Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

A beállítások menüben a karakterek eléggé össze vannak kuszálódva... :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2) dr. Kind válasza fi:zi'k (#1) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Még nem végleges a dolog, de azért vettünk róla egy videót. Természetesen nem így fog megjelenni a frissítés :)

(#3) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Egy valamit nem értek. Ezt a frissítést minden mostani WP7 alapú mobil megkapja ? :F

PS4

(#4) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Lehet majd keresni a Mapsben?

(#5) Воланд válasza mrhitoshi (#3) üzenetére


Воланд
titán

Egyelőre úgy néz ki, hogy igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) Dave™ válasza mrhitoshi (#3) üzenetére


Dave™
nagyúr

Már többször mondták, hogy igen. És rettenetesen jó lesz, ez egy igazi nagy update, kár, hogy olyan messze van :)

(#7) Totheground


Totheground
addikt

Szép kis csomag, sokat fog dobni a rendszeren.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#8) fi:zi'k válasza dr. Kind (#2) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mindjárt gondoltam ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9) rep3at


rep3at
őstag

A témához nem sokban kapcsolódik: Mi az első videó zenéjének a címe?

Forward thinking. كرر

(#10) blex


blex
senior tag

"Microsoft Lync: a redmondi óriás csevegőkliense is belekerül a rendszerbe, arról viszont nincs információnk, hogy ez milyen formában lesz."
valahol azt láttam/olvastam, hogy egy ingyenes alkalmazás lesz a marketplace-en.

(#11) plus44


plus44
veterán

Nem rossz, bár én ezt a csempés marhaságot kicsit megvariálnám. nem tudom eddig nem zavart, de most már olyan semleges, semmitmondó. De nem is nagyon tudom, hogy lenne jobb, de ez így kicsit natúr.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#12) Dave™ válasza plus44 (#11) üzenetére


Dave™
nagyúr

Gondolom nem használtad még. Esetleg használd egy hétig, ha utána is meg akarod variálni, akkor ez nem neked való. De ez így jó, ahogy van.

(#13) Pete55555


Pete55555
addikt

Microsoft Lync:- Belerakják a skype-ot, msn meg mehet a kukába, illetve lehet összevonják, hogy skype-on keresztül tudj beszélni msn-es ismerősökkel :)
Legalábbis ez egy jó ötlet lenne.

...Szeretem leracsniztatni...

(#14) Inarus válasza plus44 (#11) üzenetére


Inarus
addikt

Az a poén, hogy a kezelőfelület nekem is tetszett egy ideig úgy, hogy közben attól féltem, hogy megunom (droidon elég sokat váltogattam, bár mindig volt egy amihez vissza tértem), ehhez képest marhára nem unalmas. Legalábbis nekem. :)

(#15) tuskooo válasza Inarus (#14) üzenetére


tuskooo
addikt

Nekem valahogy nagyon kényelmes és kézre esik, meg kellemesen látványos, nem idegesítően.

(#16) plus44 válasza Dave™ (#12) üzenetére


plus44
veterán

Figyelj ez nem attól függ, hogy használom-e vagy sem. Valószínűleg hasznos, jól felépített, csak nekem vizuálisan sivár.

Inarus: azon a ponton kívül nekem is bejön a cucc, csak az a része nekem olyan semmit mondó. Ezen kívül tényleg patent a rendszer és valószínűleg nem fog ez a dolog változni, mert jelleget ad a WP7-nek, hosszú távon azonban azt érezném, hogy unalmas.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) Alexios válasza Pete55555 (#13) üzenetére


Alexios
veterán

Szerintem ezt addig nem fogják tudni megcsinálni

(#18) Dave™ válasza plus44 (#16) üzenetére


Dave™
nagyúr

Pedig de, mert képről, de még videóról sem jön vissza az, hogy milyen mindez élőben. A legtöbb tile live tile, azaz minden, csak nem unalmas, statikus. De ezt így nem látod/tudod, csak ha használod. Szerintem egy fénytörésekkel meg tükröződésekkel telepakolt ikoncsomag sokkal unalmasabb, mint egy folyton mozgásban lévő, élő rendszer. Aminek a kerete egyébként azért "sivár", hogy a lényeg, az információ legyen kiemelve, és ne az ikon.

Mondok pár példát is: a people hub folyamatosan animált, a zune tile szintén, az üzenetek/emailek/hívások az új eseményeket jelzik, a pictures hub képet tölt be, a különböző weather tile-ok az aktuális hőmérsékletet mutatják, a calendar a következő eseményt stb. De ki lehet rakni kedvenc számot, képet, videót is, ezek is megtörik az egyszerű külsejű tileokat.

(#19) plus44 válasza Dave™ (#18) üzenetére


plus44
veterán

Ezeket mind mind tudom, a videókon nem egyszer (hanem tucatszor) láttam, csak maga a koncepció, ez az egyszínű, steril, határok közé szorult elrendezés nem tetszik, holott pont ettől más ez a WP7, hogy szakít a szimmetriával, a feliratok átcsúsznak a másik oldalra, tehát minden olyan más. Ezzel szemben a kezdőoldala (ha lehet így mondani) számomra pont az egésznek az ellentéte.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Egyre jobban bejön ez a rendszer. Lehet majd beújítok egy WP7-es telefont. :)

(#21) Blyan


Blyan
félisten

Nagyon viszket a kezem a WP7 után... :) Csak nem tudom meglesz-e az, mint az Apple-nél, hogy két generációt bír egy készülék (úgy értem, mint a 3GS simán eszi a i4-el debütált iOS4-et). Mert ha beruházok egy készülékre, nem akarom 1 év után lecserélni, mint ahogy az androidnál "kell" :D.
Szóval egyelőre kivárok, mert megvárom a mangót, illetve az újabb készülékeket, és persze megnézem mit alkotnak a új szifonnal.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22) Dave™ válasza plus44 (#19) üzenetére


Dave™
nagyúr

Dehogy más, teljes szinergia van az egész rendszeren belül. De mivel a fejedbe vetted, hogy más, és ezért nem tetszik, úgysem fogod másként látni.

(#23) Blyan válasza Dave™ (#22) üzenetére


Blyan
félisten

Nem kell WP7 prédikátornak lenni, ha nem tetszik neki, hát nem tetszik. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#24) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Háát, tudom hogy ez a kijelentés szégyen lesz, de nekem ez a rendszer magyar nyelvvel nem jön be. Egyszerűen a magyar szavak hosszabbak, s az ékezetekkel így valamiért nem illenek bele ebbe a minimalista rendszerbe. Lehet most totál fasságot mondtam, de valamiért így látom.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#25) catroot


catroot
veterán

Androidos lévén nekem úgy megtetszett, hogy valamelyik nap ezzel a rendszerrel álmodtam! :C

Lehet hónap végén lesz egy eladó készülékem... :U :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26) Blyan válasza Valentino K. (#24) üzenetére


Blyan
félisten

Én is angolul használom az androidot, egyszerűen úgy sokkal jobban érthető. :)
Amúgy megértem, tényleg kicsit idegenül hat. De a lényeg azon van, hogy a lehetőség már adott a magyar nyelv használatára.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#27) plus44 válasza Dave™ (#22) üzenetére


plus44
veterán

Figyelj, azt azért láthatod, hogy nem elvakolt WP7 utáló vagyok, csupán ez a pici részlet nekem zavaró. Nincs tökéletes rendszer, sőt semmi sem az a világon és mint írtam is, kifejezetten imponáló nekem ez az asszimetria és a különböző ficsőrök, ez viszont nem. Ettől persze marad ugyanolyan használható és felhasználó-barát a rendszer és ez a tile/live-tile móka em fog megváltozni soha, mert jelleget ad a WP7-nek, csak nekem ez a része nem tetszik, ahogy biztos neked is vannak hiányosságaid a rendszer felé, ami ha megoldható akkor örülsz, ha nem akkor együtt élsz vele. Ennyi. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#28) Dave™ válasza Blyan (#23) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ha feljebb megnézed azt írtam, hogy ha használva is így látja, akkor nem neki való. De képekről meg videókról lesivározni meg unalmasozni nem túl korrekt. Persze lehet utána is így gondolná, de akkor legalább okkal.

plus44: de azt nem értem, ha bejön az aszimmetria meg ez a letisztutlság, akkor szerinted miért van a főképernyő ellentétben a rendszer többi részével? Ugyanúgy aszimmetria meg letisztult, lényegre törő :D

Blyan: elsőre sem vettem offensnek :N

Persze, csak próbálom megérteni. Mert meglátásom szerint a WP7-et vagy szeretni, vagy teljesen elutasítani lehet, köztes állomás nehezen elképzelhető. És ez így jó, mert nagyon egységes a koncepció. Ezért sem értem miért gondolja úgy, hogy a főképernyő elüt a rendszer többi részétől.

[ Szerkesztve ]

(#29) Blyan válasza Dave™ (#28) üzenetére


Blyan
félisten

Oké, no offense. :R
De a megítélés mindig szubjektív, legyen ez a véleménye, nagy kaland. Ettől még nem veszi el sem az én, sem más WP7 szimpatizáns kedvét.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30) tuskooo válasza Dave™ (#18) üzenetére


tuskooo
addikt

A Zune tile hogy live? Nekem még nem tűnt fel.

(#31) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Határozottan tetszik, eddig meglehetősen kiforratlannak, fapadosnak tűnt mindamellett hogy szép, lehet ez lesz a következő os amit telefonon használni fogok, egyelőre marad az android, de mint mondottam volt haladnak a wp-vel és kezd egész használható lenni... :)

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#32) plus44 válasza Dave™ (#28) üzenetére


plus44
veterán

Számomra pont nem. Máshol látom, érzékelem az aszimmetriát, de a főképernyőn egyáltalán nem. Most érted, ezek x-szer x-es négyzetek (no meg néha egy kér téglalap), ebben hol az aszimmetria?:D Jó érted ez most szűrszálhasogatás, nekem ez a része teljesen elüt a többitől. Mit tudom én, a jobb oldali sor kicsit átlógna, vagy nem tudom, meg lehetne bolondítani.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#33) Dave™ válasza tuskooo (#30) üzenetére


Dave™
nagyúr

Marketplace-en rákeresel egy ismertebb artistra, utána be fogja tenni a tile hátterének animálva, plusz megjelenik a zune-ban is háttérként. Bebel Gilberto-val pl. tuti jó, nekem ő van bent :D

plus44: pedig aszimmetrikus az, nézd meg még egyszer :D (pont emiatt sírnak sokan, hogy miért nem szimmetrikus a főképernyő, de újfent csak azt lehet mondani, hogy mert ez a koncepció az egész rendszeren keresztül)

(#34) plus44 válasza Dave™ (#33) üzenetére


plus44
veterán

Basszus ezt magyarázom én is, hogy akkor legyen aszimmetria, különben is bejön tetszik, de a főképernyő nekem akkor sem az, vagy nem eléggé, de mindegy én már így maradok.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#35) Dave™ válasza plus44 (#34) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ugye látod is azt az aszimmetriát? ;] Csak mert előbb még azt mondtad nem aszimmetrikus, pedig egyrészt ott van az eltolásokban, másrészt a tileokkal is lehet rá törekedni. Na de mindegy is, neked átlógó szöveg kellene ide is, tudom :D

(#36) madgie válasza Blyan (#21) üzenetére


madgie
titán

Bevallom, én is nagyon sasolom a WP7-et, úgy, hogy androidom van most, jövő héten meg jön egy 3Gs... aztán lehet mindkettő megy a levesbe, és valami csempefon jön helyettük :)

Szerk: amatőr kérdés, de van rá mobil adatforgalom figyelő/letiltó progi? Havi száz megával bőven elvoltam eddig minden telefonon, de nem árt látni, mikor hol járok.

[ Szerkesztve ]

(#37) Dave™ válasza madgie (#36) üzenetére


Dave™
nagyúr

Vannak olyanok amik mérik, igen. Letiltani meg a settingsben is le lehet.

(#38) BloodyEddie válasza madgie (#36) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Nem akarsz korlátlan százasra váltani?

(#39) Blyan válasza BloodyEddie (#38) üzenetére


Blyan
félisten

Az mi? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40) madgie válasza BloodyEddie (#38) üzenetére


madgie
titán

Most megfogtál, mi az,meg hogy? Most céges T-mobile-os vagyok, emellé van egy sima 100 megám ezeré'. Bőven elég szokott lenni.

(#41) Blyan válasza madgie (#36) üzenetére


Blyan
félisten

Bizony, főleg most írták a Trophy topikban, hogy a speedshop 60k-ért nyomja a telefont, nagyon nagyon erős a kísértés. :) :W
Csak várni akarok még az, egyrészt az időtállóságot tekintve, meg kíváncsi vagyok az újabb készülékekre is.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#42) Dave™ válasza madgie (#40) üzenetére


Dave™
nagyúr

T-nél van a GO M csomag, 100 mega után sincs túlszámlázás, de korlátoz 32kbit/secre. Emailezni még elég lehet, de egyébként hajtépés. Meg legalább nem számláz túl. Nekem is ilyen van, elégnek elég, mivel a legtöbb helyen van wifi.

(#43) BloodyEddie válasza madgie (#40) üzenetére


BloodyEddie
őstag

[link] :)

Nekem is céges mellé van, az 500as. Nincs túlforgalmazási díj, csak lelassítanak ha túlléped.

[ Szerkesztve ]

(#44) BloodyEddie válasza Dave™ (#42) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Nekem WP7-en még az is simán használható, főleg hogy ingyen van. Kicsit tovább kell várni netezésnél, ennyi.

(#45) Alwares válasza Dave™ (#33) üzenetére


Alwares
aktív tag

Nem is kell rákeresni, sokszor ha hallgat az ember valami ismertebb zenét a Zune-on belül egyből beteszi háttérnek a csapatról valami képet, aztán az fog úszkálni a Tile-ban is :)

A Mano-val sokkal egyszerűbb lesz a Live tile készítés, ugyanis lesz értelem az értesítések miatt. Jelenleg mivel nincs semmi féle multitask így nem is tud ugrálni.

(#46) fahrii


fahrii
őstag

Nem bírom tovább, beruházok egy Omnia 7be :( A wp7 nyert, pedig nagyon idegenkedtem tőle... de most komolyan... milyen hülyének nem ér meg 37k-t egy ilyen telefon? :D

(#47) tuskooo válasza Dave™ (#33) üzenetére


tuskooo
addikt

Bármit csinálok, nálam nem jelenik meg...kicsit utána olvastam xda-n, természetesen olyan ez is, mint egyébként a live tileok, vagy működik valakinek, vagy nem :(
Szerk.: Zune-ról vett zenénél viszont elvileg mindig működik, gondolom ez az ösztönzés...na nem mintha itthonról tudna venni az ember bármit, hiába akar.

[ Szerkesztve ]

(#48) madgie válasza Dave™ (#42) üzenetére


madgie
titán

AztaQ, kösz, hogy szóltatok, úgyis hó vége van, váltok erre :)

(#49) plus44 válasza Dave™ (#35) üzenetére


plus44
veterán

Valami olyasmi. Vagy átlógó tile-ok.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#50) janes74


janes74
senior tag

A mangoval elérkezik a WP7 ideje nálam,azt hiszem. :K :K :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.