Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stevve


stevve
nagyúr

Érdekes, hogy a világ milliós Xbox táborára csak a Mangotól épít igazán a rendszer. Mindenesetre ha itthon nem is annyira sokan, máshol bizonyosan örülnek majd a haverokat és játékaikat is mutató frissített Hubnak. A nevetgélő, szomorkodó avatarok sem rosszak, bár én is ahsonlóan vagyok ezzel, mint a cikkíró. Nekem ez csak arra kell, hogy néha elüssem az időt. erre pedig nem lételem a mozgó avatar. :)

(#2) Blyan válasza stevve (#1) üzenetére


Blyan
félisten

Szintén zenész, nincs is boxom. :D
Hát nem "mi" vagyunk a célközönség, de itthon és világszerte is sokan élnek az MS konzoljának rabságában, azoknak biztosan tuti jó.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3) fahrii


fahrii
őstag

Valahogy engem is hidegenhagy, arról nem is beszélve h 1 olyan embert nem ismerek aki:
1. rendelkezik xboxxall
2. rendelkezik eredeti játékokkal

[ Szerkesztve ]

(#4) Alwares válasza fahrii (#3) üzenetére


Alwares
aktív tag

Nah látod ez elég szomorú, sok szempontból :(

Nekem a polcom tele van velük és a WP7-es telómon is elég sok játékot megvettem. De ez nem mindenkinek fontos. Az Avatarok jópofák de megvoltunk nélkülük is.

Amúgy a Mangoban majd cross-platform Voice chat és Xbox Live Party mód is lesz. Én aktív Live előfizető vagyok, várom az újításokat nagyon :)

(#5) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

"A másik újdonság a három dimenziós avatárok megjelenése: állítólag sok felhasználó panaszkodott a dolog hiánya miatt, ezért is született meg az Xbox Live Extras alkalmazás, amely többek között ezt is elhozz a hubba. A Mango után már alapértelmezett lesz a dolog, azaz bármikor átöltöztethetjük a figuránkat, ha a kedvünk úgy tartja, a kinézet mellett pedig az egyéb, az adatlapunkkal kapcsolatos információkat is átírhatjuk. Az eddig megszokott statikus formák helyett a kis bábuk életre is kelnek: integetnek, ásítanak, a telefont rázva pedig táncra perdülnek, sőt, akár el is ájulhatnak. "

A szöveg 2. felét nem teljesen értem. Eddig is ott volt a hubban a karaktered aki mozgott, csinált mindenfélét, s olyan ruhát adhattam rá, amit akartam.
Én vagyok fogykós, hogy nem értem? ;]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#6) Blyan válasza Valentino K. (#5) üzenetére


Blyan
félisten

Nem tudom, nekem statikus 2ds figuta van, csak a Xbox Live Extras letöltésével (és annak az elindításával) lett 3d-s... :U

Szóval fura, hogy Nálad gyárilag az.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7) st4rlight válasza stevve (#1) üzenetére


st4rlight
tag

Fél hanggal súgom meg, hogy volt egy konferencia, ahol a WP7 team tagjai elmondták a "barátaiknak", hogy ha tehették volna, ők az eredeti formájában ki sem adták volna a rendszert, csak csapkodták őket felülről meg tolták a szekeret a marketingesek, muszáj volt villantani valamit. Lényegében a Mango lesz az első WP7-es telefon. kb Win98->XP

//developer

(#8) Blyan válasza st4rlight (#7) üzenetére


Blyan
félisten

Nem hiszem, hogy sok újdonsággal szolgáltál. Akit érdekel a WP7 (főleg, ha van is neki) az ezzel tisztában van.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9) st4rlight válasza Blyan (#8) üzenetére


st4rlight
tag

Jó, én ezt tudom, csak nekem az jött le a cikkből, hogy ezt sokan valami nagy számnak hiszik, amikor nem az :)

//developer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.