Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Így már 1-2 app nagyon megéri ám. :) Viszont iOS-szel összehasonlítva bizony még így is csak pariban vannak az árak.

(#2) ronson


ronson
őstag

A programok lehetnének olcsóbbak.

A gyerekeken kívül, kit érdekelnek a játékok? :F

[ Módosította: mukibuci ]

(#3) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Elég kevésnek érzem a grafikát egy droid vagy ios mellett.
Bár a Mirror's Edge nem is tudtam hogy van telefonra az érdekelne droidon.

(#4) oceanrush válasza ronson (#2) üzenetére


oceanrush
senior tag

22 eves vagyok, szoval mar nem gyerek. Egyetemen pl. nagyon jol el lehet vele szorakozni, ha epp meguntam a netezest, illetve megbeszelesen is, ha unalmas a tema, vagy ha epp dolgozunk valamin, es en mar vegeztem a sajat reszemmel.

(#5) dejaris válasza ronson (#2) üzenetére


dejaris
addikt

Ez egy olyan ertelmes hozzaszolas volt, mitha en is benyogtem volna, hogy csak a prolikat erdekli a magyar "futball".

(#6) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Szuper! A Bejeweled-et most szedem le! :)

(#2) ronson

Az persze lényegtelen, hogy a „gémer társadalom” jelentős része nem éppen gyerek...

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#7) vimes


vimes
senior tag

A jó öreg Tetris... áhh, imádom! :)) :DD

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#8) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Jó irányba haladunk még a végén minden ingyen lesz. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#9) kovee01


kovee01
tag

Nem értem miért fizetnek ezekért emberek...!?

Kérdezz bátran, szervizben is dolgozom, ha tudok segítek! kovee01 felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#10) Spancho


Spancho
őstag

Azért fizetnek érte mert lemerült az elem a gameboy-ban...
Talán azért mert nem tudják ,vagy nem akarják letöltögetni ingyen (illegálisan) ,de azért 1-2 játékot szeretnek amivel elüthetik az időt. Mondjuk évente vesz 1-2 játékot vagy valami kis programot a mobiljára 500-1000ft-ért az szerintem simán belefér.
És nem a gyerekes játékokra kell csak gondolni, lehet kártya vagy valami rejtvény játék stb...

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.