány frissítés szerintem. Sokszor lépkedett nálam ki Lumia 920-on.

kolosanyi: az nálam például ezen az oldalon kilépked [link] pedig ez fontos lenne nekem. így ment a kukába az is. Egyébként szimpatikus volt.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Az adattömörítéses oldalküldést az Opera Mini is tudja - mondjuk az sem elérhető WP-re...

Az IE WP8-as verziója szerintem is megfelelő, inkább azt kellene csiszolgatni.

Nem a lényeg a fontos.

(#8) Blyan válasza dr. Kind (#2) üzenetére


Blyan
félisten

Így már világosabb, köszi!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9) gabor94


gabor94
tag

Xpress szerintem használhatatlan fő böngészésre,rendkívül lebutított valami.
Adattforgalomba persze verhetetlen a beszámolók alapján,de nálam ez nem játszik :)

UC browsert egy ideig használtam,de folyamatosan lassabnak éreztem mint az expolert.

Jelenleg (kb. 2-3 hónapja) használom a magyar fejlesztésű Surf Cube böngészőt. Szerintem a leggyorsabb és leglátványosabb böngésző WP 7.8-ra. Nokia tulajoknak ingyenes egy korábbi verzió,sajnos ezt későn vettem észre :)
Magyaroknak a SurfCube 250 forint,ami szerintem reális :)

(#10) Blyan válasza gabor94 (#9) üzenetére


Blyan
félisten

Sosem értettem mi jó a SC-ban. :D Nekem anno egyáltalán nem jött be, sőt irritált.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#11) gabor94 válasza Blyan (#10) üzenetére


gabor94
tag

Elsőre nekem is az volt,de amikor megszokod sokkal gyorsabban tudod majd használni :)

(#12) kolosanyi válasza Cyberpunk (#6) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezt mondjuk én nem olvasom pont, de bosszantó tud lenni az ilyen. Ez a tömörítéses módban van? Mert nálam pl az Opera Mobile csinálta ezt, ha bekapcsoltam a tömörítést, mini nem. Érdekes dolog. A UC, meg az Xpress viszont működik rendben.

(#7) dreamdancer
Igen, itt pont az a lényeg. Hiába felel meg az IE, tömörítést nem tud. (A Data Sense meg megint egy más történet, egyelőre itthon nem működik, ha jól tudom.) Egyébként szerintem nem jó böngésző az IE. Egyszerűen baromira buta. Egyetlen előnye, hogy gyors...

(#9) gabor94
Na a Surf Cube cuccot én se értem. Egyszer volt fent, akkor is 2 percig, szerintem baromira értelmetlen dolog. Ok, gesztusvezérlés (UC Browsernél szerintem jobban oldották meg), de ezen kívül semmi pluszt nem ad. Ráadásul szerintem ronda is.

(#13) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Én eddig kemény 5 percet használtam.Arra jó ,hogy spórolj a nettel,másra nem.Olyat is csinált már,hogy rámentem bejött a töltőképe és kilépett,eddig csak ez csinált ilyet.

(#14) Fkris


Fkris
őstag

Nekem WP 7.8on nem működik már, sőt, letöröltem, hogy akkor újra felteszem, el sem érhető a piactérről.Jó-jó, rohadt lassú volt, de akkor is csomót spóroltam vele a neten.Ez az utolsó görénység, hogy leveszenke egy működő programot. :o

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.