Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #71321344


#71321344
törölt tag

ez elég necces húzás a kisebb fejlesztőkre nézve..
indokolták valamivel?

[ Szerkesztve ]

(#2) lmisi


lmisi
senior tag

Most komolyan ki akarja nyírni saját platformját az MS.
Tutira akar menni és nem várja meg míg az Android megteszi helyette ;)

(#3) erdoke válasza #71321344 (#1) üzenetére


erdoke
titán

Már hónapok óta adott ez a kikötés, ennek ismeretében regisztráltak a fejlesztők, nem most derült ki számukra, csak megint a csúsztatás megy ezerrel...

A legjobb aláírás a héten

(#4) #71321344 válasza erdoke (#3) üzenetére


#71321344
törölt tag

azzal tisztába vagyok -legalábbis rémlik valami-, de ez a statisztikás baki elég szopó!
amúgy itt elég jól összefoglalják.
és a kérdés még áll, hogy mivel indokolják mindezt?

(#5) gombsadi válasza erdoke (#3) üzenetére


gombsadi
aktív tag

troll on
gondolom azért van ez így, hogy befogják a részvényesek száját. Nehogy még egyszer előforduljon, hogy a Microsoft feldarabolásást akarják a részvényesek:DDD
troll off

Szegények, vért izzadnak, hogy felfuttassák a platformot, erre még nem is kapnak pénzt. ehh

[ Szerkesztve ]

(#6) #71321344 válasza erdoke (#3) üzenetére


#71321344
törölt tag

na már kifutottam a szerkesztésből :(
szóval ezzel az MS célja, hogy első körben a minőségi alkalmazások kerüljenek be a Marketre? mert ugye egy jól menő fejlesztőcég inkább engedheti meg, hogy belefeccöljön pénzt a fejlesztésbe anélkül, hogy tudná, pontosan mennyi jön vissza. pl.: egy AngryBirds portolással nagyon nem lehet mellényúlni. az a cél, hogy az induló kínálat, ha kisebb is, de azok legalább ne söröntős/öngyújtó imitálós (tudom sztereotípia, de tényleg sok ilyen volt) progikból álljon?

gombsadi: na igen, ez a gáz ezzel..

[ Szerkesztve ]

(#7) erdoke válasza gombsadi (#5) üzenetére


erdoke
titán

Miért mondod, hogy nem kapnak pénzt? Különösen miért a "troll off" után? :F ;]
Nem erről van szó, és pontosan tudták, amikor nekivágtak, hogy először februárban lesz kifizetés. Nem ismerem az okokat, de ha valakinek ez így nem felelt meg, akkor nem regisztrált októberben, csak decemberben vagy januárban vág neki. Az is lehet, hogy leírták az előbb likelt hírben található blogban, de nem volt még időm megnézni.

A legjobb aláírás a héten

(#8) gombsadi válasza erdoke (#7) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Azért, mert nov. 16 után már az egész világon elérhető a rendszer. A fizetős letöltések is lassan, lassan elérhetőek ,mindenhol. Azt értem, hogy a szerződés milyen feltételeket szabott meg a készítőknek, de akkor miért háborognak? Azért mert a Microsoft ennyi idő alatt nem oldotta meg a jutalék rendszer infrastruktúráját?
Olyan hülyén csinálja a Microsoft... gondolom ezért nincs még annyi komoly játék sem, kivárnak a fejlesztők. :F :K

[ Szerkesztve ]

(#9) Inarus válasza gombsadi (#8) üzenetére


Inarus
addikt

"Azt értem, hogy a szerződés milyen feltételeket szabott meg a készítőknek, de akkor miért háborognak? "
- Talán benézték a dolgot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.