Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kcsa


kcsa
veterán

Egyesével nem tud továbbra sem? Egyben nem sok értelme van az esetek 99,99%-ban...

(#2) feliks


feliks
senior tag

Ez nagy plusz, azt meg kell hagyni.. Nagyon felhúztam magam, amikor kiderült a HTC Trophynál, hogy csak hotmailes szinkronnal lehet a telefonkönyvbe adatokat pakolni kívülről.. Szerintem ha az leendő WP7 vásárlók tudnák, hogy a rendszer alapból nem tud ilyet, akkor mind Nokiát venne. Must have app! (és szerintem szégyan, hogy gyárilag nem tud ilyesmit a WP7)

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#3) crey válasza feliks (#2) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hm... nekem gmailből, exchangen keresztül és facebookról is vannak kontaktjaim, mindet meg tudta oldani.

Az a része valóban macera, hogy a kontaktlistád átmentéséhez kell a live-os accountod, és egy csv fájl, de akinek már volt korábban okostelefonja, az ismerte a felhős kontakt mentést (winmobile 6.0-tól működött már korábbi M$ telóknál is).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#4) catroot


catroot
veterán

Azért aki okostelefonra áll át (és még felhőn sem tárol neveket), annak könnyítés.

Csak "átállni" kell egyszer normálisan sim-ről, aztán a későbbiekben ez már nem lesz probléma.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5) Apika


Apika
Közösségépítő

Szvsz ennek az alkalmazásnak benne kellene lennie alapban...

(#6) kcsa válasza feliks (#2) üzenetére


kcsa
veterán

Nekem gmailből szó nélkül áthúzta a kontaktjaimat. (SE butatelefon is tudott exchange-el szinkronizálni, utána ezt használtam androidos és wp7-es telefonnal is)

(#7) feliks válasza crey (#3) üzenetére


feliks
senior tag

Több telefont használok, és nem akartam, hogy belekontárkodjon a WP7 a gmailes címtáramba. Cserébe a gmailes kiexportálás és hotmailes betöltés után az ékezeteket elállította kínai kinézetű karakterekre.. Gondoltam elküldöm közvetlenül mailben a CSV-t és megnyitom telefonon, de nem kezeli a telefon. Megpróbáltam vCardban, azt sem. Itt elfogyott a türelmem, és visszatettem a simet a másik telefonba..:)
Ismertem a felhős kontakt mentést, de Androidon nem volt kötelező, iOS-en meg tudtam oldani az iTunessal macera nélkül, itt meg többet vacakoltam egy fránya kontakt-pakkal, mint amennyi idő alatt összeszedtem azokat a progikat, amik kellenek a mindennapokhoz.. :)

[Be Happy]

(#8) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Érdekes, de a csokortos átküldés nevet nem lehetett volna megtartani???

Sonynál volt ilyen...

Mindettől függetlenül a WP telefon még olyan kiforratlan nekem.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) ÖregMackó


ÖregMackó
tag

Eltelt öt év, és a Microsoft még mindig azt hiszi, hogy a névjegyeket csak más rendszereket elhagyó új ms fun felhasználók akarnak régi megunt és megbukott egyéb op rendszerü telefonjaikat wp rendszerre lecserélve arra átmenteni, aki egyszerüen csak rájött, hogy a WP semmire sem jó nem tud névjegyeihez hozzájutni csak kiolvasva és begépelve az új telefonjába. Mert bizony ezzel találkozom legtöbbször. Androidra vagy ios-re cserélt készülékek tulajdonosai gépehetik be a cimjegyzéküket! Bravó MS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.