Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Huhh, még szerencse hogy cenzúrázták, már épp éleztem itthon a kést, hogy letámadjak valakit a csontok látványa miatt.

(#2) Viktor77


Viktor77
titán

Ami még szebb, ott nem csontváz marad valaki után ha leölik. Egyből el is földelődik, egy kis sír marad utána.

MOD: Több kép.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Poénos lehet!

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#4) sanyi0321


sanyi0321
tag

Az bezzeg nem zavarja őket, hogy a japán/kínai gyerekek kb. 80 %- a horror játékokon nő fel(condemned,silent hill, stb...), de persze tényleg nagyon brutális volt ez az 1-2 csont, feltétlenül cenzúrázni kellett.

Go home... you're drunk.

(#5) Ari18


Ari18
őstag

Komolyan nem értem ezeket az idiótákat. Kínaiak és a Németek is tiszta gyökerek. Nem egy játék tesz gyilkossá senkit. És még rosszat sem fogok álmodni este, mert megláttam egy csontot.
:W

(#6) -kdM-


-kdM-
senior tag

en elobb kattannek be az ilyen lepesektol meg a kormanytol mint par rajzfilm csonttol...fredi es benit lattak mar?

(#7) Cathfaern válasza sanyi0321 (#4) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A japánok igen. A kínaiaknál meg ez van. A két államnak nagyon nincs köze egymáshoz, kár keverni őket.

(#8) adam320


adam320
senior tag

Cenzurázva..no comment

(#9) dunc


dunc
nagyúr

[Alapelveket olvasd át azért]

[ Módosította: Cathfaern ]

(#10) adam320 válasza Ari18 (#5) üzenetére


adam320
senior tag

Igy igy...akkor a F.E.A.R.2 t mér nem cenzurázzák? :DDD
Ennyi erőből lehetne :P

(#11) Xirtam


Xirtam
veterán

Hát nemtudom, így mi értelme az Undead-eknek .... :U :U :U

(#12) adam320 válasza Xirtam (#11) üzenetére


adam320
senior tag

Dehogynem tudod...semmi :P

(#13) adam320


adam320
senior tag

Nemazér..de akkor ezek nemláttak még Lineage II-t,ennyi erővel attol egész Kína öngyilkos lenne..istenem..-1,5milliárd sárga :o

Szerk.:Ahoz képest hogy az nCsoftot se az oroszok találták ki :P

[ Szerkesztve ]

(#14) (Darkwood) válasza adam320 (#13) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Aztán játszanának vele Indiában is és vége a Világnak! ;]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#15) KilgoreTrout válasza Xirtam (#11) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

"Hát nemtudom, így mi értelme az Undead-eknek .... :U :U :U"

Pontosan annyi, amennyi egy számítógépes játék egyik szereplőjének, amin egy kicsit más textúra van.

(#16) Sifre


Sifre
senior tag

Nem semmik ezek a kínaiak. Mi a következő lépés? Cenzúrázzák a hentespultokat a piacon? Kötelezik az eladókat hogy csak zsákban szabad árulni a sertéscsülköt? :W

(#17) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Remélem, hogy a kínai gyerekek mentális állapota ezután rohamléptekkel fog fejlődni. :)

x gon' give it to ya

(#18) mephi666


mephi666
nagyúr

hehe... azért öröm látni, hogy más országokban is ülnek magasan balfék emberek, akik ilyen baromságokat kitalálnak... csak azt sajnálom, hogy amíg ezek ilyen ökörségeket kitaláltak pár óra alatt, többet kerestek, mint én pár hónap alatt :(

legközelebb mit találnak ki? lemetszenek az elfek füléből, mert diszkriminatív a normális fülű emberekkel szemben?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) Puma K


Puma K
veterán

Addig jó míg ott szórakoznak ilyennel és nem az EU-ban.
Sok idióta aki kitalálja hogy a csontoktól lesz rossz érzelmű, pszichopata stb valaki... :C

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#20) fordfairlane válasza Viktor77 (#2) üzenetére


fordfairlane
veterán

Azért furcsa, hogy pont a Wow-ot találták meg a kínai cenzorok, ismerve a mai akció- és horrorfilmek látványvilágát. Sokba kerülhetett ez a Blizzardnak. Persze nyilván megérte, nem féltem én őket.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#21) Eugene Roe válasza sanyi0321 (#4) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Japán azért nem egyenlő Kínával :))

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#22) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A Japánoknál nem lenne probléma az erőszak - aki szokott animéket nézni, az tudja miről beszélek -, kínában sajna más a felfogás. :DDD

Akkor legközelebb a WoW át fog menni ilyen ázsiai MMO-ba, ahol mindenféle gombákkal meg békákkal fogják lecserélni a mobokat? :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Elképzelhető lehet, hogy a cikk írója átolvassa még egyszer amit alkotott, és kijavítja a töméntelen hibát?

(#24) Borgi


Borgi
aktív tag

hi

most akkor ez csak egy kinai szerverre él vagy az egész WOW ban életbe léptekezekl a baromságok?

még jó hogy utálom a WOW-ot :)

csontikat pl én kimondottam szeretem idézgetni minden rendes fantazy játékban :)
technikai jellegü javítást is kitaláltak? értem ezalatt: a csontik húst kaptak akkor már a vágó fegyók is jól sebzik meg a szúrók nem csak a roncsolók.
vagy ilyen jellegü realitás a WOW-ba alapból sincs?

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#25) Psychonaut válasza (Darkwood) (#14) üzenetére


Psychonaut
addikt

Indiában az undead faj Buddhává lenne átalakítva, a csontkupacok pedig kicsi buddhista szentélyekké. :U

Borgi: ááááh. Na ne viccelődj már...a WoW egy 2004-es játék :D

[ Szerkesztve ]

(#26) mephi666 válasza Vistaboy (#22) üzenetére


mephi666
nagyúr

már amennyire ismerem a japán kultúrát, ott az erőszak teljesen más értelemben nyilvánul meg főleg... csomó ország tanulhatna tőlük... de tényleg... ott ha sikkaszt valamelyik miniszter, akkor jön a harakiri... többi országban meg mi van? (kicsit spicces vagyok, de) nagyra becsülöm az igazi japánok mentalitását... és itt eszembe jutnak pl. a kamikaze-pilótáik is... nem semmi, hogy mit képesek tenni egy eszméért... vagy egy országért... és ez messze a fanatizmus fölött van...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) adam320 válasza (Darkwood) (#14) üzenetére


adam320
senior tag

xDDDD Valami ilyesmire gondoltam :DDD :DDD

(#28) Narxis


Narxis
nagyúr

Én úgy tudom, hogy a kínai kultúrában tilos a csontok ábrázolása, bár ez nem 100%-os info.

Olyan lehet mint, hogy az araboknál tilos Allah ábrázolása.

Thanos was right.

(#29) ígyvanferi válasza mephi666 (#26) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem kell nagyon messzire menni kamikaze jellegű fanatizmusért, elég csak a közel-keletre tekinteni.

(#24) Borgi: "értem ezalatt: a csontik húst kaptak akkor már a vágó fegyók is jól sebzik meg a szúrók nem csak a roncsolók.
vagy ilyen jellegü realitás a WOW-ba alapból sincs?"
- értékeljük a cinizmusod.

[ Szerkesztve ]

(#30) -kdM- válasza Narxis (#28) üzenetére


-kdM-
senior tag

akkor ha nyilt toresed van tarkon lonek?:D amugy imadom ezeket a dolgokat igy a 21. szazadban

(#31) Narxis válasza -kdM- (#30) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nyilván nem, de csak nekünk nyugati embereknek furcsa ez, arrafelé nagy tisztelet övezi a vallást és a hagyományokat, japánoknál is pedig technikában aztán ők vagy 50 évvel előrébb vannak.

Én nem idegesítem magam ezen, ő dolguk, mi örüljünk annak, hogy úgy kapjuk meg a WoW-ot ahogy azt Blizzard elképzelte és megalkotta. :)

Thanos was right.

(#32) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

A jövő a gyerekekben van. Ők igyekeznek vigyázni rájuk. Ennyi.

(#33) Temesvari


Temesvari
tag

Hm.. hat osszegezni tudnam mar csak a leirtakat, azokat mar billentyuzetre vetettek az elottem szolok. Egyszerubb lett volna az egesz wow-ot betiltani ezzel az erovel es kesz.. nameg a kajat eloluk... nemszinpatizalok ezekkel a kinaiakkal, foleg miota magyarorszagon is boltolnak a gumipapucsaikkal...
ááh..kommunistak..

"Imperfection is digital perfection."

(#34) maxisama válasza -kdM- (#6) üzenetére


maxisama
tag

ezen mekkorát röhögtem, Frédi és bénit látták már?

VÁÁÁÁ :D de tényleg abban mennyi csont van :D

(#35) Tikakukac


Tikakukac
titán

Továbbra is vicc kategória ez a hercehurca, aki hajlamos bekattanni egy csonttól az a hentesnél is befog, de hát a homokzsák az kacagós :Y

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#36) Ari18 válasza adam320 (#10) üzenetére


Ari18
őstag

Hát kb ja. Kicsit durvább mint az az 5szinből álló Undead figura.

(#37) Borgi válasza Psychonaut (#25) üzenetére


Borgi
aktív tag

hi

az hogy 2004-es nem sokat számít a dungeon and dragon szabályrendszer évtizedeket tud maga mögött és abban benne van.

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#38) Viktor77 válasza Borgi (#37) üzenetére


Viktor77
titán

A WoW-nak viszont köze nincs a DnD-hez (szerencsére), egész egyszerűen nem így találták ki.

És, hogy a fentebbi kérdésedre is válaszoljak, ezek a változtatások csak a kínai játékra érvényesek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#39) nemethati


nemethati
senior tag

Neo, nincs csont...se vér..
Komolyan nem értem ezeket, következőre már a Hello Kitty is cenzúrázva lesz, mert túl hosszúak a karmai? :))

(#40) Zoltán


Zoltán
őstag

Szerintme tényleg kell cenzúra, mert az sem normális, hogy gyerekek napjaik jó nagy százalékát csontok és élőholtak között töltik. Mert ha a gusztustalan dolgok természetessé válnak akkor gusztustalan dolhgokat művelün kaz életben is.
DE! Természetesen ne milyen sületlen módon kell nekiállni a cenzúrának, tehát vannak ennél sokkal rosszabbak is azokat kellett volna cenzúrázni , nem a wow csontjait. MEg végülis a mérték számít, tehát mondjuk a játék vége felé lehetne pár csont, mert ne maz a baj, ha egy gyerek csontot lát, hanem az ha ez ugyanolyan természetes lesz neki, mintha csokit látna. Szóval kell cenzúra, deegyetértek az előttem szólókkal, nem pont itt kellett volna kezdeni. Gondolom azért mégis a wowot faragták meg túlzottan, mert kínában sokkal nagyobb hatása van mint eu-ban. Ott tényleg meghalnak a gép előtt néhányan minden évben...

(#41) malwy


malwy
senior tag

Számomra gyakorlatilag mindegy, hogy most csont vagy liszteszsák, ameddig a hangulat egyben van. Egyedül az olaj zavar, mert az úgy nem illik a képbe. Mondjuk megoldhatnák, hogy minden faj más színben vérezne, úgy esetleg:)
Emberből is fekete lötty folyik?

(#42) wolfnet


wolfnet
tag

a háttérben van még egy cenzúrázott rész :D:D

A kő oszlopon a halálfej. :D

amúgy nem értem. ráírják a játékra hogy +16 akkor nem mindegy mi van benne?

Privátban érdeklődj! :)

(#43) nemethati válasza Zoltán (#40) üzenetére


nemethati
senior tag

Nem értek egyet bocsesz :(
Nincs szükség cenzúrára! A csont az csont, a vér pedig igenis vér...
Felelősségteljes, érett szülők kellenek, akiknek van fogalmuk a gyereknevelésről!
Egy normális filmet nem lehet végignézni a TV-ben mert annyira megvágják, hogy nem érted, a vége pedig új értelmet nyer néha....de anyu/apu vagy apu/apu ill. anyu/anyu nézi mint a hülye! Kölök meg hadd játszon, ja de vér + csont :Y na azt már nehogy már, hát hogy képzelik ezek a mocskos fejlesztők :))
Az egész gondolkodásmóddal van probléma, cenzúrázzák azt, amikor Magdi nyanyus leesik a lépcsőről...

(#44) aram01


aram01
nagyúr

ez marhaság
legközelebb serius sam láncfűrész helyett vattacukorral a kezében támad?

18+ karika és itt már eldöntheti mindenki hogyan tovább

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#45) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Le lett írva, de úgy látom az emberek 90%-a read-onlyban nyomja. Nem azért lett cenzúrázva, mert hogy az rossz a gyerekeknek, hanem azért mert az ő kultúrájuk tiltja a csontok ábrázolását. Az, hogy mi jó vagy rossz a gyerekeknek, annak ehhez semmi köze.

(#46) dunc válasza Cathfaern (#45) üzenetére


dunc
nagyúr

Az ő kulturájuk,nos Kína hatalmas és rengeteg külömböző kultura van ott nem hiszem,hogy egy játékot vagy bármit ami nem is Kínai meg kéne változtatni,mert ennyi eröből a Wowba csíkós ostorral kéne harcolni,és Magyaros gulyást kéne fogyaszatni,hogy emelkedjen az energiaszinted..... ;) A véleményem leírtam a nemtiszta ,napszínű,malacok felnőtt változatáról.... :))

[ Szerkesztve ]

(#47) nemethati válasza dunc (#46) üzenetére


nemethati
senior tag

:K :C :R

Erős Pista meg ragenövelés...

[ Szerkesztve ]

(#48) Cathfaern válasza dunc (#46) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem erről van szó. Ott az, hogy csontot ábrázolsz, az olyan, mint ha itt Mo-n mondjuk kisbabákat kéne kibelezned. Legalábbis állami szinten (értsd: ott illegális).

[ Szerkesztve ]

(#49) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

A cikket elolvasása után még percekig nézegettem, hogy most én vagyok finnyás, vagy más nem járt be magyar órákra... fordítóprogival nyomjátok? :D
A hírhez: kína az kína. Nem tudom miért lepődtök meg.

(#50) dunc válasza Cathfaern (#48) üzenetére


dunc
nagyúr

Hát ne tudd meg mi van egy Kinába lévő piacon ,kölyökkutyák megnyúzva stb...az kissé sokkolobb látvány....A medve epe csapolást inkább hagyjuk, na az valódi horror.... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.